» »

Iščem dobro dušo!

Iščem dobro dušo!

DrSergioDJ ::

Torej, iščem nekoga, k bi mi neki naročil preko interneta s svojo kreditno kartico (sam je še nimam, doma pa nočejo, strah pred zlorabo).


Več preko emaila -> mail

hvala
...

|CyGNUS-x ::

Ne vem, če ga boš našel. Pod statistiko ti piše 20 let. v čem je problem?

San ::

Da on tud cvika, pa bi rad da en drug rizkira zanj?

Pat_MaGroin ::

A je tko tezko stopit do NLB, dat 3 jurje in dobit kreditno?

perci ::

Jah, verjetno da nima lastnih dohodkov, kar pomeni, da rabi nekoga z rednimi dohodki za poroka. In če mu mat noče posodt kartice, mu verjetno tudi za poroka noče iti. Logično, ne?

Yohan del Sud ::

Yohan strumno raztrga srajco s prsi in svojo (skromno) viso mu na razpolago postavi... :\

(če se gremo ravno tekmovanje v dramatičnosti in limonadah)...


:\

DJ, poslal sem ti mail...

DrSergioDJ ::

Yohan: hvala, ygm :)

ostali (z izjemo precija): in kaj pol ce imam 20 let? To sem spraseval ljudi ze pred 2 leti, pa se je tudi takrat, ce me spomin ne vara, Yohan javil (pa še kdo). Drugo, ne, nimam kreditne kartice, ker nimam dohodkov (delam le preko študenta). Tretje, ne cvikam, sam brez kreditne je edina fora t.i. "money order", za katerega mi je amerčan (ko sem pred cirka 6 meseci nekaj kupoval) povedal, da se zgodi v parih minutah, potreboval vec kot 14 dni (nesposobne banke, jebiga). Z "western uninon" si nakoljem le dodatne stroske, tako da je kreditna kartica najhitrejse.
Za "porok" varianto niti nisem vedel.

Vseeno hvala ;)
...

Pat_MaGroin ::

Hm, v mojem slovarju tudi ni besedne zveze "redni dohodek", pa so na NLB dali kreditno brez problema. Casi se spreminjajo. Js sm jo nabavu RAVNO zaradi inet nakupov.

Kar se pa tice poroka. Men je sel fotr.

In, lepo prosim, ce se oce/mama in sin ne moreta domeniti, da vse stroske, ki nastanejo z naslova nadebudnega kartoimetnika, poravna le-ta sam, potem v odnosh med njimi nekaj hudo ne stima.

Razumem, da fotr ne bi sel za poroka lokalnemu svecerju, sam sinu? Zaupanje dragi moji, zaupanje:).

P.S.: Serđ, slej kot prej bos nucu svojo kreditno. Neprejemanje dohodka NI ovira. Zaupanje uredi s fotrom, pa bo:-).

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odgovornost, če "moj" avto vozi prijatelj

Oddelek: Na cesti
404754 (3501) Invictus
»

Kredit kot freelancer

Oddelek: Loža
213073 (2047) Šimpanz
»

Visa Electron - pridobitev z vezavo

Oddelek: Loža
112400 (2195) fosil
»

Pay pall brez rednega dohodka?

Oddelek: Loža
316417 (5476) bluefish
»

Nujno, security code na maestro

Oddelek: Loža
2719666 (18762) T0RN4D0

Več podobnih tem