» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
55 / 72
»»

vinkop ::

Spc je izjavil:

MrStein je izjavil:

Talk to me when it is 60FPS. ;)

Nismo v ameriki, NTSC je 60FPS.

ampak slika je gledano z moje strani precej bolj dinamicna kot pri evropskih 25fps....sam imam direct tv, nhl league pass in nba league pass in vecina sportnih zadev gledam preko njih....

Spc ::

vinkop je izjavil:

ampak slika je gledano z moje strani precej bolj dinamicna kot pri evropskih 25fps....sam imam direct tv, nhl league pass in nba league pass in vecina sportnih zadev gledam preko njih....

Seveda se opazi 50 fps proti 60 fps.
Pri Full HD vbistvu ni razlike v kvaliteti, saj sta obe sliki 1920x1080, samo da je ena 50fps, druga pa 60fps.

Pri SD pa je PAL (25fps) 720x576 pixlov, NTSC (30fps) pa je 640x480 kar pomeni majnšo resolucijo ampak večji frame-rate.
Tako, da pri SDju zgubiš na resoluciji ampak dobiš na frame-rate-u..
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

BlackHole ::

Odkar sem odjavil tv, se mi fučka za take podražitve. Še vedno mi ni všeč, kako slabo je zaščiten potrošnik nasplošno, ampak kar opazim je 55 napisanih strani na forumu, paketi se še pa naprej dražijo. Razmislite, koliko ste pripomogli k spremembam.
LP Marko

Tilen ::

BlackHole je izjavil:

Še vedno mi ni všeč, kako slabo je zaščiten potrošnik nasplošno, ampak kar opazim je 55 napisanih strani na forumu, paketi se še pa naprej dražijo. Razmislite, koliko ste pripomogli k spremembam.

Kako si ti pripomogel? Prilagodil si potrebe svojim zmožnostim. No, to je to. Luksuz se plača ali odjavi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BlackHole ::

Edini način, da pripomoreš je, da odjaviš. Če pač res želi spremembo. Povej mi boljši način, namesto da pametuješ in jamraš kot večina ostalih. Eden ne more narediti spremembe za skupnost, več skupaj pa jih lahko. Edino kot skupina smo močni. Sem pa naredil nekaj zase, za skupnost boš moral pa tudi ti (pa še kdo zraven).
LP Marko

Tilen ::

Jaz res nič ne jamram. Kje? Sem zadovoljen z ureditvijo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

thramos ::

Tilen je izjavil:

Kako si ti pripomogel? Prilagodil si potrebe svojim zmožnostim. No, to je to. Luksuz se plača ali odjavi.


Bistveno - zmanjšal je povpraševanje. Če je ob odjavi operaterju napisal še prijazno pisemce z razlogi za odjavo in podpisom "jebite se", je naredil največ kar je v njegovi moči. Da naj ne bi imel možnosti plačevati za ta luksuz, pa gre zgolj še za en način podjebavanja zaposlenega pri operaterju.

RejZoR ::

In kaj je naredil? Zaradi kurčevega Pop TV-ja je bil prisiljen v celoti odjavit TV. Wow, res jim je pokazal hudiča! That'll teach them! [swings with hand and nods in confidence]

RTV SLO že plačujemo, zakaj bi se zaradi Pop TV-ja odpovedal temu? Gold, Pink in še par drugih, ki s Pop TV nimajo veze, zakaj bi se odpovedal njim? Nakoncu si vedno ti na slabšem, al odjaviš TV in izgubiš vse programe al pa plačuješ butast PopTV sranje čeprav ga nočeš, ampak ker so si zagotovil fino pogodbo jih MORAŠ imet. Al pa nimaš ničesar. Kje Tilen tle vidi win-win situacijo zanj, res ne vem. Nič čudnega, da se lahko spomnijo take prifuknjene fore, ko pa je folk očitno glup ko noč.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

c3p0 ::

Več je naredil od večine, ki malo pojamra, nato poseže po vazelinu in plačuje naprej, vključno z večino tu.

