» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
51 / 72
»»

Saul Goodman ::

mah kaj jokate. t-2 samo internet, 10/10 optika je najmanjši paket - 23eur. android TV/kodi player na TV, pa imate zastonj kanalov od đapanske do las vegasa, z vsemi slovenskimi vred in še več.

zihr najbolj učinkovit "boj" proti operaterjem in tv postajam. v tujini jih že močno peče, da folk masovno piratizira svoj domači kino. naj jih še tle.

Invictus ::

Zgleda so malo upgradali...

Imaš že 1920x1084.

http://igorfuna.com/dvb-t/slovenia/mult...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

scipascapa ::

saul: kako furaš tv preko kodija? to mene zanima.

Invictus ::

Naložiš si ustrezen plugin.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

D3m ::

Spc je izjavil:

Invictus je izjavil:

ZA tiste, ki ne znajo Googla uporabljat...

1080p @ Wikipedia
https://recombu.com/digital/article/wha...

Pa ti veš, da vsi HD kanali že predvajajo 1080p.
Se pravi reklame, nadaljevanke in risanke so vse v 1080p.


Reklame so ful pomembne
|HP EliteBook|R5 6650U|

scipascapa ::

invictus sem že večkrat prosil po forumih pa nič.

Invictus ::

Google is your best friend ;).

Če seveda ne živiš še v jami :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Spc ::

D3m je izjavil:

Spc je izjavil:

Invictus je izjavil:

ZA tiste, ki ne znajo Googla uporabljat...

1080p @ Wikipedia
https://recombu.com/digital/article/wha...

Pa ti veš, da vsi HD kanali že predvajajo 1080p.
Se pravi reklame, nadaljevanke in risanke so vse v 1080p.


Reklame so ful pomembne

Ja žal vsi broadcasterji nastavijo svoje kamere v interlaced, ker želijo 50fps.
Žal pa čisto navadni HD standard ne omogoča 50fps progressive ampak samo 25 fps progressive, sploh starejše HD televizije ne znajo predvajat 50fps progressive.
 

scipascapa ::

http://www.zurnal24.si/planet-tv-dva-ve...

pa smo spet kratko potegnili.

stara mama ::

Res, kam bo to šlo pojma nimam, ampak gre zato ker pač lahko gre.
Un predlog s HOT paketom 50gb je res dober, taki igralci znajo sčasom mal streznit prepožrešne kabelaše in TV ponudnike.... ko bodo ljudje počasi spoznali (in že spoznavajo) da je TV res bedarija
Ekologija™ in Trajnost™

J.McLane ::

Invictus je izjavil:

Pa ti veš, da je en multipleks dovolj samo za 2 Full HD kanala?

Ker je RTV SLO noter stlačila 7 kanalov, so vsi na 480p.


Pa ti veš da "Full HD" ne predpisuje nobene omejitve pri bandwidthu? Resolucija in pasovna širina sta dva ločena pojma, sicer se strinjam s tabo da sta tista dva full HD programa na DVB-T preveč skompresirana, ampak sta še vedno Full HD.

Tilen ::

scipascapa je izjavil:

http://www.zurnal24.si/planet-tv-dva-ve...

pa smo spet kratko potegnili.


Operater samo zagotavlja paket, ki si ga naročil. ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

broken/link ::

s 10001 spremembo (vsebinsko in cenovno), ki se je zgodila od naročila naprej, ane?

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

S katero si se strinjal ob podpisu pogobe po tem, ko si prebral splošne pogoje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

broken/link ::

res je.
ampak če hočeš razumet, kaj sem hotel povedat, boš razumel, če nočeš pa pač ne boš.

Tilen ::

Jaz razumem in verjamem, da se operaterji držijo pogodbe, ki jo imajo podpisano z naročnikom. Prepričan sem tudi, da večina, ki tukaj tarna, ni prebrala splošnih pogojev.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Mato989 ::

Tilen je izjavil:

scipascapa je izjavil:

http://www.zurnal24.si/planet-tv-dva-ve...

pa smo spet kratko potegnili.


