» »

Poslanci dekriminalizirali prostitucijo

Poslanci dekriminalizirali prostitucijo

1
2
3 4 5

jaBo ::

Dekriminalizacija fajn zadeva. Nekdo je omenil, da je največji problem prostituiranja ravno na zahodu,.. ok ne vem no. Mongolija, Romunija skratka vzhod ima tle bistveno večje probleme. Življenski standard je tko nizek, da prihaja do prisiljene prostitucije (pač ženski ne ostane drugega kot, da prodaja svoje telo). Bral članek kjer omenjajo Mongolijo in može, ki so v obupu saj njihove ženske/žene odhajajo iz države na veliko (600 000 jih je že šlo ne vem v kolikem času, mogoče najdem članek;(( ). Je pa res, da gre vse to na zahod, da jih večina živi v dreku tak kt sem prej slišu an. Običajna praksa pri rekrutiranju novopečene prostitutke je skupno posilstvo. Pač naivna ukrajinka, al pa dekle iz mongolije v upanju, da je zahod boljši pristane na mizi kjer jo zvodniki skupinsko posilijo, ji strejo ponos, duha, vzamejo ji praktično vse. Teh je na žalost največ. Prostituk ranga high class "kurtizanek" BIG $$$$$$$$$$$ je pa zanemarljivo malo.... ampak so :D. Tale dikriminalizacije bo pa I think naredu srednji sloj prostitutk, glede na to,da jih čaka plačitev davka za svoje storitve.. ne vem kolk keša bodo dobile ??? A se sploh splača prijavit tak sp ?

Čaw

undefined ::

>>Prostitutke se itak požvižgajo na moralo ...

> Nekatere se ne in te so nedvomno v slašbem položaju.

Tiste se tudi ne odločijo za ta poklic. Če pa se že morajo, pa so v to zgolj prisiljene, kar le še bolj opravičuje preklicanje te dejavnosti.

> Meni osebno sex pomeni pripadnost nekomu. Ne vidim pa nobenega problema, da so nekateri zmožni iz tega delati zgolj užitek, ali pa biznis.

To sem opazil, da ne vidiš. :)

> Ice ali je to tvoje svetohlinstvo resnicno ali prodajas bucke tule? Tako mlad pa ze tako preobremenjen... ccc

Kaj pa ti? Tako mlad pa tako... hmm... nekonstruktiven in neumesten? ;)

jaBo, sej ni nič dost razlike med Zahodom in Vzhodom, če pogledaš iz prave perspektive. Na obeh straneh je "diktatura" in na obeh straneh ljudje več ali manj trpijo. Na obeh straneh pa so tudi multi-milionarji z debelimi žepi, ki jim je vse fino in prav krasno. :)

Raw ::

bottom line IMHO...

Ce se zenska odloci za tak poklic ima pravico do tega in seveda svoje privatne razloge.
Pomembno je, da je clovk zadovoljen - ce je prostitutka in je tud stranka potemtakem ni kaj vec za razglablat - period.
Seveda, je nekaj drugega ce je zenska prisiljena v opravljanje takega dela, ampak o tem ne govorimo tukaj.

Kaj si pa drugi ljudje mislejo o tem, so pa itak predsodki.
V "pravicnem" svetu, bi bil poklic prostitutk enako obravnavan kot kateri drug poklic a do tega pa je se zelo dalec - ravno zaradi predsodkov, torej IceManovih somisljenikov. (pa brez zamere)

.raw

undefined ::

> Pomembno je, da je clovk zadovoljen

In ti resnično verjameš, da so prostitutke, ki so že nekaj let v tem biznisu, zadovoljne? Ah, ignorance is bliss. :)

Thomas ::

Jest pa mislim da ja. Da so prostitutke, ki so s svojim načinom življenja več kot zadovoljne.

Nič slabega pri tem - Bog jim požegnaj, dokler jim Hudič ne vzame! To pa jim - odvzema namreč hudič. Žal.

So pa tudi zdravnice, ki s svojim (poklicnim) življenjem niso zadovoljne. Žal.

Ne smemo gledat na svet skozi stereotipe in klišeje. Preveč so nenatančni.

