» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
6 / 72
»»

konspirator ::

VELIKI UM
Do 1.16 2017 ju boš lahko gledal preko sobne antene (dvt-b).Potem bosta samo preko iptv.Kateri paket imaš sedaj ?
--

issak ::

trnvpeti je izjavil:

sport,film gledas na monitorju?


Športa nikoli, filme in serije pa na TVju preko Netflixa. Jako enostavno, in 100% brez reklam, ogled 2 leti za nazaj ne samo 24ur, neomejeno prevrtavanje naprej in nazaj, časnovni preskok celo sezono če hočeš... Za 10€ na mesec bolje kot katerakoli programska shema.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

tikitoki ::

ahac je izjavil:

Ce se ne ves, lahko placujes tudi dekodiranje kanala, ki ga prejemas preko radijskih valov.

Predlagaj to Proplusu. ;)


Nisem tam zaposlen in ni moj problem.

J.McLane ::

Saj Pro Plus ima tudi napredno televizijo preko spleta za samo 7€/mesec, VOYO :))

Velki ::

konspirator je izjavil:

VELIKI UM
Do 1.16 2017 ju boš lahko gledal preko sobne antene (dvt-b).Potem bosta samo preko iptv.Kateri paket imaš sedaj ?


Saj zato se grem trenutno sploh nismo naročeni na televizijo, smo bili pa v preteklosti in smo obdržali tv komunikatorje in sedaj precej nacionalnih in lokalnih programov še vedno dela prek komunikatorjev (iptv), vključno z poptv in kanala. Torej me zanima če jih bomo lahko v naslednje tudi spremljali brez da bi bili naročeni na kakršnikoli televizijski paket?

filip007 ::

RTV ima res kristalno HD sliko preko DVB-T, samo kaj to pomaga, POPTV in A Kanal bi bila lahko tudi taka. Program zaostaja na IPTV, samo kaj drugega tudi zdaj ne preostane.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Tody ::

Seveda, kounikator, ki je priključen na IPTV (televizija preko interneta) bo delal, če bo ta program v tej shemi ki jo imate. Če se bodo odločili da v svoji shemi tko kot HBO ali XXX potem bo treba plačat in ga ne boste vidli. Prav tako bodo vrjetno šli vsi programi ko in če ugotovijo da ste se odklopil pa so vas zares pozabil odklopit.

mihec87 ::

Velki je izjavil:

konspirator je izjavil:

VELIKI UM
Do 1.16 2017 ju boš lahko gledal preko sobne antene (dvt-b).Potem bosta samo preko iptv.Kateri paket imaš sedaj ?


Saj zato se grem trenutno sploh nismo naročeni na televizijo, smo bili pa v preteklosti in smo obdržali tv komunikatorje in sedaj precej nacionalnih in lokalnih programov še vedno dela prek komunikatorjev (iptv), vključno z poptv in kanala. Torej me zanima če jih bomo lahko v naslednje tudi spremljali brez da bi bili naročeni na kakršnikoli televizijski paket?


iptv brez da bi imel naročnino pri enem izmed ponudnikov dvomim da dela...Da nimaš ti samo tistih škatlc za tvje z starimi tunerji(ki ne poznajo mpeg-4)..

Kako imaš priklopljene te komunikatorje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

RobertDev ::

Ko bodo dojel da mi v hribih, niti nimamo možnosti televizije preko interneta, bodo pa jokcal, pa tudi če bi jo imeli, je ne bi vzeli, ne zaradi poptv'ja, ko pa je še ostalih programov dovolj.

gapipro1 ::

RobertDev je izjavil:

Ko bodo dojel da mi v hribih, niti nimamo možnosti televizije preko interneta, bodo pa jokcal, pa tudi če bi jo imeli, je ne bi vzeli, ne zaradi poptv'ja, ko pa je še ostalih programov dovolj.


Če nimaš interneta ti bodo pa rekl da Total TV kupi.

Tko da ja, ProPlus hoče trenutno vse probleme zvalit na ISP, katerga koli že pač imaš. In ko jim rečeš, da ja imam IPTV ampak samo na 1 TVju, več mi pa ISP ne dovoli, mi prijazno odgovori da to je pa od ISPja problem ne njihov...