Operater samo zagotavlja paket, ki si ga naročil. ;)


Problem je v tem da operaterji ne omogočajo sestavo lastnih paketov po konkurenčnih cenah...

Ampak ni sile, ob trenutni podražitvi še moj konzervativni foter v bajti razmišlja da bi vse skupaj odpovedal... jaz ga že dalj časa nagovarjam, pa bo prihranek ene 80€... bomo šli lepo samo na internet kje bo pač najcenejši.... pa kodija

K0l1br1 ::

Tilen je izjavil:

Jaz razumem in verjamem, da se operaterji držijo pogodbe, ki jo imajo podpisano z naročnikom. Prepričan sem tudi, da večina, ki tukaj tarna, ni prebrala splošnih pogojev.

Zato ti ponudijo, da odstopiš od pogodbe. Si prepričan, da razumeš, kaj pišeš?

Tilen ::

Zakaj bi Apple spustil ceno iPhone? Naredi Apple2, svoj zPhone in ga prodajaj ceneje.

K0l1br1 je izjavil:

Tilen je izjavil:

Jaz razumem in verjamem, da se operaterji držijo pogodbe, ki jo imajo podpisano z naročnikom. Prepričan sem tudi, da večina, ki tukaj tarna, ni prebrala splošnih pogojev.

Zato ti ponudijo, da odstopiš od pogodbe. Si prepričan, da razumeš, kaj pišeš?


Seveda ponudijo, skladno s splošnimi pogoji.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Spajky ::

scipascapa je izjavil:

http://www.zurnal24.si/planet-tv-dva-ve...
pa smo spet kratko potegnili.
Še ne kompletno, zdej se bo še Tv3 spomnil...čakam ;)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Spc ::

Tilen je izjavil:

scipascapa je izjavil:

http://www.zurnal24.si/planet-tv-dva-ve...

pa smo spet kratko potegnili.


Operater samo zagotavlja paket, ki si ga naročil. ;)

Ja sej jaz tem tak rekel, plačal bom toliko kot sedaj niti centa več, vse ostalo pa naj operater plača če je podpisal posebno pogodbo z planet tv/proplus.
 

EdoK ::

Če niste opazili: poptv kanali v hd tehniki pri t2, so dosegljivi samo če imaš nadražjo programsko shemo (XL). Plačaš dvojno. Bizarno?

...:TOMI:... ::

Mislim, da je nekdo rekel, da plačaš vsebino, ne pa kakovost vsebine. Za ekstra kakovost (HD) moraš plačati posebej. Bizarno, vendar tako je. Dokler ne bo množičnega glasovanja z denarnico, bo to tako in še slabše se nam obeta, glede na to, da sedaj kar vsi želijo cuzat naročnike TV storitev.
Tomi

MrStein ::

Zanimivo, da še noben "levičar" (pazi narekovaje) ni zajamral čez to "diktaturo kapitala". Očitno lahko en kapital počne, kar hoče.

Sicer pa: vsak račun plača sam prostovoljno, nobenega ne silijo. Problem je le, da se večina (ovc?) tega ne zaveda.

Invictus je izjavil:

Zgleda so malo upgradali...

Imaš že 1920x1084.

http://igorfuna.com/dvb-t/slovenia/mult...

Off Topič: še komu Chrome napačno renda to stran? Veliko besedila je odrezanega.

Mobilni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

scipascapa ::

Seveda te silijo, s spremembo paketa VSE ali nič. Kako ni to siljenje? FAK.

Jaz sem si izboril 25% popust na naročnino pri T-2. Po preteku le-te pa odpoved TVja....postalo občutno predrago.

MrStein ::

A sam vtipkaš cifro v bankanet ali te en zraven v maski odrine in on vtipka?

MrStein je izjavil:


Invictus je izjavil:

Zgleda so malo upgradali...