Lepo je to ilustriral nek major Romunske policije. Ko so (policaji) osvobodili 7 prostitutk iz krempljev mafije, so jim (policajem) takoj ušle. Nazaj delat - požvižgale so se na "osvoboditev od zaslužka". Jasno da so tudi ženske, ki jih v prostitucijo silijo. TO pa je nekaj drugega in gotovo slabega. Ampak kot že rečeno - ne govorimo v tej temi o njih.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jaBo ::

Thomas: Mogoče so pa šle prostitutke nazaj zaradi strahu pred mafijo ? "Mislm delaj al pa crkn, te bomo že našli !" S strani mafije je zihr pritisk na te ženske ? Sicer pa ti bolje poznaš ta primer, jest sm se samo vprašu what if...

A zadovoljne so tiste brez zvodnikov ali tiste z tudi ? Mmm amm ne vem jest bi upu trdit samo za une brez . Sam a ni z onimi tak, da je konkurenca na ulici prehuda tak da če ni v grupi pod zvodnikom se sploh ne more prodajat kt more pokat z njihove cone ?

Iceman: Jah odvisno od perspektive ja, prava ni nujno ena .

Čaw

||_^_|| ::

jaBo: Ni čist tko k v filmih. mal poglej salomonca, notri najdeš čudo slovenk starih od 18 pa tja do 40 al pa še čez ki so v svojih stanovanjih in delujejo same.

Brane2 ::

Hmmm. Tole odpira precej novih tem za razmišljanje.

Glede na to, daje prostitucija dekriminalizirana, ni pa povsem v okvirih zakona, me zanima, če se da tako upravičevat plačilni promet. Mislim, stvar še ni uradno obdavčena.

Recimo, a se da to vodit pod strošek firme ? Vem, da se pri stroških, ki ne vplivajo neposredno na proizvodni proces ne da odštevat vstopni DDV, ampak tega kurbe itak ne obračunavajo. :D

Bo bi hecno prikazovat promet firme na tak način. Nihče nikomur ne bi plačeval storitev, vsi bi uradno plačevali samo fu*.

Tud zbiranje denarja za politične kampanje bi blo manj problematično. Stranka bi samo podpisala papirje, da je njen predsednik nastavil tazadnjo direktorju kakega vodilnega podjetja.

Mogoče so pa gospodje poslanci s tem zakonom hoteli odpreti maneverski prostor predvsem sebi ?

MadMicka ::

Gotov, da grejo po novem kurbe v strošek firme. V tisti del, ki spada pod reprezentančne stroške. Tko da, enkrat vas povabm :D

Yohan del Sud ::

Reprezentanca ja...

Bi se pred svojo računovodkinjo v zemljo udrl... :O

Brane2 ::


Bi se pred svojo računovodkinjo v zemljo udrl...


Saj na to cesar računa. Dokler bo stvar tabu, se je bodo lotevale samo hardcore ku*be...

Mercier ::

Bo bi hecno prikazovat promet firme na tak način. Nihče nikomur ne bi plačeval storitev, vsi bi uradno plačevali samo fu*.
Definitivno bolje kot zdaj, ko greš uradno kupit, recimo, računalnik, ustvari te pa nategnejo. Pa še za DDV odvest jim daš.....pa še hecno ni. :)

jaBo ::

||_^_||: jaja vem, da diši po scenariju iz filma ... Sam nism to od tam pobral ... naš prostor je zaradi svoje mahnosti tak kot je, recimo tisto o "coni" je pa letel na države ala ZDA ...
LP

vostok_1 ::

http://www.moskisvet.com/clanek/novice/...

Zdaj zaslužimo tudi po 10.000 evrov na mesec, a ves denar nalagamo na banko, da bi zagotovile boljšo prihodnost našim otrokom.


Holy tits!

Želim si, da država ne bi legalizirala prostitucije, saj bi nas v nasprotnem primeru zadelo enako, kot je zadelo vse male podjetnike, je povedala.


Lol.


Redko kateri programer/inženir, ki je vložil celo življenje v izobraževanje, lahko pričakuje take dohodke. Vložek truda, je bistveno različen pri enem in drugem. Da še lahko izbiraš koga boš sprejel pa je cherry on the top.
Že res, da ni denar vse...sam eno leto takega dela in si preskrbljen kar nekaj časa.
Sicer pa pomojem pri takem delu imaš free-tima kolikor želiš. Več kot 2-3 stranke dnevno itak ne rabiš.