BorutK-73 ::

Mogoče naklučje, od včeraj za PopTV in KanalA ni EPG-ja na telemachu. Mogoče jih bo pa Telemach odjebal?:D

harvey ::

BorutK-73 je izjavil:

Mogoče naklučje, od včeraj za PopTV in KanalA ni EPG-ja na telemachu. Mogoče jih bo pa Telemach odjebal?:D

Morda je pa to znak, da bodo končno EPG poštimali :))
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

hojnikb ::

še dobro da obstajajo netflix&co, da ni treba več gledat tega sranja _sploh_
#brezpodpisa

roCkY ::

Gledat ga ni treba. Že davno.
Plačevati ga bo pa očitno treba...

zmaugy ::

Včeraj naročil Netflix. Na ipadih dela u nulo. In NOBENIH reklam. Klasična TV (antena ali ITV) je res ena izguba časa.

Ganon ::

zmaugy je izjavil:

Včeraj naročil Netflix. Na ipadih dela u nulo. In NOBENIH reklam. Klasična TV (antena ali ITV) je res ena izguba časa.


Ne boš verjel, ampak ne obstajata samo dva televizijska programa. In, tole bo precej šokantno, reklame se lahko preskoči!

Invictus ::

Tukaj se postavlja zdaj predvsem vprašanje, ali bodo operaterji dvignili splošno naročnino na TV, ali bodo samo dodali ProPlus paket kot plačljiv?

Če bo prva opcija prišla v uporabo, se bo pač treba zbunit. Ker tega ob podpisu pogodbe ni bilo...

Če bo druga opcija, pa ni frke. Pač ne kupiš ProPlus paketa. Rešeno...

Sm se mi pa zdi to idiotska poslovna odločitev. 250.000 folka gleda te programe preko antene. To pomeni 250.000 manj folka za buljenje reklamnih kanalov. Kako bodo to zaračunali oglaševalcem, ne vem...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Modri dirkač ::

Koliko pa stane gostovanje v multipleksu? A je res tako drago, da se jim splača dramo delat okoli tega?
Everybody lies!

Heavy ::

Invictus je izjavil:

Sm se mi pa zdi to idiotska poslovna odločitev. 250.000 folka gleda te programe preko antene. To pomeni 250.000 manj folka za buljenje reklamnih kanalov. Kako bodo to zaračunali oglaševalcem, ne vem...



Konec koncev jim bo tudi cena oglaševalskega časa padla, če bo 1/4 miljona manj gledalcev - vsaj v štartu.
#TeamFelix

issak ::

zmaugy je izjavil:

Včeraj naročil Netflix. Na ipadih dela u nulo. In NOBENIH reklam. Klasična TV (antena ali ITV) je res ena izguba časa.


Jaz sem ga naročil ko sem kupil TV ki ima Netflix knof kar na daljincu. Res praktično.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Besna Glista ::

Eno smešno vprašanje. KAj vse ponuja netflix, tako na htiro, da se res splača gledat? Napram obični IPTV (kjer so foxi, hbo-ji, ...) ?? Ker razmišljam tudi jaz, da bi plačal.. Hvala

Invictus :: Tukaj se postavlja zdaj predvsem vprašanje, ali bodo operaterji dvignili splošno naročnino na TV, ali bodo samo dodali ProPlus paket kot plačljiv?

Proplus ne bo pristal na to, da bi bili v ločenem paketu. Operaterjem pa tudi ni v interesu da nimajo proplusovih kanalov v vseh shemah. Tako da lahko pričakujemo podražitev naročnine že od osnovne sheme navzgor.
Nekaj sem slišal, da edino telemach zna ponudit brez višanja naročnine ampak vprašanje če je to res. Glede na to da so solastniki kar nekaj zelo dragih programov, ki jih morajo ostali operaterji drago plačati, bi znalo biti res. Pa še € tam niso problem ..

Tody ::

Baje da stane mio eur na leto za to da so v multiplexu. Tale številka 250.000 ljudi je pa tudi iz riti privlečena.

