» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
27 / 72
»»

car100 ::

Ja pa drugo leto se obeta še podražitev za 2€ (na skupno iz 3€ na 5€ samo za proplus), pol se bo pa še kšn planet tv pa nova 24 spovnla in bomo za 5 programov 10€ stran metal, če pa novjo drugim tud dal bojo pa jokcal o varstvu konkurence

Spc ::

Čakajte še da planet tv podraži svoje stvari za 3€ in da bojo tudi oni prisilno kasirali €, nato pa še drugi slovenski TVji / Radiji, prisilno.
 

Lonsarg ::

Ganon je izjavil:

Saj to. Je kakšna pametna opcija, če želim imeti TV, internet, mobilni in stacionarni telefon (slednji ni nujen, se pa ne branim, če je že vključen)?

Nop samo dve izbiri, ali te bodo odirali ali pa se pridružiš modernim brez TVja.

thramos ::

Sej lahko imaš TV, samo brez naročnine za storitev, ki ti ponuja le vsebino po izbiri ponudnika.

Leta 2017 imaš na internetu malo morje legalnih storitev, ki ti ponujajo vsebino po lastni izbiri. Pri nelegalnih pa je izbira itak neomejena.

Res težka dilema.

Utk ::

Problem je samo, da je samo internet samo malo cenejši od dvojčka ali trojčka. Obstaja kje bistveno cenejši internet?

J.McLane ::

Sedaj mogoče bo, ker se TV draži

thramos ::

Zakaj problem? Dokler je cenejši, si profitiral razliko, pa naj bo še tako mala. Če je slučajno dražji (kretenizem a povsem legalna odločitev ponudnika), je racionalna odločitev dvojček z TV boxom spravljenim v omari.

Da je cenovna politika nesorazmerno dragega interneta svinjarija se strinjam. Še posebej Amisa, ki je če prav vidim ceno Proplusa deloma prevalil tudi na uporabnike zgolj interneta. Ampak dokler obstaja konkurenca ni problema.

scipascapa ::

Saj to je fora, kdo pravi, da bo to zadnja podražitev? Upreti se je treba.

https://www.pravapeticija.com/proti_izs...

Machete ::

Te peticije so brezpredmetne.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Utk ::

Ampak dokler obstaja konkurenca ni problema.

Kakšna konkurenca pa obstaja, lepo te prosim, vsi so znotraj dveh evrov, ko izenačiš stvari.

thramos ::

Upre se tako, da se glasuje z denarnico - odjavi storitev, ki je ne želiš kao preplačat.

Peticija. :))

Če pa si odvisen od 150+ kanalov reklam, pa je jeba, ja. Hitro jokat mamici državi.

Utk je izjavil:

Kakšna konkurenca pa obstaja, lepo te prosim, vsi so znotraj dveh evrov, ko izenačiš stvari.


T-2 za 24 € na mesec nudi 10/10 optiko.

Če je kje cenejše, prosim za informacijo, da zamenjam ponudnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

Utk ::

10/10 v bistvu ni dost, da bi spodobno gledal tv preko interneta.

thramos ::

V bistvu je, govorim iz lastne izkušnje. Full HD, za 4K ne morem rečt.

Sicer dobiš pa za 30 € 100/10.

stara mama ::

Predpogoj je sploh optični kabel.
Na bakru je vse dražje.

Qcube ::

Jaz bom kar ukinil IPTV in si zrihtal da mi restreama od nekoga drugega ali kakšen alternativni način gledanja. Sicer itak ne gledam Proplus kanalov, edino MotoGP se mi zdi da je na KanalA.

J.McLane ::

10/10 je dovolj za eno osebo, nas je v hiši 6.

Utk ::

Na optiki pač nihče noče imet 10 downloada, in še tv v tem. Ja, če si sam še gre...ampak to imaš lahko tudi na bakru.

thramos je izjavil:

V bistvu je, govorim iz lastne izkušnje. Full HD, za 4K ne morem rečt.

Sicer dobiš pa za 30 € 100/10.

Ja za 30 evrov imaš 50 ali pa 100 downloada, ampak tu si pa že 5 evrov še od kake tv sheme, pa 8 evrov od previjanja, pa 12 evrov od boljšega paketa...
Če bi blo za 20 evrov 50 downloada, bi se komot odpovedal tv paketu. Za 30 pa že skoraj nima smisla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

scipascapa ::

Ne teme smetiti o hitrostih.

harvey ::

Lepo se sestavlja zgodba t-2, telekom, amis/simobil in nazadnje verjetno še Telemach dvigajo cene.