Če že, bi ob vseh reklamah, morali TV kanali plačevati naročnikom, da jih sploh še gledajo.

scipascapa ::

Za RTV SLO morate imeti nekoga na socialni, pa si rešen plačevanja. Je pa kakor POP TV prisila.
Ne bi rekel, da bi imeli hude plače.

Rejzor: Tilen dela na A1.

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

c3p0 je izjavil:

Več je naredil od večine, ki malo pojamra, nato poseže po vazelinu in plačuje naprej, vključno z večino tu.

Če že, bi ob vseh reklamah, morali TV kanali plačevati naročnikom, da jih sploh še gledajo.


Ja pizda, kaj vam ni jasno. Boli mene kurac za Pop TV, ampak še vedno pa hočem imet druge programe, ki z njimi nimajo POPOLNOMA NOBENE veze. Kaj je naredil Tilen? Odjavil je cel TV? Wow, res si na boljšem, če hočeš imet TV ampak NOČEŠ imet Pop TV-ja, ker so oderuški nateguni. Njemu je pač vseeno če nima nič. Men pač ni. Mi pa je vseeno če imam ProPlus sranje. Ampak ta vseeno mi ne daje nobene izbire, ker ga MORAM imet, ker so si kurbe tko zagotovile. Kaj ti ni jasno tle?

Če bi bil samo ProPlus sranje opcijsko bi ga odjavil prvi dan. V tem je fora te celotne teme...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Machete ::

Čas za molotov koktejl? 8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

polpo ::

Kot zgleda so pri Telekomu dodali Planet 2 na katerem so vsebine, ki so bile (seveda) že predvajane na njihovem prvem programu. Odstranili pa so Planet+, na katerem so bile vsebine z enournim zamikom. Manjka še Planet 3, ker so obljubljali dva nova kanala :D
Tv Petelin se je tudi poslovil z DVB-T oddajanja? Kanal je še prisoten, ampak brez zvoka in slike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

PARTyZAN ::

Fora je, da glasuješ s svojo denarnico. Kako močno si ne želiš plačevat za pro plusove vsebine? Dovolj, da odjaviš TV? Drugače si pač sprejel dejstvo, da mimo tega ne moreš.

Lahko si butt hurt, lahko se repenčiš po forumih, 0 fucks will be given. Ko bodo operaterji začeli izgubljat naročnike na ta račun se bo kaj spremenilo.

K0l1br1 ::

Tilen je izjavil:

Kako si ti pripomogel? Prilagodil si potrebe svojim zmožnostim. No, to je to. Luksuz se plača ali odjavi.
Zavajaš. Jaz sem prilagodil svoje potrebe, da me poptv in podobni ne nategujejo na suho. Če ti je plačevanje za nategovanje na suho luksus oziroma zmožnost, be my guest.

Tilen ::

V kolikor imaš produkt, ki bi mi bil zanimiv, ga z veseljem kupim. Tako kot vse ostalo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

thramos ::

RejZoR je izjavil:

In kaj je naredil? Zaradi kurčevega Pop TV-ja je bil prisiljen v celoti odjavit TV. Wow, res jim je pokazal hudiča! That'll teach them! [swings with hand and nods in confidence]

RTV SLO že plačujemo, zakaj bi se zaradi Pop TV-ja odpovedal temu? Gold, Pink in še par drugih, ki s Pop TV nimajo veze, zakaj bi se odpovedal njim? Nakoncu si vedno ti na slabšem, al odjaviš TV in izgubiš vse programe al pa plačuješ butast PopTV sranje čeprav ga nočeš, ampak ker so si zagotovil fino pogodbo jih MORAŠ imet. Al pa nimaš ničesar. Kje Tilen tle vidi win-win situacijo zanj, res ne vem. Nič čudnega, da se lahko spomnijo take prifuknjene fore, ko pa je folk očitno glup ko noč.


Nič ni bil prisiljen, ampak je bila to povsem prostovoljna odločitev. Edina kredibilna - glasovanje z denarnico. Če bi bila večina takšnih kot on in ne zgolj jokajočih odvisnikov od TVja, bi bila situacija boljša za vse. Žal ni, a vse kar lahko narediš sam je to, da se prestaviš iz jokajočih.