AmokRun ::

Eno smešno vprašanje. KAj vse ponuja netflix, tako na htiro, da se res splača gledat? Napram obični IPTV (kjer so foxi, hbo-ji, ...) ?? Ker razmišljam tudi jaz, da bi plačal.. Hvala

Če operater ne ponuja interneta brez TV-ja in telefonije, je Netflix samo dodaten strošek.

issak ::

Besna Glista je izjavil:

Eno smešno vprašanje. KAj vse ponuja netflix, tako na htiro, da se res splača gledat? Napram obični IPTV (kjer so foxi, hbo-ji, ...) ?? Ker razmišljam tudi jaz, da bi plačal.. Hvala


En mesec je zastonj, sicer moraš dati kreditno, ampak ti ne bodo nič zaračunali in lahko prekličeš pred koncem meseca in ne boš rabil nič plačat. Na voljo je sicer manj vsebine kot v ZDA, ampak dobiš vse lastne Netflix produkcije (že tega je veliko) in cel kup (predvsem starejših) filmov. Ne pričakuj ravno najnoveših filmov ki so ravno v kinu, ampak z marsikatero serijo so pa kar dobro na tekočem ali pa sezono zadaj. Ampak najbolje da sam pogledaš, je zastonj za en mesec.

AmokRun je izjavil:

Eno smešno vprašanje. KAj vse ponuja netflix, tako na htiro, da se res splača gledat? Napram obični IPTV (kjer so foxi, hbo-ji, ...) ?? Ker razmišljam tudi jaz, da bi plačal.. Hvala

Če operater ne ponuja interneta brez TV-ja in telefonije, je Netflix samo dodaten strošek.


Vzameš paket ki je najcenejši, in pač računaš celotno naročnino kot samo za interent. Jaz sem tako primerjal ponudnike med sabo. Gledal sem samo ceno za internet, pa karkoli je bilo zraven. Na koncu sem dobil paket za 30€ kar se mi zdi ok, ker imam še en mobilni paket vključen noter ki ga uporablja žena. Pa 10€ za netflix, in smo na 40, kar je še vedno ceneje kot je bil takrat kakšen drug paket, oziroma dobim več vsebine kot z 10€ dodatnih kanalov.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

zmaugy ::

Točno to, sam bom zdaj optimiziral paket na Telekomu na minimum ITVja. To je prvi korak.

roCkY ::

TEžko je kaj optimizirat. Edini uporabni paketi s ov gornjem programu. JE isti šmoren če vseskup odjavim kot da imam DS kocke naročene. SD gledam nič.
Do kdaj nas bodo posiljevali s tem SD shitom, ki ga balirajo iz HD.

webmaher ::

vsi ponudniki so bolj ali manj "pokvarjeni" in izpadeš butec ako naročiš samo internet...
če bo Telesmeh podražil jih bom najprej nakuril, pisal Ditki, da nisem ovčka in verjetno šel na paket nižje... še vedno bom lahko gledal vse kar bom hotel le brzina interneta bo malce padla še vedno pa bo zelo spodobnih 150/4...

Ker Kabelsko Združenje je le mrtva črka na papirju in seveda ne bo rekla Brankecu ti boš plačal ali pa adijooo bo Telesmeh prišel do sanjske priložnosti da POPapca majhne ribice ...

in če mu to uspe več kot 70,52% bi lahko pakete celo pocenili :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

poweroff ::

Par dni se bodo ljudje pritoževali, kakšna redka izjema bo morda res odjavila TV, ostali bodo pa pozabili. Do prve položnice. Takrat bo spet malo jamranja, potem bo pa potihnilo.

No ja, včasih bo kašken forumaš pojokal po forumih, POP TV moderatorji bodo pa praidno brisali "sovražni govor" na "najbolj" obiskani spletni strani TM.
sudo poweroff

zmaugy ::

poweroff je izjavil:

Par dni se bodo ljudje pritoževali, kakšna redka izjema bo morda res odjavila TV, ostali bodo pa pozabili. Do prve položnice. Takrat bo spet malo jamranja, potem bo pa potihnilo.

No ja, včasih bo kašken forumaš pojokal po forumih, POP TV moderatorji bodo pa praidno brisali "sovražni govor" na "najbolj" obiskani spletni strani TM.


