» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
57 / 72
»»

Spc ::

Tilen je izjavil:

Mi ti samo želimo dopovedati, da če je v trgovinah samo tak paket in ničesar drugega, boš moral sam odpreti trgovino, ki to ponuja.

To ni ravno prava primerjava.
Primerjava bi bila:
Vsak mesec moraš plačati še pekarni za 200kil kruha čeprav ga sploh ne kupuješ, ali uporabljaš / ne hodiš v njihovo trgovino, ampak je obvezno.


Interneta tudi ne moreš imeti brez TVja na DOCSISu.
 

PARTyZAN ::

Tvoja primerjava ne drži vode. Namreč najem storitve TVja niti približno ni obvezna. Ravno tako imaš možnost ustanovitve svojega operaterja, ki nima pogodbe s pro plusom.

Ni internet only paketa na Telemachu? Če ustanoviš svojega operaterja, si lahko sam narediš/najameš infrastrukturo in začneš nudit tak paket. Simple.

No, nekaj drugih alternativ sem ti pa že omenil v enemu izmed mojih prejšnjih prispevkov v tej temi. TM ima vso pravico postavljat pogoje za svoje storitve, na koncu si ti tisti, ki se prostovoljno odloči za to storitev. Če si odpreš frizerijo doma, lahko komot sam v moško striženje bundlaš še en šampon. Če se stranka ne strinja s tem, bo šla pač drugam.

MrStein ::

OK, naslednji teden tule predložite dokazila o ustanovitvi vsaj treh novih operaterjev.
Saj je izi in popolnoma realna možnost, a ne?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

SimplyMiha ::

A youtube kanal šteje?

...:TOMI:... ::

O tem, koliko lahko vsak na svoji infrastrukturi dela, kot želi je pokazala ze ISDN ADSL afera.

Predlagam, da tisti, ki boste ustvarili nove firme ISP, da ponudite dial up, ker boste edini v Sloveniji, torej imeli boste pogoje za monopol :-)
Tomi

thramos ::

MrStein je izjavil:

OK, naslednji teden tule predložite dokazila o ustanovitvi vsaj treh novih operaterjev.
Saj je izi in popolnoma realna možnost, a ne?


A lahko predložimo dokazila, da ne plačujemo za Pop TV?

Če mi kdo pove za možnost, da odjavim RTVSLO (ki ga ne gledam) tako, da mi ne bo treba lagat (lastim si TV sprejemnik), dostavim še to.

...:TOMI:... ::

Dokler v glavah ljudi ne bo prepričanja, da je RTV prispevek davek in ne plačilo za gledanje in poslušanje njihovih programov, dotlej bodo taka sporočila, kot je nad mano.
Tomi

Tilen ::

Kaj bi šele bilo, če bi Telekom prevzel RTV. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

...:TOMI:... ::

Saj ni veliko razlike. Ima planet tv.
Tomi

thramos ::

Če je davek, naj se plača kot davek. Če pa je iz zakona razvidno, da gre za prispevek in če je (meni :D) povsem jasno, da je smisel zakona v tem, da tistemu, ki RTVSLO ne spremlja, ni treba plačati, pa je tako kot je. Kupček sranja, z mutenjem okoli lastništva sprejemnika.

Da o smiselnosti javne televizije leta 2017 sploh ne začenjamo. :))

...:TOMI:... ::

Prispevki po tem. In tem členu na računu za elektriko tudi niso davki ;-)
Tomi

c3p0 ::

> Da o smiselnosti javne televizije leta 2017 sploh ne začenjamo.

Uporabna le v primeru naravnih nesreč, vojne ipd. V svobodnem času pa služi kot propagandno trobilo in krava molznica za posvečene. Poop pa sploh nima uporabne vrednosti.

pol3ni ::

Tilen ::

Plačljiv Pro Plus je dal Telekomu lep IPTV pospešek. Toliko o tem, koliko naročnikov bodo izgubili.