Win - win situacija je jasna - življenje večine bo brez TV sranja poleg nižje cene tudi bolj kvalitetno. Sranje bo edino za producente in distributerje sranja. Kar pa ni nobena škoda.

Utk ::

Naj delajo kar hočejo, jaz sem še po vsaki večji podražitvi plačeval manj za isto, ali boljšo stvar. To velja za mobitel že vsaj 15 let, in za internet. Oboje plačujem danes bistveno manj kot včasih (pa sem zmeraj bil pri najcenejših), in to za več vsebine.

c3p0 ::

RejZoR je izjavil:


Če bi bil samo ProPlus sranje opcijsko bi ga odjavil prvi dan. V tem je fora te celotne teme...


ČE bi bil.. a ni. Zato imaš opcijo vseeno nekaj naredit in za to načelnost "žal" ostat brez ljubljenega pinka in golda (karkoli to je za en kanal). Zdaj pa jamraš, a plačuješ, provider se ti pa smeji all the way to the bank.

RejZoR ::

Džizus, vam je logika res čist odpovedala. Like, na celi črti. Protest bi bil, da odjaviš SAMO ProPlus crap. Protest bi bil, da bi trenutnemu operaterju reku "jebi se" in šel k drugemu (btw še vedno čakam da mi da kdo operaterja kjer ProPlus shit ni pogoj, da imaš sploh lahko IPTV funkcijo). Protest bi bil torej nekaj kjer storitev obdržiš ampak ne z oderuhi, ki te lupijo. Ne pa da se trepljaš po rami kakšen jack si, si pa povsem brez TV-ja. Ja no shit ane, res si naredil hud deal, da storitve sploh nimaš več. Tko nekako kot bi iz protesta okoli trenutno predragih grafičnih kartic prodal cel računalnik...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

D3m ::

scipascapa je izjavil:

Za RTV SLO morate imeti nekoga na socialni, pa si rešen plačevanja. Je pa kakor POP TV prisila.
Ne bi rekel, da bi imeli hude plače.

Rejzor: Tilen dela na A1.


Kdaj začnejo postavljati bazne postaje po Moravški dolini?

Signal imamo na psu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

PARTyZAN ::

Operaterjem nič ne onemogoča, da ponudijo tak paket. Ampak, ker so pri pro plusu prebrisani in se zavedajo, da imajo daleč največjo gledanost so pogoje spisali tako, da so vključeni v osnovno shemo, ali pa operater ostane brez najbolj gledanih programov.

Z jokcanjem po forumih in razlaganjem kako nam je odpovedala logika boš prišel daleč. Keep up the good work.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

thramos ::

RejZoR je izjavil:

Džizus, vam je logika res čist odpovedala. Like, na celi črti. Protest bi bil, da odjaviš SAMO ProPlus crap. Protest bi bil, da bi trenutnemu operaterju reku "jebi se" in šel k drugemu (btw še vedno čakam da mi da kdo operaterja kjer ProPlus shit ni pogoj, da imaš sploh lahko IPTV funkcijo). Protest bi bil torej nekaj kjer storitev obdržiš ampak ne z oderuhi, ki te lupijo. Ne pa da se trepljaš po rami kakšen jack si, si pa povsem brez TV-ja. Ja no shit ane, res si naredil hud deal, da storitve sploh nimaš več. Tko nekako kot bi iz protesta okoli trenutno predragih grafičnih kartic prodal cel računalnik...


Kaj ti pa preostane? Plačevanje nategunskemu operaterju in PopTVju še naprej, ter jokanje po forumih? :))

mumbo ::

Evo, pač je trenutno tako kot je napisal PARTyZAN.

RejZoR, vse ti je blo že parkrat razloženo ti pa še kar eno in isto pišeš in nakladaš. :)

BTW, ko so v Kanadi uvedli da si lahko prosto izbereš posamezen TV kanal je te vse skupaj prišlo še dražje kot v paketih. Najdi si novico na internetu, sej mogoče je tudi link v tej temi.

Tilen ::

mumbo je izjavil:

Evo, pač je trenutno tako kot je napisal PARTyZAN.