Imaš že 1920x1084.

http://igorfuna.com/dvb-t/slovenia/mult...

Off Topič: še komu Chrome napačno renda to stran? Veliko besedila je odrezanega.

Mobilni.

V Firefox na PC je isto, torej "amaterska" spletna stran.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Spc ::

 

Tilen ::

V čem je težava, ne razumem?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

MrStein ::

Saj ni rekel, da je težava. ;)

PS: Vonta... zakaj zveni to znano? Se kdo spomni?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

RejZoR ::

...:TOMI:... je izjavil:

Mislim, da je nekdo rekel, da plačaš vsebino, ne pa kakovost vsebine. Za ekstra kakovost (HD) moraš plačati posebej. Bizarno, vendar tako je. Dokler ne bo množičnega glasovanja z denarnico, bo to tako in še slabše se nam obeta, glede na to, da sedaj kar vsi želijo cuzat naročnike TV storitev.


In kako boš množično glasoval z denarnico, ko pa nimaš izbire, ko imajo VSI ponudniki iste pogoje? Z denarnico glasuješ, če lahko rečeš enemu ponudniku "FUCK YOU" in greš k drugemu. Torej, h kateremu ponudniku TV storitev pa boš šel, kjer boš imel vse ostale programe, samo brez ProPlus sranja? Sploh ne moreš. Zato je tole eno navadno sranje, ki se ne bi smelo dopustit. Oz se mora sedaj razjebat in kaznovat bednike, ki so si zamislili to super briljantno idejo nategovanja potrošnikov.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

opeter ::

Misija nemogoče.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Saul Goodman ::

ravno gor sem razlagal, kako. začneš piratizirat TV storitve, naročiš pa samo internetni paket (npr. pri t-2). tako imaš zastonj TV/serije/ostalo, plačuješ internet, slovenski operater pa ne dobi nič. za how to se obrnite na internetse. android tv boxi stanejo od 40e naprej.

RejZoR ::

Pa že, ampak legalne opcije protesta pa nimaš. In to je celotni problem s tem dealom, ki so ga vsilili vsem nam.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

scipascapa ::

saul: kako, zs?

hojnikb ::

legalna opcija je to, da nehas gledat te smeti
#brezpodpisa

...:TOMI:... ::

RejZoR je izjavil:

...:TOMI:... je izjavil:

Mislim, da je nekdo rekel, da plačaš vsebino, ne pa kakovost vsebine. Za ekstra kakovost (HD) moraš plačati posebej. Bizarno, vendar tako je. Dokler ne bo množičnega glasovanja z denarnico, bo to tako in še slabše se nam obeta, glede na to, da sedaj kar vsi želijo cuzat naročnike TV storitev.


In kako boš množično glasoval z denarnico, ko pa nimaš izbire, ko imajo VSI ponudniki iste pogoje? Z denarnico glasuješ, če lahko rečeš enemu ponudniku "FUCK YOU" in greš k drugemu. Torej, h kateremu ponudniku TV storitev pa boš šel, kjer boš imel vse ostale programe, samo brez ProPlus sranja? Sploh ne moreš. Zato je tole eno navadno sranje, ki se ne bi smelo dopustit. Oz se mora sedaj razjebat in kaznovat bednike, ki so si zamislili to super briljantno idejo nategovanja potrošnikov.


Oh, možnosti je veliko. Ena je, da odjaviš vse storitve in se z 2 ali več sosedi povežete skupaj na en priključek.

Druga je samo narocilo interneta, čas namenjen TV pa gre za knjige rekreacijo, utrjevanje družinskih in prijateljskih vezi... Tu odpade še RTV prispevek za TV, kar je spet nekaj evrov na mesec.

Tretja možnost je gledanje prekk DVB-T ali pa DVB-S.

Četrta pa odjava vsega.
Tomi

Ganon ::

hojnikb je izjavil:

legalna opcija je to, da nehas gledat te smeti


Če gledaš te "smeti" ali ne, ni pomembno. Še vedno so v programski shemi in še vedno plačuješ višjo naročnino.