IPTV
51,2 % tržni delež
Letna sprememba: + 0,4 odst. točke
165.226 priključkov
Letna sprememba: + 12,3 %

Telekom Slovenije povečal dobiček za 41 odstotkov
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

4knative ::

Čudno, da pri takih cenah privabijo naročnike. Če vklopiš razum in vzameš bob za telefonijo, t-2 za internet in TV, gen-i za elektriko lahko kaj hitro prihraniš 30%. Telekom je nekonkurenčen, od kje te številke mi ni jasno. Verjetno so prejšnje leto pokradli ogromno in od tu ta razlika.

estons ::

Razmišljal sem o prehodu na T-2, ampak sem nekje pred kratkim zasledil napise, da jih bo itak Telekom ali A1 kupil. A sem to samo sanjal, ali je res kaj na tem? Ne bi rad iz dežja pod kap.

Tilen ::

Telekom ne more biti tako slab, če povečuje svoj tržni delež na vseh segmentih. Vsaj tako navajajo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Ganon ::

4knative je izjavil:

Čudno, da pri takih cenah privabijo naročnike. Če vklopiš razum in vzameš bob za telefonijo, t-2 za internet in TV, gen-i za elektriko lahko kaj hitro prihraniš 30%. Telekom je nekonkurenčen, od kje te številke mi ni jasno. Verjetno so prejšnje leto pokradli ogromno in od tu ta razlika.


Ni tako preprosto. Modri paket mi ponuja 100/20 FTTH in maksimalno število programov. Če to dvoje vzamem pri T-2 (upload je dvakrat nižji), me stane 46 evrov. Dodam še 10 evrov za mobilnega nizkocenovnika in sem na 56 evrih. Kje torej prihranim 30%? Sestavi mi paket, ki konkurira Modremu in ima občutno nižjo ceno.

Sc0ut ::

Modri bo zdaj 69 eur. Je pa res da t2 nima sportklub hd. Kdo hoce res kvalitetno gledat champions league ne bo vzel t2.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Ganon ::

66 evrov stane Modri paket. In T-2 ima obupen TV vmesnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

4knative ::

Kdor gleda fuzbal pa naj kar plača. :D
Bo Ronaldo mogoče nakazal kakšnega jurčka ali dva za goreče navijanje.

bambam20 ::

Ganon je izjavil:



Ni tako preprosto. Modri paket mi ponuja 100/20 FTTH in maksimalno število programov.



Ker , res potebuješ 100 Dl-ja. Res in 200 programov od katerih jih je pogojno dobrih 5.

Sc0ut ::

Ganon je izjavil:

66 evrov stane Modri paket. In T-2 ima obupen TV vmesnik.


Ne, modri je s 1.7. 69.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

polpo ::

Sc0ut je izjavil:

Ganon je izjavil:

66 evrov stane Modri paket. In T-2 ima obupen TV vmesnik.


Ne, modri je s 1.7. 69.


Ne vem kje to gledaš http://www.telekom.si/ceniki/_pdf/Cenik...
Cenik velja od 1. 7. 2017 dalje. Paketi Modri:
Na TS omrežju: 66,95EUR
Na OŠO omrežju (hitrost 50M/20M): 70,95EUR

Če misliš to podražitev za 4EUR se je zgodila 1.7 - http://www.telekom.si/info-in-obvestila...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

scipascapa ::

Ganon je izjavil:

66 evrov stane Modri paket. In T-2 ima obupen TV vmesnik.


Si ti resen? Ravno Telekom ma gnilega.

Dpool ::

To da nekdo pravi da ima T-2 obupen TV vmesnik pa dejansko potrjuje rek "100 ljudi 100 čudi". Namreč jaz ko sem naredil prehod na T-2 mi je poleg stabilnega interneta dodaten plus postal njihov TV-vmesnik, res enostaven za uporabo in pregleden.

Jaz pravim da T-2 vsekakor za NET+TV. Sedaj če si zatežen uporabnik TVja in želiš specifične kanale, potem izbiraš glede na to v katerem paketu dobiš te svoje kanale. Če pa nisi, pa ti je pri T-2, L paket čisto dovolj za TV. NET 40/20 .. za 40 / mesec.