Skratka, ilegalnost prostitucije je največji pravniški fail v zgodovini zahodne civilizacije. Jaz osebno ne najdem enega razloga, čemu še vstrajamo s tako neumnostjo.

PaX_MaN ::

nevone ::

Skratka, ilegalnost prostitucije je največji pravniški fail v zgodovini zahodne civilizacije. Jaz osebno ne najdem enega razloga, čemu še vstrajamo s tako neumnostjo.


Kaj pa dosežeš, če prostitucijo kriminaliziraš? Je prostitucija res kriminal?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

RejZoR ::

Ampak če gledamo realno je zaničevanje in moraliziranje okoli prostitucije en navaden bullshit, ki ga je na svet privlekla yours truly religija. Če bo ena ženska služila s prostitucijo jo bojo vsi zaničeval. Če bo neka ženska (menedžerka) potopila podjetje s 500 zaposlenimi pa bo ljudi motilo za par dni nakar bojo vsi pozabili na to. Ker je menedžerka in je somehow ful pomembna zarad tega. Pa vržmo našo predrago moralo v igro. Kera ženska je naredila družbi večjo škodo? Prva, ker pač za zadovoljevanje potreb drugih dobi plačilo, pa magari če so to spolne usluge al pa nekdo, ki je 500 ljudi spravil ob službe in potopil storitev od katere so bili potencialno odvisni še mnogi drugi in ki jih je stečaj takega podjetja verjetno tud spravil v stečaj oz prisilil v odpuščanje. Pa ta druga ženska uživala bistveno višji ugled čeprav ni naredila popolnoma ničesar, da bi si zaslužila tak ugled. Morala my ass. Folk jo vlači okol samo kadar jim tko paše, drugič jo pa rajši pospravijo v škatlico in skrijejo. Sam še nisem koristil takih uslug niti nimam plana v bližnji prihodnosti ampak samo gledam realno na stvar. In kot sem omenil na začetku, religija je tista, ki je to storitev stigamtizirala do amena. Že tko je navaden sex za užitek prekletstvo in zganjajo celo galamo okol tega, bog ne daj (see what i did there), da bi za to celo prejemali plačilo. Če pa smo realni pa to ni nič takega. Če je poskrbljeno za zaščito "podjetnice" in strank iz zdravstvenega vidika res ne vidim nobene težave v tem.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jype ::

RejZoR> Če bo ena ženska služila s prostitucijo jo bojo vsi zaničeval.

Kdo je to "vsi"?

Ker mene ni med njimi.

nevone> Kaj pa dosežeš, če prostitucijo kriminaliziraš? Je prostitucija res kriminal?

Vostok je mal za cajtom, ker smo v Sloveniji prostitucijo legalizirali že pred več kot desetimi leti (on ne pravi, da bi morala biti prepovedana).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

jype ::

vostok_1> Redko kateri programer/inženir, ki je vložil celo življenje v izobraževanje, lahko pričakuje take dohodke. Vložek truda, je bistveno različen pri enem in drugem. Da še lahko izbiraš koga boš sprejel pa je cherry on the top.

Ne seri. Praktično vsak senior job v evropi prinese več kot 160k na leto, pa z bistveno manjšimi riziki kot prostitucija, ki je še vedno lahko zelo zoprna, če imaš samo enkrat smolo in naletiš na idiota.

RejZoR ::

jype je izjavil:

RejZoR> Če bo ena ženska služila s prostitucijo jo bojo vsi zaničeval.

Kdo je to "vsi"?

Ker mene ni med njimi.

nevone> Kaj pa dosežeš, če prostitucijo kriminaliziraš? Je prostitucija res kriminal?

Vostok je mal za cajtom, ker smo v Sloveniji prostitucijo legalizirali že pred več kot desetimi leti (on ne pravi, da bi morala biti prepovedana).


Od kdaj 1 oseba definira večino?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jype ::

RejZoR> Od kdaj 1 oseba definira večino?

Napisal si _VSI_, ne večina.

nevone ::

Vostok je mal za cajtom, ker smo v Sloveniji prostitucijo legalizirali že pred več kot desetimi leti (on ne pravi, da bi morala biti prepovedana).