Enostavna rešitev - ugoden paket samo z internetom in krožnik ter glasovanje z denarnico (odjava paketov).

Nikoli nisem razumel teh shem 120+ kanalov v paketu. Naredili bi cenik in bi si odkljukal kanale ter plačal tisto kar gledaš :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

sennheiser ::

Problem je samo v tem, da so paketi, kjer je TV še vedno cenejši v akciji, kot internet redno. 10/10 linija na žalost ratuje premalo. Youtube večina gleda na Full HD. Tudi če se kaka stvar sname... špili so že večinsko po 50gb +. Enostavno T2... hvala pač bom spremenil v čisto osnovo, da bo paket še vedno cenejši kot da uzamem individualno 100/10 internet.
Alternative pametne ni iz cenovnega vidika. Alternative so samo paketne ponudbe, kjer še mobitel preneseš in posledično celotne stroške za IT znižaš. Če bodo pa konkretno nadaljevali s temi podražitvami, bomo pa po blokih se začeli dogovarjati za delitev interneta. Enostavno se bo vzelo najhitrejšo linijo, ki si jo bo delilo med 5 ali pa 10 stanovanji.
Paket grem že danes spremeniti.

thramos ::

Utk je izjavil:


Ja za 30 evrov imaš 50 ali pa 100 downloada, ampak tu si pa že 5 evrov še od kake tv sheme, pa 8 evrov od previjanja, pa 12 evrov od boljšega paketa...


Ko imaš na voljo cel internet, ne rabiš nobenih shem, previjanj, paketov. Če pozabimo na legalnost, imaš na voljo kar hočeš kadar hočeš.

Če je v hiši 6 ljudi, ki želijo hkrati gledat vsebine, se strinjam, da je 10/10 premalo. Temu se sicer preprosto izogneš tako, da vsebine preneseš takrat, ko linija ni obremenjena.

Aja, pa problem so tudi športni prenosi. Kjer pametne rešitve žal ni - jaz se tistih parkrat na mesec sprehodim do Lepe žoge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

scipascapa ::

sennheiser: to je ena opcija - delitev interneta med stanovalci v bloku, če se razumete med sabo...pri meni bo bolj težka.

Besna Glista ::

thramos je izjavil:

jaz se tistih parkrat na mesec sprehodim do Lepe žoge.



Pa tistih parkrat več zapraviš za pir kot če bi imel naročeno doma 8-)

Utk ::

Ko imaš na voljo cel internet, ne rabiš nobenih shem, previjanj, paketov. Če pozabimo na legalnost, imaš na voljo kar hočeš kadar hočeš.

Včasih pač paše se vsest na kavč in nekaj pogledat...ne da moraš najprej nekaj stikat. Ali pa vnaprej razmišljat kaj boš gledal čez 3 dni.
Če je razlika v ceni velika, si lahko privoščiš tudi kaj plačljivega občasno na internetu, s podnapisi po možnosti. Če je razlika 5-10 evrov, se mi ne pa ne da niti s tem zajebavat.

thramos ::

Besna Glista je izjavil:

Pa tistih parkrat več zapraviš za pir kot če bi imel naročeno doma 8-)


Itak, sam spijem dober pir v dobri družbi. :)

J.McLane ::

thramos je izjavil:

Ko imaš na voljo cel internet, ne rabiš nobenih shem, previjanj, paketov. Če pozabimo na legalnost, imaš na voljo kar hočeš kadar hočeš.


POP TV-ja ilegalno ne moreš dobit, moraš plačat :)) je pa tudi to verjetno vprašanje časa.

thramos ::

Utk je izjavil:


Včasih pač paše se vsest na kavč in nekaj pogledat...ne da moraš najprej nekaj stikat. Ali pa vnaprej razmišljat kaj boš gledal čez 3 dni.


Pa sej maš na NASu vse kar te zanima? Pa to zadeve, ki si si jih izbral sam in ne samo izbiro tega, kar ti ponujajo naši ponudniki.

J.McLane je izjavil:

POP TV-ja ilegalno ne moreš dobit, moraš plačat :)) je pa tudi to verjetno vprašanje časa.