RejZoR, vse ti je blo že parkrat razloženo ti pa še kar eno in isto pišeš in nakladaš. :)

BTW, ko so v Kanadi uvedli da si lahko prosto izbereš posamezen TV kanal je te vse skupaj prišlo še dražje kot v paketih. Najdi si novico na internetu, sej mogoče je tudi link v tej temi.


Nekako takole:

 x

x

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

konspirator ::

Vse je bilo že napisano.

Poop tv je imel sprva svoj paket za iptv, voyo, kupil ga ni malodane nihče; ker z dvb-t oglaševanjem niso zaslužili dovolj + potrebno je bilo plačevati rtv-ju za oddajanje = slabi finančni rezultati -> je šel poop tv skupni biznis z operaterji, tako da sedaj z obvezno prostovoljno gnojevko zaslužijo oboji.
Izbire več ni oz. komunizem je nazaj: ali plačuješ za gnojevko ali nimaš iptv preko slo operaterja.

Rejzor
Tilen je troll, ki te vsakič znova sprovocira.
Da dela na A1 je tudi znano.
--

Zgodovina sprememb…

thramos ::

konspirator je izjavil:

Vse je bilo že napisano.

Poop tv je imel sprva svoj paket za iptv, voyo, kupil ga ni malodane nihče; ker z dvb-t oglaševanjem niso zaslužili dovolj + potrebno je bilo plačevati rtv-ju za oddajanje = slabi finančni rezultati -> je šel poop tv skupni biznis z operaterji, tako da sedaj z obvezno prostovoljno gnojevko zaslužijo oboji.
Izbire več ni oz. komunizem je nazaj: ali plačuješ za gnojevko ali nimaš iptv preko slo operaterja.

Rejzor
Tilen je troll, ki te vsakič znova sprovocira.
Da dela na A1 je tudi znano.


Komunizem? :)) To je kapitalizem v svoji načistejši obliki. Prosti trg.

Komunizem je jokanje mamici državi v obliki regulatorja, ki naj bi vsilil drugačen poslovni načrt operaterjem in televizijam. Ker jokice.

Cry me a river.

K0l1br1 ::

Tilen je izjavil:

V kolikor imaš produkt, ki bi mi bil zanimiv, ga z veseljem kupim. Tako kot vse ostalo.

Se strinjam. Žal bi mi ti prodal zraven še produkt, ki me ne zanima.

MrStein ::

Vsakič ko te prime kaj tu napisat, spremeni polje "To:" v : info@telemach.si
Bo več haska.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tilen ::

K0l1br1 je izjavil:

Tilen je izjavil:

V kolikor imaš produkt, ki bi mi bil zanimiv, ga z veseljem kupim. Tako kot vse ostalo.

Se strinjam. Žal bi mi ti prodal zraven še produkt, ki me ne zanima.

Lahko odkloniš. Ne razumem, kako je lahko nekaj, za kar se prosto odločiš, nategovanje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BlackHole ::

RejZoR je izjavil:

Džizus, vam je logika res čist odpovedala. Like, na celi črti. Protest bi bil, da odjaviš SAMO ProPlus crap. Protest bi bil, da bi trenutnemu operaterju reku "jebi se" in šel k drugemu (btw še vedno čakam da mi da kdo operaterja kjer ProPlus shit ni pogoj, da imaš sploh lahko IPTV funkcijo). Protest bi bil torej nekaj kjer storitev obdržiš ampak ne z oderuhi, ki te lupijo. Ne pa da se trepljaš po rami kakšen jack si, si pa povsem brez TV-ja. Ja no shit ane, res si naredil hud deal, da storitve sploh nimaš več. Tko nekako kot bi iz protesta okoli trenutno predragih grafičnih kartic prodal cel računalnik...