Nisem povsem prepričana, kaj hoče povedat, zato sprašujem.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

RejZoR ::

jype je izjavil:

RejZoR> Od kdaj 1 oseba definira večino?

Napisal si _VSI_, ne večina.


Joj, dejmo se obešat na vsak kurčev detajl, a slovnico si tud preveril?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Vitez ::

To o zaničevanju prostitutk je kr nekaj. V Sloveniji ni ulične prostitucije, cveti pa prostitucija po stanovanjih. Te punce laufajo preko oglasov ali celo samo ustnih priporočil. Večina navadne raje sploh ne ve, katera je prostitutka. Marsikatera se prostituira recimo cel faks, potem pa s tem neha in našparan denar vloži v kakšen resen biznis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

nevone ::

Pa vržmo našo predrago moralo v igro. Kera ženska je naredila družbi večjo škodo? Prva, ker pač za zadovoljevanje potreb drugih dobi plačilo, pa magari če so to spolne usluge al pa nekdo, ki je 500 ljudi spravil ob službe in potopil storitev od katere so bili potencialno odvisni še mnogi drugi in ki jih je stečaj takega podjetja verjetno tud spravil v stečaj oz prisilil v odpuščanje. Pa ta druga ženska uživala bistveno višji ugled čeprav ni naredila popolnoma ničesar, da bi si zaslužila tak ugled.


To pa ni tako preprosto. Razmere na trgu so lahko takšne, da menedžerka ne more vplivat nanje. Je treba malo bolj podrobno pogledat, kako in na kakšen način ji lahko pripišeš oškodovanje vseh teh ljudi, ki jih vodi. Tudi je vprašanje, koliko je naredila prej dobrega, preden je šlo podjetje v stečaj. Tudi to šteje. Delo prostitutke je bistveno bolj preprosto.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

nevone ::

To o zaničevanju prostitutk je kr nekaj.


Jah, ni kar nekaj. Zagotovo vsi tega ne odobravajo, predvsem religija (ne pa samo), kot je izpostavil Rejzor.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

RejZoR ::

Glede na razmere pri nas je itaq vedno krivi vse drugo kot pa nesposobno vodstvo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Vitez ::

nevone je izjavil:

To o zaničevanju prostitutk je kr nekaj.


Jah, ni kar nekaj. Zagotovo vsi tega ne odobravajo, predvsem religija (ne pa samo), kot je izpostavil Rejzor.

o+ nevone


Je čist vseeno, kolk odobravajo, v praksi, kot sem napisal, navadna raja itak ne ve, katera je prostitutka, da bi se lahko zgražali na dnjo konkretno..

nevone ::

Glede na razmere pri nas je itaq vedno krivi vse drugo kot pa nesposobno vodstvo...


Seveda, da je lahko krivo tudi vodstvo. Ampak če gledaš samo kakšno škoda je bila narejena, ne vidiš pa kaj je bilo dobrega (lahko da tudi nič), tudi nisi ravno zadel v črno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

nevone ::

Je čist vseeno, kolk odobravajo, v praksi, kot sem napisal, navadna raja itak ne ve, katera je prostitutka, da bi se lahko zgražali na dnjo konkretno..


Ti si trdil, da je zaničevanje kr neki. Čemu se potem skrivajo?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

Vitez> Je čist vseeno, kolk odobravajo, v praksi, kot sem napisal, navadna raja itak ne ve, katera je prostitutka, da bi se lahko zgražali na dnjo konkretno..

Saj ravno v tem je problem, da se morajo takšna dekleta in fantje skrivat, ker naj bi očitno počeli nekaj strašno umazanega.

Pa brez skrbi da raja točno ve, kdo je prostitutka, celo takrat, kadar v resnici sploh ni.

Double_J ::

Odkar obstaja umetna oploditev, jaz ne vidim razlogov za sex. Gre samo še za raznašanje raznih bolezni...
Dve šivanki...

jype ::

Double_J> jaz ne vidim razlogov za sex.

Hočeš reči razen očitnih prednosti za telesno in mentalno zdravje? Ja, jaz tudi ne.

Double_J ::

Hočeš reči razen očitnih prednosti za telesno in mentalno zdravje? Ja, jaz tudi ne.