Spc ::

Tilen je izjavil:

Plačljiv Pro Plus je dal Telekomu lep IPTV pospešek.Telekom Slovenije povečal dobiček za 41 odstotkov

Misliš reči pokradel dobiček za 41%.

4knative je izjavil:

Kdor gleda fuzbal pa naj kar plača. :D

Fuzbal imaš zastonj na satelitu, le krožik si moraš nabavit in dvb-s2 kartico, pa len ne smeš bit in si nastavit krožnik na pravilen satelit.
Kvaliteta slike pa je 5000x boljša kot na telemachu.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Ganon ::

scipascapa je izjavil:

Ganon je izjavil:

66 evrov stane Modri paket. In T-2 ima obupen TV vmesnik.


Si ti resen? Ravno Telekom ma gnilega.


Meni je obupen. V primerjavi s Telekomom kot noč in dan.

bambam20 ::

Dpool je izjavil:

To da nekdo pravi da ima T-2 obupen TV vmesnik pa dejansko potrjuje rek "100 ljudi 100 čudi". Namreč jaz ko sem naredil prehod na T-2 mi je poleg stabilnega interneta dodaten plus postal njihov TV-vmesnik, res enostaven za uporabo in pregleden.


Ker sem imal možnost preizkusti oba lahko zatrdim, da tisti, ki trdi, da ima T-2 obupen vmesnik z njim ni vse ok ali pa dela pri Telekomu, da hvali to nepregledno skropucalo od njih.

...:TOMI:... ::

T-2 je super na LLU. Medtem ko na bitnem toku furajo HLS in podobne nesmisle. Tako, da dokler ne bo LLU=BRO, do takrat bo to zame gnil in glup operater.

UI imajo pa res dober, enostaven in pregleden.
Tomi

roCkY ::

Vsiljeno plačljivi poopki so poopki pa naj bo HLS ali multicast.

MrStein ::

Tilen je izjavil:

Telekom ne more biti tako slab, če povečuje svoj tržni delež na vseh segmentih. Vsaj tako navajajo.

McDonalds ne more biti slab, če je tako uspešno.

estons je izjavil:

Razmišljal sem o prehodu na T-2, ampak sem nekje pred kratkim zasledil napise, da jih bo itak Telekom ali A1 kupil. A sem to samo sanjal, ali je res kaj na tem? Ne bi rad iz dežja pod kap.

Da bo propadel tudi eni "napovedujejo" že 10 let...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Spc ::

Danes me je klicalo nevem koliko ljudi, da ne bo prenosa na akanalu...
https://mariborinfo.com/novica/sport/ka...

Seveda, sedaj ko proplus dobi denar od vseh, jim je tak vseeno za neke prenose.
:))
 

webmaher ::

SKji in Pro Plus dobitna kombinacija... za lastnike seveda... gledalci vi se pa hebite in uživajte v prijateljskih, pripravljalnih, trening, tretje, četrto in petoligaških tekmah xyz nasprotnikov... važno da ponudniki tem kanalom plačujejo od vsakega naročnika po nekaj centov in se kmalu nabere kak milijonček € v lastnikovem žepu, ki ima kakopak par firm v oazah davčnih in uživa v branju besnih komentarjev nategnjencev podolgem in počez :))

scipascapa ::

to je možno samo pri nas.

MrStein ::

Misliš: To folk dovoli samo pri nas? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

scipascapa ::

oboje, poleg podražitve in isti filmi + isto število reklam + ni prenosa.

100EUR mio letno RTV SLO folk pa nič.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Ti si odjavil?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

scipascapa ::

zaradi staršev ne, sem pa si izboril 25% za 2 leti.

4knative ::

To lahko itak vsak dobi teh 25% - samo na drugo osebo prijaviš in je. Mogoče celo samo odjava in prijava gre skozi...