Lol. A ti hočeš povedat, da če odpoveš cel tv paket, operaterju ni mar za to. Če bi pa odpovedal samo POP paket, bi mu pa bilo ful mar? Kaj ti serješ tukaj? Ti se pogovarjaš o nekih opcijah, ki sploh niso možne in so zate nek močen argument. Ti si sanjač. Realnost je pa malo drugačna in ta ke, da samo pop paketa ne moreš odjavit. Jaz bi ga tudi, če bi ga lahko.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Hočem da mi v trgovini prodajo deci mleka, moje temeljne pravice do tega da sem idiot so mi kršene ker mi hočejo prodat liter mleka. Jaz hočem deci!!!! Nikakršne pravice nimajo, da me posiljujejo z več, če hočem deci. Gre za zlorabo položaja s strani mlekarn, ker ne prodajajo mleka po deci in trgovine to dopuščajo in podpirajo! Tudi nimam nikakršne možnosti izbire, ker to delajo vsi, jaz pa hočem samo deci. In seveda mora ta deci stat največ 10% cene litra, ker drugače gre za goljufijo!

Predlagam peticijo, da se začne mleko prodajat po deci.

RejZoR je izjavil:

btw še vedno čakam da mi da kdo operaterja kjer ProPlus shit ni pogoj, da imaš sploh lahko IPTV funkcijo

Še vedno čakam, da boš nehal gobezdat in boš začel sam nudit tako storitev, če meniš, da je prostor na trgu za njo. Jaz tudi čakam, da se bo pojavila trgovina, kjer bom lahko kupil točno 0,123 l mleka, pa nisem tako neumen, da bi si domišljal, da je to moja pravica, ki mi jo je kdorkoli drug dolžan nudit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Spc ::

RejZoR je izjavil:

In kaj je naredil? Zaradi kurčevega Pop TV-ja je bil prisiljen v celoti odjavit TV.

Na DOCSIS-u si prisiljen odjavit kar celoten sistem, tudi internet zaradi POP TVja.

Tako, da sedaj dobesedno POPTV pobira davek za internet.

PARTyZAN je izjavil:

Fora je, da glasuješ s svojo denarnico. Kako močno si ne želiš plačevat za pro plusove vsebine? Dovolj, da odjaviš TV? Drugače si pač sprejel dejstvo, da mimo tega ne moreš.

In internet ter telefonijo na DOCSIS-u.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

RejZoR ::

BlackHole je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Džizus, vam je logika res čist odpovedala. Like, na celi črti. Protest bi bil, da odjaviš SAMO ProPlus crap. Protest bi bil, da bi trenutnemu operaterju reku "jebi se" in šel k drugemu (btw še vedno čakam da mi da kdo operaterja kjer ProPlus shit ni pogoj, da imaš sploh lahko IPTV funkcijo). Protest bi bil torej nekaj kjer storitev obdržiš ampak ne z oderuhi, ki te lupijo. Ne pa da se trepljaš po rami kakšen jack si, si pa povsem brez TV-ja. Ja no shit ane, res si naredil hud deal, da storitve sploh nimaš več. Tko nekako kot bi iz protesta okoli trenutno predragih grafičnih kartic prodal cel računalnik...


Lol. A ti hočeš povedat, da če odpoveš cel tv paket, operaterju ni mar za to. Če bi pa odpovedal samo POP paket, bi mu pa bilo ful mar? Kaj ti serješ tukaj? Ti se pogovarjaš o nekih opcijah, ki sploh niso možne in so zate nek močen argument. Ti si sanjač. Realnost je pa malo drugačna in ta ke, da samo pop paketa ne moreš odjavit. Jaz bi ga tudi, če bi ga lahko.


Njih boli kurac, ker vejo, da imajo zadaj trume penzionerjev, ki hočejo imet njihovo sranje. Jezst bom pa še vedno brez TV-ja. Torej?

@Lakotnik
Ta z izgovorom "če ti ni kaj prav pa sam začni nudit tako storitev" je najbolj beden izgovor ever. Za kero firmo pa ti delaš? Telemah? Telekom? A1?

Btw, tvoja analogija z mlekom je butasta do konca. Ne samo da imaš tud pakunge po 2 dcl, pri kmetu lahko kupiš poljubno litražo oz v trgovinah prav tako. Od 2 dcl do cele palete. You know, konkurenca. Ki je pri IPTV ni, ker so vsi isto zagovedili trg s tem ProPlus govnom.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Spc ::

polpo je izjavil:

Tv Petelin se je tudi poslovil z DVB-T oddajanja? Kanal je še prisoten, ampak brez zvoka in slike.

