» »

win 2000 progam zagnat kot system service?

win 2000 progam zagnat kot system service?

Lith ::

pozdrav vsem

me zanima, če je kdo tudi imel enako težavo, namreč želel bi zagnat ADSL povezavo ko se zaženejo winsi 2000 do mesta za LOGIN ekran (pač tam bi čakal na prijavo enega uporabnika) in bi v tem ko se zaženejo winsi zagnal že ADSL povezavo, ker mrežo itak lahko dam v skupno rabo, samo ADSLja pa ne znam.
No, saj sem v register prekopiral ukaz, ki je v lastnostih bližnjice do povezave, samo se potem, ko se uporabnik prijavi, ADSL pa prekine povezavo in se lahko ubijem, pa ne vem zakaj
pomoč, prosim ....
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Loki ::

kot service lahko lavfajo samo tisti programi, ki to podpirajo (oz. ki jih tako delovanje nic ne moti - sam sem ponavadi tako gnal samo console aplikacije).
windows dialup ni eden izmed njih.

googlaj malo, tega je na internetu kolikor hoces.

Lith ::

sej mi je nekaj nametalo, ampak samo o nekih antivirusni programih in VMware, mogoče pa bom moral se od tam kaj naučit
hvala vseeno, bom se še trudil...

Loki ::

alesrosina ::

ce nucas rasPPPoe, potem si preberi readme fajl, kjer je napisan postopek za dosego cilja, ki ga ti zelis. Ce pa se ne nucas raspppoeja, pol pa hitr odinstaliraj siolov software in namesti si le-tega!

EjTi ::

http://www.firedaemon.com/

Pa še neki je od microsofta samo ne vem če je ta progi use. Ime ma SRVANY.EXE

Cokolesnik ::

Zagon ADSl povezave je glede tega malce bolj zapleten, kot npr. dostop do interneta prek kabla, kjer je povezava vzpostavljena dejansko non-stop. No, še presenečenje: ko sem sam želel pri SiOL-u kaj več izvedeti o tem, kako sprožiti povezavo ADSL v Windows XP, kot opisuje avtor te teme, sem bojda to vprašanje zastavil prvi in tega bojda ni potreboval še nihče.

Kakorkoli, meni zadeve ni uspelo nastaviti. Najbolj elegantna rešitev pa je router, ki je vedno prijavljen v internet (prek adsl ali kabla), potem pa so vsi računalniki, ki so priključeni na router, vedno tudi priključeni tudi na internet. Tudi pred prijavo v operacijski sistem.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Lith ::

ASP in DSm, se zahvaljujem, bom poskusil, drugače pa res nisem našel na Googlu, pa sem vprašal še tukaj
Čoko: vem, sej men tud niso znal odgovorit, pa so rekl naj mirKosoft pokličem, tam pa ... uuu, aaaa, a to bi radi, ja veste, to pa ne gre, aaa, se bom posvetoval še s kolegi... aaaa, nič ne bo gospod, potrebovali boste program, ki se namesti kot sistemsko opravilo...
bah,
sem tud na Computing.net iskal, pa ni odgovora
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lith ()

alesrosina ::

jah, sej fora je lih u tem, da (ce ne drgac) mors narest exe program, ki vzpostavi povezavo, v winsih ga pa zalaufas kot service.

Lith ::

pravilen odgovor se glasi:

FireDaemon Pro v1.6

Hvala DSmidgy
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nalaganje VNC Serverja pred vpisom gesla

Oddelek: Operacijski sistemi
202252 (1930) ender
»

Windows XP, 2003: Vzpostavljanje povezave z internetom ob zagonu računalnika

Oddelek: Operacijski sistemi
61549 (1444) alesrosina
»

Program za ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
241930 (1325) mamut
»

pocasni zagon winXP

Oddelek: Operacijski sistemi
312393 (1848) Lunik
»

SIOL ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
222491 (1850) sash

Več podobnih tem