» »

Tiskalnika ne zazna

Tiskalnika ne zazna

Grega3 ::

Imam tiskalnik canon pixma mg5250 in imam problem ker mi ga računalnik ne zazna oz. ko dam usb kabel v računalnik se ne zgodi nič. V device manegerju ne prikaže ničesar tudi zvoka ni ko vtaknem kabel. Probal sem tudi zamenjati kabel in probal tudi na drugem prenosniku in še vedno nič. ostale usb naprave delujejo normalno... Tiskalnik je počival 2 leti, pred tem pa delal normalo. Ali je še kaj upanja ali naj ga zabrišem skozi okno???

darkolord ::

Lučka na njem sveti?

Grega3 ::

Ja lučka na njem sveti. tudi ekran deluje ker mi kaže da nimam vstavljenih kartuš...

Highlag ::

Gonilnike si namestil?
Never trust a computer you can't throw out a window

Grega3 ::

Ja se opravičujem to sem pozabil omenit. Sem namestil ampak se ne namestijo do konca ker tam pri postopku ne najde tiskalnika in se ustavi oz. prekliče namestitev...

luky ::

Imam podoben problem in sicer na prenosniku Dell 500 imam nameščen Windows Enterprise 8.1 x32.
Priklopil sem tiskalnik HP DeskJet 5150. Takoj ob priklopu je Windows tiskalnik zaznal in naložil gonilnik za njega.
Pri pregledu gonilnika v nadzorni plošči piše, da naprava deluje v redu brez vsake napake in lepo kaže ikono HP 5150.

Ko pa hočem kaj izprintat pa tiskalnik ostane mrtev, na njem gori samo lučka. Sploh ne morem ničesar natisniti. Tudi ko dam naj natisne preiskusno stran se v opravilni vrstici pokaže ikona tiskalnika natisne pa nič oz. pod lastnostmi piše, da je v čakalni vrsti.

Isti tisklanik sem preizkusil na Win10 in dela 100% tako da tiskalnik ni kriv.
Na prenosniku pa tudi Windows Enterprise 8.1 dela brezhibno z vsemi programi.

Vsaka pomoč bi mi dobro prišla.

Hvala in lp.
luky!

AC_DC ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Riff ::

jaz sem imel primer da sem moral ročno konfigurirat kater port in vrsto povezave uporablja tiskalnik


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tiskalnik Canon

Oddelek: Pomoč in nasveti
8943 (699) lonewolf_
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8829816 (23514) Bye
»

popolnoma mrtev HP prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
101810 (1618) IvoJan
»

Software za tiskalnik HP in Windows7

Oddelek: Operacijski sistemi
141900 (1570) zegi2
»

Inštalacija printerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
202381 (2194) racunalnik3

Več podobnih tem