Se da. Samo kdo bi ga želel gledat?!

No, tisti, ki ga, pravilno da plačajo zanj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

Utk ::

Na NAS-u se pa samo čudežno pojavi. A misliš, da se vsakemu da spremljat kaj se zdaj splača gledat...z veseljem dam nekomu 5 evrov da zame izbere 100x več stvari, ko sem jih jaz sposoben gledat. Ampak ne poptvju.

4knative ::

Ne gre za 3 eur ali 5 eur, gre se za način na katerega oni to zaslužijo. Potuha za vse televizije, ki so nesposobne. Jutri lahko pride druga televizija do državljanov s prošnjo za pomoč v krizi. Kam bi to vodilo? Iz principa več ne gledam 24ur.com - kjer iščeš pravo novico med naslovi v stilu "Pokazala jo je" - nastavil sem pa tudi preskok pro plus kanalov. Vršil bom tudi pritisk nad znanci in širšo javnostjo, ki želijo še dodatno plačevati za tako slab program program s toliko reklamami. Upam, da čimveč folka stopi iz črede in da se nekaj premakne v glavah.

thramos ::

Utk je izjavil:

Na NAS-u se pa samo čudežno pojavi. A misliš, da se vsakemu da spremljat kaj se zdaj splača gledat...z veseljem dam nekomu 5 evrov da zame izbere 100x več stvari, ko sem jih jaz sposoben gledat. Ampak ne poptvju.


Jah ima polno hišo kavč potejtov, ki cele dneve gledajo TV in želijo zgolj pasivno spremljati sranje, ki mu ga izbirajo drugi, potem je naročnina na res TV najboljša rešitev. Vprašanje, pa, če pametna.

Da takšne tako zelo boli, da se jim je v že do sedaj neprostovoljno izbiro 100x več stvari, kot so jih spodobni gledat, prikradla še ena nova, je pa vsekakor zanimivo.

Kakorkoli, izbiro imate.

thramos je izjavil:

Utk je izjavil:

Na NAS-u se pa samo čudežno pojavi. A misliš, da se vsakemu da spremljat kaj se zdaj splača gledat...z veseljem dam nekomu 5 evrov da zame izbere 100x več stvari, ko sem jih jaz sposoben gledat. Ampak ne poptvju.


Kdor ima polno hišo kavč potejtov, ki cele dneve gledajo TV in želijo zgolj pasivno spremljati sranje, ki mu ga izbirajo drugi, potem je naročnina na res TV najboljša rešitev. Vprašanje, pa, če pametna.

Da takšne tako zelo boli, da se jim je v že do sedaj neprostovoljno izbiro 100x več stvari, kot so jih spodobni gledat, prikradla še ena nova, je pa vsekakor zanimivo.

Kakorkoli, izbiro imate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

Tilen ::

PRO Plus je zasebnik in je dal pogodbo kot vzemi ali pusti. Ne vem, kako bi vi ponudili paket brez POP TV, če tega po pogodbi ne smeš narediti. PRO Plus je dal pogodbo, ki operaterjem PREPOVEDUJE pakete brez POP TV. Operaterji so bili stisnjeni v kot, ker bi jih uporabniki raztrgali, če bi POP TV ugasnil. Tako so sklenili pogodbo s hudičem in strošek dali na uporabnika, ker niso dobrodelna ustanova.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

webmaher ::

@Tilen ne bit naiven no...če bi kablaško združenje bilo enotno in bi se vsaj še Telekom pridružil POP ne bi imel za burek... tako je pa obema Velikima to odgovarjalo...v kot so bili stisnjeni edino mali saj praktično nimajo nobene besede... če se motim ne so se sedaj nekaj družili med sabo zato da bi v tej POPovski teleromanci ceneje skoz prišli :))

mumbo ::

Vsi ki se pizdite nad tem kaj je naredil Pop TV pozabljate da je najbolj gledan program v Sloveniji. Od tu jim moč in zato so operaterji pristali v to da so v osnovni shemi in da jih bodo plačevali. Če bi s takim predlogom prišla npr Golica se jim bi samo smejali.

http://tehnozvezdje.si/pop-tv-je-v-podr...