Čakaj še.. bo še to 3€ na mesec, prisilno.
 

RejZoR ::

Tilen je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Tilen je izjavil:

V kolikor imaš produkt, ki bi mi bil zanimiv, ga z veseljem kupim. Tako kot vse ostalo.

Se strinjam. Žal bi mi ti prodal zraven še produkt, ki me ne zanima.

Lahko odkloniš. Ne razumem, kako je lahko nekaj, za kar se prosto odločiš, nategovanje.


"Prosto odločiš"

Prosto sem se odločil za Discovery, NatGeo/Wild, History in Travel. Jih prostovoljno plačujem. ProPlus šit se je vrinil v osnovne sheme in MORAŠ plačevat 3€ dodatno pa če hočeš ali ne. Kje je tukaj ta tvoja "prosta odločitev"? Kaj ti ni jasno?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

K0l1br1 ::

Tilen je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Tilen je izjavil:

V kolikor imaš produkt, ki bi mi bil zanimiv, ga z veseljem kupim. Tako kot vse ostalo.

Se strinjam. Žal bi mi ti prodal zraven še produkt, ki me ne zanima.

Lahko odkloniš. Ne razumem, kako je lahko nekaj, za kar se prosto odločiš, nategovanje.
Boš že razmislil, zakaj je nategovanje plačevanje produkta, ki me ne zanima, ga bi pa moral imeti, tudi če ga nočem. Tudi ljudje z manjšim IQ-jem to razumejo, pa da ti ne bi.

c3p0 ::

RejZoR je izjavil:

Džizus, vam je logika res čist odpovedala. Like, na celi črti. Protest bi bil, da odjaviš SAMO ProPlus crap. Protest bi bil, da bi trenutnemu operaterju reku "jebi se" in šel k drugemu (btw še vedno čakam da mi da kdo operaterja kjer ProPlus shit ni pogoj, da imaš sploh lahko IPTV funkcijo). Protest bi bil torej nekaj kjer storitev obdržiš ampak ne z oderuhi, ki te lupijo. Ne pa da se trepljaš po rami kakšen jack si, si pa povsem brez TV-ja. Ja no shit ane, res si naredil hud deal, da storitve sploh nimaš več. Tko nekako kot bi iz protesta okoli trenutno predragih grafičnih kartic prodal cel računalnik...


Samo Poopa ne moreš odjavit. K drugemu operaterju ne moreš it, ker so vsi kartelno pristali v ta nateg. Tvoje rešitve nimajo realne osnove, žal. Kaj si pa konkretno naredil ti, razen da jamraš in zmerjaš tu vse povprek?

RejZoR ::

Pa sej to je fakin point. dŽizus fucking christ.

aja, ker si v primeru odrgnine nisem odrezal noge pa "nisem naredil ničesar". thumbs up dude, tvoja logika je perfektna.

kaj sem naredil? pismo na tržno inšpekcijo, kako se take stvari lahko dopuščajo. kaj si pa ti, razen tega da iz protesta kao odjaviš celo storitev in si narediš medvedjo uslugo?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mumbo ::

RejZoR je izjavil:

Tilen je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Tilen je izjavil:

V kolikor imaš produkt, ki bi mi bil zanimiv, ga z veseljem kupim. Tako kot vse ostalo.

Se strinjam. Žal bi mi ti prodal zraven še produkt, ki me ne zanima.

Lahko odkloniš. Ne razumem, kako je lahko nekaj, za kar se prosto odločiš, nategovanje.