PaX_MaN ::

webmaher je izjavil:

SKji in Pro Plus dobitna kombinacija... za lastnike seveda... gledalci vi se pa hebite in uživajte v prijateljskih, pripravljalnih, trening, tretje, četrto in petoligaških tekmah xyz nasprotnikov... važno da ponudniki tem kanalom plačujejo od vsakega naročnika po nekaj centov in se kmalu nabere kak milijonček EUR v lastnikovem žepu, ki ima kakopak par firm v oazah davčnih in uživa v branju besnih komentarjev nategnjencev podolgem in počez :))

Zdaj je fin trenutek da se združite in za znižanje cene začnete lobirati.
Glede na visoko število prizadetih, ne dvomim da vas bodo poslušali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

konspirator ::

Ironično da včeraj nikjer na slo tv postajah ni bilo prenosa tekme (planet, pop, kanal, sk1, šport 1-2).
Hrvati so ga imeli na htv 2 (Reka - Salzburg).

http://www.spored.tv/htv-2/02-08-2017
--

Zgodovina sprememb…

Spc ::

konspirator je izjavil:

Ironično da včeraj nikjer na slo tv postajah ni bilo prenosa tekme (planet, pop, kanal, sk1, šport 1-2).
Hrvati so ga imeli na htv 2 (Reka - Salzburg).

http://www.spored.tv/htv-2/02-08-2017

Ja.
To pa zato, ker mi nismo sploh imeli uplinka na satelitu, medtem ko ga je rijeka imela:

Eutelsat 7A (7.0°E) 	
Frequency: 10960MHz
Polarization: Horizontal
SymbolRate: 7200
FEC: 7/8
Category: Sport - Football
Transmitted in: MPEG-4 Encrypted BISS
Comments: Rijeka - RB Salzburg
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

markoz642 ::

Zdravo. Vidim da je na to temo že 57 strani težko je prebrati vse oz najti podatek ki me zanima. zato se ne jeziti na uprašanje ki je bilo mogoče že postavljeno.
Zanima me kakšen je najugodnejši način da bi gledal planet tv ,pop in kanal A. Gre za mojega dedka ki ima 88 let nerabi nič kot da gleda Štorijo in kake neumnosti na popu in kanalu a. Trenutno ima samo telefonski kabel v hiši.
Najlepša hvala za odgovor

Kebo ::

Total TV preko satelita za 20€/mesec bo pomoje najcenjše. Če imate na voljo kakšnega lokalnega kabelskega ponudnika, bo mogoče cenejše. V Logatcu vem da računa lokalni ponudnik 15,50€/mesec za osnovni paket.

markoz642 ::

Dedek je iz Dutovelj 6221 na krasu. Kebo hvala za odgovor

Cervantes ::

Je TotalTV kar zakon.
Pozanimaj se.

konspirator ::

markoz642
http://enarocilnica.t-2.net/index.php

Vpiši njegov naslov, t2 ponuja npr tak paket https://www.t-2.net/paketi/t2-tvtel (če seveda linija omogoča).
Programska shema mora biti vsaj S.
Drugače ostane totaltv.
--

Zgodovina sprememb…

mumbo ::

markoz642 je izjavil:

Zdravo. Vidim da je na to temo že 57 strani težko je prebrati vse oz najti podatek ki me zanima. zato se ne jeziti na uprašanje ki je bilo mogoče že postavljeno.
Zanima me kakšen je najugodnejši način da bi gledal planet tv ,pop in kanal A. Gre za mojega dedka ki ima 88 let nerabi nič kot da gleda Štorijo in kake neumnosti na popu in kanalu a. Trenutno ima samo telefonski kabel v hiši.
Najlepša hvala za odgovor


Total TV. Prvi mesec do konca meseca stane 1 cent, potem 6 mesecev 14 eur na mesec. Polna cena najnižjega paketa Total TV1 (vključuje naštete kanale) pa je 19,50 eur. To veljali ob vezavi na 2 leta. Osnovna namestitev in oprema je brezplačna. Za več info (ali tudi naročilo) pa pošlji ZS.

Horejšio ::

V 10 letih sem na A kanalu in pop gledal sam finale eu košarke in Rossi-ja. Zdej je pa se on zlomil nogo. 5/month wtf? Prvi ponudnik, ki bo brez teh dveh kanalov bežim.
««
57 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424526 (18793) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440642 (34287) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631696 (26478) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510396 (5686) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447839 (5341) Tarzan

Več podobnih tem