To je težko dokazovat, če so res kakšne posebne prednosti. Medtem ko imajo nekatere bolezni za posledico smrt.
Dve šivanki...

Vitez ::

Double_J je izjavil:

Odkar obstaja umetna oploditev, jaz ne vidim razlogov za sex. Gre samo še za raznašanje raznih bolezni...


Užitek. Ampak dobro, če ne seksaš, itak ne veš, kaj zamujaš.

Double_J ::

Užitek. Ampak dobro, če ne seksaš, itak ne veš, kaj zamujaš.


Pri meni je s sexom nekako tako kot s cigaretami. Sem se odvadil.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

hojnikb ::

Misliš rečit, ne dobiš več :)

Primerjava z cigarami ni ravno na mestu.
#brezpodpisa

jype ::

Double_J> To je težko dokazovat, če so res kakšne posebne prednosti.

Ne, ni težko. Vsaka aerobna aktivnost je koristna, še posebej vse tiste, ki znižujejo stres, med katere spada tudi spolna aktivnost.

Double_J> Pri meni je s sexom nekako tako kot s cigaretami. Sem se odvadil.

Če nimaš nobenih spolnih aktivnosti, potem se lahko pojavijo zdravstvene težave. Seveda na noben način ni nujno, da imaš partnerja, da si zdrav, pomaga pa.

hojnikb> Misliš rečit, ne dobiš več :)

Ne, ne misli nujno tega. Libido je odvisen od hormonov in niso tako redki ljudje, ki nimajo ne potrebe, ne želje po takem početju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vitez ::

No, sej na nek način ima point. tudi samozadovoljevanje sprošča spolno napetost in poteši na nek način. je pa vprašanje, če je to zadovoljujoče nadomestilo.

Double_J ::

Če nimaš nobenih spolnih aktivnosti, potem se lahko pojavijo zdravstvene težave. Seveda na noben način ni nujno, da imaš partnerja, da si zdrav, pomaga pa.


Za sex sem vprašal če so res kakšne posebne zdravstvene prednosti napram samozadovoljevanju. Kje so dokazi za to? Ker negativnih prednosti je dokazljivo dovolj v obliki raznih bolezni.
Dve šivanki...

Double_J ::

Vitez je izjavil:

No, sej na nek način ima point. tudi samozadovoljevanje sprošča spolno napetost in poteši na nek način. je pa vprašanje, če je to zadovoljujoče nadomestilo.


Lahko probaš fleshlight... ampak človek rata len in potem samo še stoji v omari.
Dve šivanki...

jype ::

Double_J> Za sex sem vprašal če so res kakšne posebne zdravstvene prednosti napram samozadovoljevanju.

So. En kup hormonov pri samozadovoljevanju umanjka, na žalost. Seveda ni vsak spolni odnos kar avtomatično boljši od samozadovoljevanja.

Double_J> Kje so dokazi za to?

Ogromno jih je kar na pubmedu.

Double_J> Ker negativnih prednosti je dokazljivo dovolj v obliki raznih bolezni.

Pred spolno prenosljivimi boleznimi (in drugim potencialno nezaželenimi posledicami spolnih odnosov) se da zaščititi.

Vitez> je pa vprašanje, če je to zadovoljujoče nadomestilo.

To je odvisno od posameznika. Eni sploh nočejo z živimi, eni pa ne z odraslimi. Zagotovo morajo obstajat tudi takšni, ki jim je bolj všeč roka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Double_J ::

So. En kup hormonov pri samozadovoljevanju umanjka, na žalost. Seveda ni vsak spolni odnos kar avtomatično boljši od samozadovoljevanja.


Ja dvomim da je res kakšna razlika... da sedaj boš pa 10let prej umrl. To jaz ne verjamem. Psevdo znanost.

Pred spolno prenosljivimi boleznimi (in drugim potencialno nezaželenimi posledicami spolnih odnosov) se da zaščititi.


No to pa dokazano ne drži. Kondom zmanjša možnost okužbe HIV za 80%... itd. Proti nekaterim virusnim okužbam je pa zaščita celo 0%.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

nevone ::

Za sex sem vprašal če so res kakšne posebne zdravstvene prednosti napram samozadovoljevanju.