Tudi Telekom napovedal podražitev. :)) A niso vsi govorili še pred enim mescom da podražitev zaradi tega ne bo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mumbo ()

kixs ::

Vsi ki se pizdite nad tem kaj je naredil Pop TV pozabljate da je najbolj gledan program v Sloveniji.


Pa je se vedno? Js ga cisto nic ne pogresam...

njyngs ::

Čakarmiš rabi dnar za frizerja. Razumite.

pangro ::

mumbo je izjavil:

Vsi ki se pizdite nad tem kaj je naredil Pop TV pozabljate da je najbolj gledan program v Sloveniji. Od tu jim moč in zato so operaterji pristali v to da so v osnovni shemi in da jih bodo plačevali. Če bi s takim predlogom prišla npr Golica se jim bi samo smejali.

http://tehnozvezdje.si/pop-tv-je-v-podr...

Tudi Telekom napovedal podražitev. :)) A niso vsi govorili še pred enim mescom da podražitev zaradi tega ne bo?


Ampak pazi ti to kljub temu da je tok popularen ga ne upajo ponudit kot samostojen paket.

mumbo ::

Seveda da ne, če je možno izsilit da so v osnovnem paketu. Tako majo verjetno plan da bodo še naprej najbolj gledani (največ denarja od oglasov) plus na denar od operaterjev/naročnikov operaterja. Win win za njih.

Spc ::

J.McLane je izjavil:

thramos je izjavil:

Ko imaš na voljo cel internet, ne rabiš nobenih shem, previjanj, paketov. Če pozabimo na legalnost, imaš na voljo kar hočeš kadar hočeš.


POP TV-ja ilegalno ne moreš dobit, moraš plačat :)) je pa tudi to verjetno vprašanje časa.

Tudi legalno ga ne moreš dobit, kajti moraš obvezno plačati prisilno naročnino, zato so v policijski preiskavi.

Od danes naprej sem blokiral vse poptv kanale na vseh TVjih, na slučajno moja familija ne bi kje gledala tega sranja.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

4knative ::

V tem je cela fora. Oni s pogodbo silijo ponudnike da ali imaš v vseh paketih ali ne dobiš programa. Če to ni zloraba prevladujočega položaja potem pa res ne vem... Zrelo za policijo, sodišča, varuha pravic potrošnikov in nenazadnje karmo.

mumbo ::

Ampak to lahko rečeš za bilokater program v osnovni shemi, ki ga plačuje operater. Npr jaz ne želim gledat National Geographic, ki ga operater plačuje izdajalcu po 1 eur kar posledično plača naročnik. Ampak nimam možnosti odjavit tega kanala in plačat 1 manj.

Spc ::

Tilen je izjavil:

PRO Plus je zasebnik in je dal pogodbo kot vzemi ali pusti. Ne vem, kako bi vi ponudili paket brez POP TV, če tega po pogodbi ne smeš narediti. PRO Plus je dal pogodbo, ki operaterjem PREPOVEDUJE pakete brez POP TV. Operaterji so bili stisnjeni v kot, ker bi jih uporabniki raztrgali, če bi POP TV ugasnil. Tako so sklenili pogodbo s hudičem in strošek dali na uporabnika, ker niso dobrodelna ustanova.

Sorry jaz nisem nobene pogodbe z njimi podpisal in ne mislim nič plačevati.
Naj se naredi lepo POPTV paket katerega bo tisti, ki hoče gledat te kanale plačal in to je to, če pa tega pop tv ne dovoli pa to žal ni moj problem, saj se z tem nisem strinjal.
Kaj se providerji pogovarjajo z poptvjem mene ne zanima, saj nisem nič podpisal da se z tem strinjam.
 

4knative ::

mumbo je izjavil:

Ampak to lahko rečeš za bilokater program v osnovni shemi, ki ga plačuje operater. Npr jaz ne želim gledat National Geographic, ki ga operater plačuje izdajalcu po 1 eur kar posledično plača naročnik. Ampak nimam možnosti odjavit tega kanala in plačat 1 manj.