RejZoR ::

...:TOMI:... je izjavil:

RejZoR je izjavil:

...:TOMI:... je izjavil:

Mislim, da je nekdo rekel, da plačaš vsebino, ne pa kakovost vsebine. Za ekstra kakovost (HD) moraš plačati posebej. Bizarno, vendar tako je. Dokler ne bo množičnega glasovanja z denarnico, bo to tako in še slabše se nam obeta, glede na to, da sedaj kar vsi želijo cuzat naročnike TV storitev.


In kako boš množično glasoval z denarnico, ko pa nimaš izbire, ko imajo VSI ponudniki iste pogoje? Z denarnico glasuješ, če lahko rečeš enemu ponudniku "FUCK YOU" in greš k drugemu. Torej, h kateremu ponudniku TV storitev pa boš šel, kjer boš imel vse ostale programe, samo brez ProPlus sranja? Sploh ne moreš. Zato je tole eno navadno sranje, ki se ne bi smelo dopustit. Oz se mora sedaj razjebat in kaznovat bednike, ki so si zamislili to super briljantno idejo nategovanja potrošnikov.


Oh, možnosti je veliko. Ena je, da odjaviš vse storitve in se z 2 ali več sosedi povežete skupaj na en priključek.

Druga je samo narocilo interneta, čas namenjen TV pa gre za knjige rekreacijo, utrjevanje družinskih in prijateljskih vezi... Tu odpade še RTV prispevek za TV, kar je spet nekaj evrov na mesec.

Tretja možnost je gledanje prekk DVB-T ali pa DVB-S.

Četrta pa odjava vsega.


To niso opcije. Kar si naštel je nekako enako zdravljenju malce večje odrgnine na nogi z opcijo, da ti nogo odrežejo. In to je edina opcija...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

...:TOMI:... ::

Seveda so opcije. Če pa nočeš plačevat TV naročnine, kjer gre del tudi poopu in po novem tudi planetu, pa pač odjaviš. Vzemi ali pusti opcije so to. Ja, odrgnina se lahko odpravi tudi z amputacijo. Pomni, v roki imaš samo nož in žago, nimaš pa gaze in povoja.
Tomi

RejZoR ::

Again, to niso opcije.

Opcije bi bile:
- explicitna prijava na ProPlus kanale
- explicitna odjava od ProPlus kanalov
- izbira drugega ponudnika

Na voljo pa dejasnko nimaš nič od naštetega. Zato nehaj srat z nekimi kvazi opcijami, ki to niso.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

thramos ::

Jaz ne plačujem ne PopTVju, ne Planetu. Tako da opcija očitno obstaja.

St235 ::

RejZoR je izjavil:

Again, to niso opcije.

Opcije bi bile:
- explicitna prijava na ProPlus kanale
- explicitna odjava od ProPlus kanalov
- izbira drugega ponudnika

Na voljo pa dejasnko nimaš nič od naštetega. Zato nehaj srat z nekimi kvazi opcijami, ki to niso.


Kot že 100x rečeno. Imaš vso pravico nudit tako storitev, nimaš pa nikakršne pravice zahtevat do nekoga tretjega da to dela, ali da ga mora v to prisilit država. Pa zaenkrat drugega kot nakladanja še nismo bili deležni.

Saul Goodman ::

za tisti, ki ste me v zadnjem času pozvali za več pomoči glede piratskega tv: dajte na slo-tech v iskalnik vpisat "kodi" in "android tv" npr. in si najprej preberite teme ostali soforumašev, ki se s temi napravicami že igrajo doma. naštudirajte malo zadevo in si ji zrihtajte, ne bom jaz vsakmu na pladnju nosil kaj in kako mora sedaj ukrepat, da si bo zrihtal đabe tv. nimam cajta.