Tako je. Počasno kuhanje žab.

The Player ::

Glede na to, da so Pop NON stop lepo intengrirali v TV ponudbo za T2, ko je Proplus ugotovil, da ne gre več dobro v promet, obstaja verjetnost, da bo enako tudi za POP TV (namesto, da bi bil ločen program za doplačat po izbiri).

Invictus ::

Meni se zdi precej nelogično, da ProPlus plačuje oz. je, za multipleks, na drugi strani pa operaterjem zaračunava da lahko prenašajo njihove kanale.

Zgleda se noben ne upa reči, spizdi idiote...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

scipascapa ::

Je tole karkoli v nasprotju z zakonodajo?

Ganon ::

ZPS: Programe Pro Plusa ponudite tako, da si jih bo mogoče izbrati samostojno

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/zps-p...

A-HA! Zdaj je šansa, da Pro Plus dobi svojo porcijo. >:D

roCkY ::

To bo prezrto. Politika rabi več ogledal, ki kažejo iz iste strani.

Invictus ::

Ne bo prezrto, ko bodo ljudje začeli operaterjev odpovedovati pogodbe.

Sam bom vzel potem samo še internet... Dobr da dobim počasi Tv Box. NAS z risankami za ta malo že imam...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

roCkY ::

Bomo videli čez kako leto+ kaj bo v praksi. Sam sem bil že velikokrat jezen na raznorazne podražitve pa še nisem ukrepal. Do poletja zaradi Proplusa dražil ne bo noben. Edino T-2 ? če ima lufta razliko premostit oz. kako so mu pripravljeni iti naproti.

J.McLane ::

Zakaj lepo ne ločijo na HD in SD. Po zraku je itak samo SD, HD naj pa računajo, če je kdo pripravljen plačat.

konspirator ::

TK in TM sta baje že podpisala s proplusom.


https://rapidiptv.net/ kdo uporablja ?
--

Zgodovina sprememb…

Wrop ::

Na Financah sem prebral, da je Proplus hotel svoje programe uvrstiti že v osnovni paket. V drugem primeru jim sploh niso hoteli oddajati signala.

Apple ::

Tiste pakete, ki bodo vsebovali POP TV in ostalo njihovo navlako, naj full podražijo. In počasi bodo šli ti programi v pozabo...
LP, Apple

Wrop ::

Tukaj se gre, da je proplus stisnil operaterje v kot z zahtevo, naj bodo njihovi kanali že v osnovni shemi, drugače jih pa sploh ne bo.

bambam20 ::

Ne vem kaj se operaterji tako sekirajo :). Ljudje imajo še vedno na izbiro Siolov Planet tv ima lastne tv limonade za ženske , pa RTV bi s svojo produkcijo domačih narodnih zabavnih oddaj ob sobotah in nedeljah profitiral.

Ljudje gledajo ampak če ne bo POP tv-ja in A- kanala v osnovni shemi ne bodo rezali žil. Izbira je ogromna, naročnine pa že sedaj niso poceni.

To je priložnost za konkurenco, da se Proplousu šem zabija kakšen žebelj v njihovo skropucalo.

mzakelj ::

zaradi mene če ni te a kanalizacije in pop dreka. Mi je čisto vseeno :))

konspirator ::

Operaterji bi morali proplusu dati velik šamar, itak že obstaja VOYO paket za 7 eur pri vseh 4 operaterjih , tako da kdo hoče gledati a kanalizacijo in pop drek ju lahko.
S to potezo se je proplus rešil stroškov oddajanja preko dvb-t.
cenik rtvslo
https://www.rtvslo.si/files/RTV_Sloveni...


18.02.2009
Pro Plus z marcem odstopa od predragega prenašanja prek digitalnega signala, del stroškov bi morala kriti država
http://www.finance.si/238483/Programi_P...
Pro Plus bo programe POP TV, Kanal A in TV Pika od 1. marca do gledalcev pošiljal le prek analognih signalov, od prenašanja prek digitalnega omrežja pa začasno odstopa zaradi previsoke cene gostovanja, ki je država ne bo subvencionirala.