Sex s partnerjem lahko izvajaš povsem zdravo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Double_J ::

Sex s partnerjem lahko izvajaš povsem zdravo.


Verjetno res, če si najdeš devico, ali pa partnerko pošlješ na vsaj 20 testiranj. Potem pa jo moraš imeti še zaprto.;)

Dejmo bit resni... kar jaz trdim je da boš v povprečju hitreje umrl, če boš sexal kot če ne boš. Pa tudi precej neprijetno zna biti vse do tja.

SPB - hpv
Dve šivanki...

Double_J ::

Dve šivanki...

nevone ::

Dejmo bit resni... kar jaz trdim je da boš v povprečju hitreje umrl, če boš sexal kot če ne boš.


To so že tudi Džingis-Kanu priporočal, pa ni preveč poslušal.

o+ nevone

Verjetno res, če si najdeš devico, ali pa partnerko pošlješ na vsaj 20 testiranj. Potem pa jo moraš imeti še zaprto.


Ti najprej razloži, kako je sex kar sam po sebi nevaren za zdravje.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

BigD ::

Nemogoče je prostitucijo izkoreninit, dosti tipov ne more nikoli desetko dobit in edino tako lahko fuka res lepo punco, je pa vprašanje če legalizacija poveča in nekako daje večje dostojanstvo tem puncam...

Ženske tretirat da so one v to prisiljene je smešno, imaš polno punc ki z malo plačo živijo otroke, kdaj še moža... ok so tiste ki delajo v skrivnih bordelih ki so uvožene, to pač treba zatret..
Če pa kak lepotica reče da se dol daje za denar ker nima za hrano je to seveda laž, pač noče delat ima pa možnost da jo živi lepa postava.

Že tako se naše manekenke prostituirajo v tujini za lepe denarje, mlade študentke si pa tako oblačila in iphone kupijo.

Naj se legalizira tako kot v Avstriji, davke začne pobirat, poglejte kako imajo urejeno!

http://www.lh182.at/index.php?cmd=stati...

jype ::

Double_J> jype, prosim za komentar.

Kaj naj pa komentiram? Da je trenutno verjetnost, da se ob domnevni redni menjavi spolnih partnerjev okužiš z nevarno spolno prenosljivo boleznijo manjša, kot da te ubije prometna nesreča, če vsaj minimalno paziš na zaščito (in torej uporabljaš kondome, ki imajo dodatno prednost v tem, da ne ustvarjaš otrok, za katere nihče nima namena dovolj dobro skrbeti)?

BigD> Naj se legalizira tako kot v Avstriji, davke začne pobirat, poglejte kako imajo urejeno!

Saj je legalno in če kakšna prostitutka prijavi dohodke s tega naslova, ji tudi davke poberejo. "Začuda" so ponavadi ravno stranke tiste, ki bi raje storitev brez računa.

jype ::

Double_J> Ja dvomim da je res kakšna razlika... da sedaj boš pa 10let prej umrl. To jaz ne verjamem. Psevdo znanost.

Kdo je pa govoril o kakšnih letih? Tu je ogromno spremenljivk, ampak obilno in redno prakticiranje spolnosti je (po sili razmer) združeno z več telesne aktivnosti in močno korelirano z nižjim nivojem stresa in z njim povezanih obolenj (in v nekaterih regijah zaradi kulturnih značilnosti tudi z višjo osebno srečo in višjo kvaliteto življenja nasploh). Skratka, spolni odnosi in pokanje mehurčkov v mehurčkasti foliji sta podobno koristni aktivnosti za prosti čas, čeprav morda ne vidiš očitnih prednosti. Samozadovoljevanje _ni_ brez koristi, ima pa drugačne kot spolni odnosi z drugo osebo, predvsem zato, ker se pri spolnih odnosih privzema tudi druge oblike odnosov - prostitucija to včasih vključuje, včasih pa ne - ampak spolnost izjemno redko stoji sama zase, brez drugih lastnosti odnosa. Mimogrede, samozadovoljevanje je koristno tudi za ljudi, ki imajo redne spolne odnose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sloescort ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
471195075 (52639) FireSnake

Sejem erotike Celje 2018 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35456395 (48148) BigWhale

Ljubljana prostitucija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8682010 (49126) donfilipo

Več podobnih tem