"Prosto odločiš"

Prosto sem se odločil za Discovery, NatGeo/Wild, History in Travel. Jih prostovoljno plačujem. ProPlus šit se je vrinil v osnovne sheme in MORAŠ plačevat 3EUR dodatno pa če hočeš ali ne. Kje je tukaj ta tvoja "prosta odločitev"? Kaj ti ni jasno?


evo moj primer:
Prosto sem se odločil za PopTV, Kanal A in History. Jih prostovoljno plačujem. Discovery šit je v v osnovni shemi in MORAŠ plačevat 1EUR dodatno pa če hočeš ali ne. Kje je tukaj ta tvoja "prosta odločitev"? Kaj ti ni jasno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mumbo ()

St235 ::

RejZoR je izjavil:

BlackHole je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Džizus, vam je logika res čist odpovedala. Like, na celi črti. Protest bi bil, da odjaviš SAMO ProPlus crap. Protest bi bil, da bi trenutnemu operaterju reku "jebi se" in šel k drugemu (btw še vedno čakam da mi da kdo operaterja kjer ProPlus shit ni pogoj, da imaš sploh lahko IPTV funkcijo). Protest bi bil torej nekaj kjer storitev obdržiš ampak ne z oderuhi, ki te lupijo. Ne pa da se trepljaš po rami kakšen jack si, si pa povsem brez TV-ja. Ja no shit ane, res si naredil hud deal, da storitve sploh nimaš več. Tko nekako kot bi iz protesta okoli trenutno predragih grafičnih kartic prodal cel računalnik...


Lol. A ti hočeš povedat, da če odpoveš cel tv paket, operaterju ni mar za to. Če bi pa odpovedal samo POP paket, bi mu pa bilo ful mar? Kaj ti serješ tukaj? Ti se pogovarjaš o nekih opcijah, ki sploh niso možne in so zate nek močen argument. Ti si sanjač. Realnost je pa malo drugačna in ta ke, da samo pop paketa ne moreš odjavit. Jaz bi ga tudi, če bi ga lahko.


Njih boli kurac, ker vejo, da imajo zadaj trume penzionerjev, ki hočejo imet njihovo sranje. Jezst bom pa še vedno brez TV-ja. Torej?

@Lakotnik
Ta z izgovorom "če ti ni kaj prav pa sam začni nudit tako storitev" je najbolj beden izgovor ever. Za kero firmo pa ti delaš? Telemah? Telekom? A1?

Btw, tvoja analogija z mlekom je butasta do konca. Ne samo da imaš tud pakunge po 2 dcl, pri kmetu lahko kupiš poljubno litražo oz v trgovinah prav tako. Od 2 dcl do cele palete. You know, konkurenca. Ki je pri IPTV ni, ker so vsi isto zagovedili trg s tem ProPlus govnom.


jaz hočem deci, kaj me briga če je dva deci. Kakšna konkurenca je to, če mi nihče noče prodat deci? pakiranje za 2 deci ni to kar jaz hočem. Ker me posiljuje z eksta deci, če hočem pa samo enega. Hočem deci in ti mi moraš to zagotovit. Takoj zdaj, drugače bom cepetal in jokal po forumu.

Master_Yoda ::

Analogija z mlekom je tudi malo napacna: Ti hoces deci alpskega, kupis pa lahko samo dva deci mleka deci Alpskega in deci nekega drugega po katerem bruhas. In nikjer ne mores samo alpskega kupiti.

Upam da se cimvec slovenskih kanalov za taksen sistem odloci, da folku prekipi in odjavijo vse in propadejo te postaje. Ampak to se ne bo zgodilo ker imajo oddelke ki proucujejo zelo natancno kako hitro se lahko zabe kuha preden jih prevec pobegne iz kotla.

Zgodovina sprememb…

thramos ::

RejZoR je izjavil:

kaj si pa ti, razen tega da iz protesta kao odjaviš celo storitev in si narediš medvedjo uslugo?


Kako je lahko medvedja usluga, da narediš tisto kar lahko, ob tem prihraniš nekaj denarja in pridobiš ogromno prostega časa, ki ga lahko uporabiš bistveno bolj kvalitetno kot gledanje maloumnih kvazi dokumentarcev?

Win - win, pa še jokcanje po forumih ti je prihranjeno.

St235 ::

Analogija z mlekom je tudi malo napacna: Ti hoces deci alpskega, kupis pa lahko samo dva deci mleka deci Alpskega in deci nekega drugega po katerem bruhas. In nikjer ne mores samo alpskega kupiti.

ampak jaz še vedno zahtevam deci mleka, kam naj se pritižim? Država mi mora zagotovit mleko po deci, če pa jaz to hočem.