"Do 1. marca za gostovanje v digitalnem omrežju plačujemo razumno ceno, po tem datumu pa mora lastnik omrežja RTV Slovenija za gostovanje zaračunati stroškovno naravnano ceno, ki je nekajkrat višja in zato nesprejemljiva," so v dopisu zapisali na Pro Plusu, ki predvaja programe POP TV, Kanal A in TV Pika, in gledalce hkrati usmerili na signal prek analogne linije ali prek satelita.

Del stroškov digitalizacije bi morala kriti država

Razumno ceno v Pro Plusu pojasnijo z besedami, da gre za ceno, pri kateri stroški sočasnega oddajanja digitalnega in analognega signala (analogni bo leta 2012 odpravljen) ne bodo v celoti prevaljeni na televizije. Po naših informacijah je cena gostovanja mesečno 30 tisoč evrov na program, čeprav digitalni signal lahko prenaša šest programov hkrati in bi morali biti zato stroški precej nižji.

Digitalni vmesniki od marca neuporabni

Gledalci v odročnih krajih, ki so za to, da bi ujeli digitalni signal POP TV in drugih programov, morali kupiti posebne digitalne vmesnike, bodo po 1. marcu spet brez teh programov. V Pro Plusu pa odgovornost za to nalagajo državi, ki državnega projekta digitalizacije ne podpre z javnimi sredstvi, kot naj bi bila praksa v večini evropskih držav.

Prihodki se ne bodo zmanjšali

Pro Plus ob tem trdi, da bo pokritost programov z analognim signalom enaka kot pri digitalnem, in s tem zavrača naše trditve, da bo prek analognega signala do programov dostopalo manj gledalcev. Zaradi spremembe Pro Plus niti ne pričakuje manjših oglasnih prihodkov.


haha, kdo je sedaj na komercialnem muxu ?
STRATEGIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA PREHOD Z ANALOGNE NA DIGITALNO RADIODIFUZIJO
http://www.mg.gov.si/fileadmin/mg.gov.s...
#30

--

Zgodovina sprememb…

Velki ::

mihec87 je izjavil:

Velki je izjavil:

konspirator je izjavil:

VELIKI UM
Do 1.16 2017 ju boš lahko gledal preko sobne antene (dvt-b).Potem bosta samo preko iptv.Kateri paket imaš sedaj ?


Saj zato se grem trenutno sploh nismo naročeni na televizijo, smo bili pa v preteklosti in smo obdržali tv komunikatorje in sedaj precej nacionalnih in lokalnih programov še vedno dela prek komunikatorjev (iptv), vključno z poptv in kanala. Torej me zanima če jih bomo lahko v naslednje tudi spremljali brez da bi bili naročeni na kakršnikoli televizijski paket?


iptv brez da bi imel naročnino pri enem izmed ponudnikov dvomim da dela...Da nimaš ti samo tistih škatlc za tvje z starimi tunerji(ki ne poznajo mpeg-4)..

Kako imaš priklopljene te komunikatorje?


Trenutno smo naročeni samo na internet in telefonijo pri amis-u (optika), na televizijo pa smo včasih tudi bili, zdaj pa nismo več, komunikatorji so priklopljeni v modem in ene 30 programov še vedno dela (nacionalni, pa kaki poptvji pa podobne oslarije). Tudi meni se zdi čudno, vendar ko jih kličem da kaj televizija ne dela nikoli nič ne rečejo da nimamo naročnine in vedno popravijo ;)

konspirator ::

Čestitam, si pravi BalkanecTM.
--

scipascapa ::

masovno bi morali odpovedovati naročnine ali neka masovna tožba?

konspirator ::

Naročnino česa bi odpovedoval ?
--

scipascapa ::

tv.

Tarzan ::

Telekom, sem opazil, zgleda da jih bo uslišal. Oni so v tej igri edini, ki so v Win-Win situaciji, če Pro Plusu rata, potem bodo povišali naročnino po nekaj mesecih, če Pop crkne, bodo pa še bolj veseli.
««
6 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424444 (18711) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440510 (34155) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631579 (26361) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510374 (5664) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447828 (5330) Tarzan

Več podobnih tem