McClane ::

Tak nasvet je en piškav oreh.. ne rabiš razlagati v detajle, ampak če ti je težko nalepit kak link ali dva da ne rabi vsak odkrivat tople vode...a to je tako težko?
Aja, ti nimaš cajta, ostali pa naj zabijajo svojega in prekopavajo forume z tisoč temami in odgovori ter na koncu sprobavajo sto in en plugin da bo vse skup na pol delalo??

Bravo, res.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

poweroff ::

RejZoR je izjavil:

Again, to niso opcije.

Opcije bi bile:

Ne, to so tvoje pobožne želje. Realne opcije so žal take kot so.

Ali plačaj. Ali pa ne glej ničesar.

Lahko tudi piratiziraš, ampak ljudje, ki to znajo so se ustrašili in informacij nočejo deliti.
sudo poweroff

Saul Goodman ::

McClane je izjavil:

Tak nasvet je en piškav oreh.. ne rabiš razlagati v detajle, ampak če ti je težko nalepit kak link ali dva da ne rabi vsak odkrivat tople vode...a to je tako težko?
Aja, ti nimaš cajta, ostali pa naj zabijajo svojega in prekopavajo forume z tisoč temami in odgovori ter na koncu sprobavajo sto in en plugin da bo vse skup na pol delalo??

Bravo, res.


haha, če ne znaš uporabit slo-tech searcha za besede, ki sem ti jih položil v usta, lahko odpeketaš. sicer pa ti zrihtam jaz, ti samo pripravi 100e. 50e za škatlo in 50e zame.

Spc ::

poweroff je izjavil:

Ali plačaj. Ali pa ne glej ničesar.

Ne, ocije so naslednje:
Plačaj ali odjavi vseskupaj z internetom vret.

Tako je vsaj na DOCSIS-u.

Se pravi pop tv/planet tv si je sedaj že izmislil davek na internet.
 

...:TOMI:... ::

Ne, to je na kabelskih operaterjih, ki imajo vezano trgovino. Ne pa na DOCSISu.
Tomi

MrStein ::

RejZoR je izjavil:

Again, to niso opcije.

Opcije bi bile:
- explicitna prijava na ProPlus kanale
- explicitna odjava od ProPlus kanalov
- izbira drugega ponudnika

Na voljo pa dejasnko nimaš nič od naštetega. Zato nehaj srat z nekimi kvazi opcijami, ki to niso.

Folk bi lahko explicitno telemachu rekel, da explicitno ne bodo plačevali dodatka za pop tv, bi explicitno plačali staro ceno in telemach bi explicitno bil prisiljen explicitno razmisliti o situaciji.

(velja enako za druge ponudnike)

Če pa vsaka ovca, pardon, potrošnik zase tega ne upa, pardon, noče narediti, pa bi se lahko združili in kaj skupaj naredili.

Potem se seveda zbudim v Sloveniji...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

McClane ::

Saul Goodman je izjavil:

McClane je izjavil:

Tak nasvet je en piškav oreh.. ne rabiš razlagati v detajle, ampak če ti je težko nalepit kak link ali dva da ne rabi vsak odkrivat tople vode...a to je tako težko?
Aja, ti nimaš cajta, ostali pa naj zabijajo svojega in prekopavajo forume z tisoč temami in odgovori ter na koncu sprobavajo sto in en plugin da bo vse skup na pol delalo??

Bravo, res.


haha, če ne znaš uporabit slo-tech searcha za besede, ki sem ti jih položil v usta, lahko odpeketaš. sicer pa ti zrihtam jaz, ti samo pripravi 100e. 50e za škatlo in 50e zame.


V redu je, ne sekiraj se, googla znam še predobro uporabljati, gre se za tvoj vzvišen odnos. Pa preberi si še enkrat če ti ni jasno kaj sem ti napisal.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer
««
51 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424468 (18735) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440555 (34200) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631631 (26413) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510378 (5668) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447829 (5331) Tarzan

Več podobnih tem