BlackHole ::

RejZoR je izjavil:

BlackHole je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Džizus, vam je logika res čist odpovedala. Like, na celi črti. Protest bi bil, da odjaviš SAMO ProPlus crap. Protest bi bil, da bi trenutnemu operaterju reku "jebi se" in šel k drugemu (btw še vedno čakam da mi da kdo operaterja kjer ProPlus shit ni pogoj, da imaš sploh lahko IPTV funkcijo). Protest bi bil torej nekaj kjer storitev obdržiš ampak ne z oderuhi, ki te lupijo. Ne pa da se trepljaš po rami kakšen jack si, si pa povsem brez TV-ja. Ja no shit ane, res si naredil hud deal, da storitve sploh nimaš več. Tko nekako kot bi iz protesta okoli trenutno predragih grafičnih kartic prodal cel računalnik...


Lol. A ti hočeš povedat, da če odpoveš cel tv paket, operaterju ni mar za to. Če bi pa odpovedal samo POP paket, bi mu pa bilo ful mar? Kaj ti serješ tukaj? Ti se pogovarjaš o nekih opcijah, ki sploh niso možne in so zate nek močen argument. Ti si sanjač. Realnost je pa malo drugačna in ta ke, da samo pop paketa ne moreš odjavit. Jaz bi ga tudi, če bi ga lahko.


Njih boli kurac, ker vejo, da imajo zadaj trume penzionerjev, ki hočejo imet njihovo sranje. Jezst bom pa še vedno brez TV-ja. Torej?

Zakaj se pa zdaj zgovarjaš na penzionerje? Kaj si pa ti drugačen od njih? :)) Al si v penziji?
LP Marko

RejZoR ::

Se pravi ker zaradi Pink Si in Gold nočem odjavit celotne sheme sem penzioner, ki več kot očitno HOČE imet PoopTV. Dej, všteki možgane v vtičnico, ker trenutno so mrtvi kot izklopljen DVD player.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Master_Yoda ::

Dovolj mocno hoces kanala ki ju gledas da zaradi Popa ne bos odjavil. Sweet spot - to ciljajo. Nisi pa zaradi tega "vstavi poljubno skupino".

BlackHole ::

Ne, samo rekel si, da njih boli kurac, ker imajo zadaj trume penzionerjev. Namesto da bi napisal, penzionerjev in takih kot si ti. Meni se samo poraja vprašanje, kako se od njih razlikuješ v očeh ponudnika storitev.
Njih boli kurac, če si penzioner ali ne. Njim je samo važno, da te lahko molzejo. ;) Če se ti pa pri tem zdi, da sta zmagala tako ti, ko ponudnik, pa sploh ne vidim problema.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

PARTyZAN ::

Spc je izjavil:

RejZoR je izjavil:

In kaj je naredil? Zaradi kurčevega Pop TV-ja je bil prisiljen v celoti odjavit TV.

Na DOCSIS-u si prisiljen odjavit kar celoten sistem, tudi internet zaradi POP TVja.

Tako, da sedaj dobesedno POPTV pobira davek za internet.

PARTyZAN je izjavil:

Fora je, da glasuješ s svojo denarnico. Kako močno si ne želiš plačevat za pro plusove vsebine? Dovolj, da odjaviš TV? Drugače si pač sprejel dejstvo, da mimo tega ne moreš.

In internet ter telefonijo na DOCSIS-u.


Nisi prisiljen. Sam si se odločil za storitve pri Telemachu. Lahko se odpoveš njihovim storitvam, ali pa izbereš alternativo. Če nimaš nobenega drugega priključka (parica, optika) imaš skoraj sigurno na voljo mobilni internet. Ko ti bo nekdo držal pištolo na glavo med podpisovanjem pogodbe za te reči boš lahko rekel, da nimaš izbire.

Kapitalizem, bros.
««
55 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424538 (18805) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440658 (34303) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631709 (26491) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510399 (5689) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447845 (5347) Tarzan

Več podobnih tem