Če bi bil jaz HBO bi tožil ponudnike oz. bi zahteval da dajo še mene v vse pakete pri vseh ponudnikih. Zakaj ne bi bil HBO v vseh shemah, pri vseh ponudnikih? Mogoče zato, ker nima prevladujočega položaja na trgu?

lukslo ::

Spc je izjavil:


Sorry jaz nisem nobene pogodbe z njimi podpisal in ne mislim nič plačevati.
Naj se naredi lepo POPTV paket katerega bo tisti, ki hoče gledat te kanale plačal in to je to, če pa tega pop tv ne dovoli pa to žal ni moj problem, saj se z tem nisem strinjal.
Kaj se providerji pogovarjajo z poptvjem mene ne zanima, saj nisem nič podpisal da se z tem strinjam.


Kaj pa splošni pogoji?

pangro ::

Kaj bi naredil nekdo od vas če bi bil v koži T2 ali pa katerega drugega manjšega operaterja?
Bi vzeli to kot poslovno priložnost in ponudili pakete brez PROPLUSA ali bi bilo to preveč tvegano in se pridružili TELEKOM TELEMAH vagonu?
Mogoče kakšna tretja opcija, ovadba itd...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

Spc ::

lukslo je izjavil:

Spc je izjavil:


Sorry jaz nisem nobene pogodbe z njimi podpisal in ne mislim nič plačevati.
Naj se naredi lepo POPTV paket katerega bo tisti, ki hoče gledat te kanale plačal in to je to, če pa tega pop tv ne dovoli pa to žal ni moj problem, saj se z tem nisem strinjal.
Kaj se providerji pogovarjajo z poptvjem mene ne zanima, saj nisem nič podpisal da se z tem strinjam.


Kaj pa splošni pogoji?

Kje v splošnih pogojih piše da MORA biti poptv v osnovni shemi ?
Aja , nikjer.

Če je lahko HBO posebej v paketu, je lahko tudi POPTV posebej, saj so prešli iz FTA modela v PayTv model, in za PayTV model se mora narediti posebej paket.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Samson ::

Res ne pise tako. Pise pa da telekom lahko spreminja programsko shemo kadr zeli in kakor zeli. Torej si se strinjal s tem, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Spc ::

Samson je izjavil:

Res ne pise tako. Pise pa da telekom lahko spreminja programsko shemo kadr zeli in kakor zeli. Torej si se strinjal s tem, hehe.

Jaz sem pa na telemachu.
Zaradi mene lahko spreminjajo shemo, ampak da bom jaz prisilno plačeval za PayTV, to pa ne gre.
 

4knative ::

pangro je izjavil:

Kaj bi naredil nekdo od vas če bi bil v koži T2 ali pa katerega drugega manjšega operaterja?
Bi vzeli to kot poslovno priložnost in ponudili pakete brez PROPLUSA ali bi bilo to preveč tvegano in se pridružili TELEKOM TELEMAH vagonu?
Mogoče kakšna tretja opcija, ovadba itd...?


Jaz bi javil še HBO-ju, Discovery-ju, FOX-u, Netflix-u, Amazon-u ipd. naj pripravijo pogodbe da podpišemo vsi ali pa nihče. Zakaj bi pa samo Pro Plus imel to prednost? Dajmo vse na pogodbo in je pravici zadoščeno.

Spc ::

4knative je izjavil:

pangro je izjavil:

Kaj bi naredil nekdo od vas če bi bil v koži T2 ali pa katerega drugega manjšega operaterja?
Bi vzeli to kot poslovno priložnost in ponudili pakete brez PROPLUSA ali bi bilo to preveč tvegano in se pridružili TELEKOM TELEMAH vagonu?
Mogoče kakšna tretja opcija, ovadba itd...?


Jaz bi javil še HBO-ju, Discovery-ju, FOX-u, Netflix-u, Amazon-u ipd. naj pripravijo pogodbe da podpišemo vsi ali pa nihče. Zakaj bi pa samo Pro Plus imel to prednost? Dajmo vse na pogodbo in je pravici zadoščeno.

Se strinjam, dajmo čisto vse programe v osnovno shemo, tudi vse PayTV, tako bomo lahko gledali čisto vse programe, po verjetno cenejši ceni, zaradi tega ker bodo ponudniki dobili količinski popust.
 

dronyx ::

Katera je že brezplačna telefonska številka, kjer nudijo psihološko pomoč ob prenehanju oddajanja POP TV in Kanal A prek anten na strehi? Sem mislil da tega ne bom potreboval, samo ne zdržim več!
««
27 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424720 (18987) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15441125 (34770) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631952 (26734) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510441 (5731) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447871 (5373) Tarzan

Več podobnih tem