» »

Izdelava tiskanega vezja

Izdelava tiskanega vezja

1
2
»

VolkD ::

balluf, koliko vezij ?
1, 2, 8 ?
Koliko mi daš za vsakega.
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.

balluf ::

Mi je uspelo pretvoriti v Dxf, to mi je pretvorila v gerber ena od slo firm za izdelavo vezij.
Tako, da je že v izdelavi 15 kosov.

driver_x ::

Vem, da je stara tema, pa vendar: ali poznate kakšne ugodne evropske izdelovalce tiskanih vezij?

BigBoss ::

Takole 35 let nazaj sem to nazadnje delal.
Vzameš uno bakreno ploščico. Narišeš z alkoholnim flomastrom.
Zvrtaš luknje z bor mašino.
kislino kupiš v lekarni in zjedkaš.

... hja, spomini ... ;)

TheBlueOne ::

driver_x je izjavil:

Vem, da je stara tema, pa vendar: ali poznate kakšne ugodne evropske izdelovalce tiskanih vezij?


Kolicina? Verjetno se ti se najbolj splaca gledati Slovenijo in Balkan. Te tehnicne zadeve so na severu praviloma dosti drazje. Poglej lokalno, ker tega je praviloma kar dosti. Isci pod "izdelava tiskanih vezij", zna biti, da te bo presenetilo koliko podjetij, tudi s.p.-jev ti to naredi.

driver_x ::

Bolj me zanimajo morebitne izkušnje koga. Eno serijo sem sedaj naročil pri Aislerju. Za izdelavo so rabili kakšen dan več od obljubljenega, cena pa je nekaj evrov več, kot če bi naročil pri Seeedstudio. Vezja so trenutno na poti, tako da jih ne morem oceniti. Kitajcev sem se začel izogibati zaradi nenormalno dolgih časov za dostavo. Od Seeedstudia izdelki vsaj pridejo, medtem ko pošiljk od NextPCB in Pcbway iz marca letos še nisem dobil. Paypal pravi, da imam 180 dni časa za pritožbo.
Rabim pa po par kosov, ker gre za prototipe, oz naprave za lastno uporabo. Sam se izdelave tiskanin ne bom loteval, saj trenutno dobim 3 vezja (dvostranska, lakirana, potiskana, z metaliziranimi luknjami, ...) za 22€ iz EU.

matobeli ::

PCBway in dostava z DHL al kaj že majo?

Kje pa naročaš v EU (tiste za 22eur)?

driver_x ::

matobeli je izjavil:

Kje pa naročaš v EU (tiste za 22eur)?


Naročil sem od tukaj.

matobeli je izjavil:

PCBway in dostava z DHL al kaj že majo?


Mislim, da sem izbral običajno dostavo, saj DHL menda carini vse pakete iz Kitajske.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PCF8574 alternativa

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71036 (789) FX6300B
»

KiCad

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
132202 (1670) TESKAn
»

Izdelava vezja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
185410 (5111) mte
»

TIV in Foto glossy papir (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
718061 (7232) Brane2
»

Profesionalna tiskana vezja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
225453 (4902) Brane2

Več podobnih tem