» »

napaka v sistemu- moder ekran

napaka v sistemu- moder ekran

mihec23 ::

Parkrat se mi je že zgodilo, da se kar naenkrat pojavi moder ekran, kjer (vsaj upam da sem pral prebral) piše, da se to zgodi, da prepreči napako oz. poškodbo v sistemu. Škoda, ker se ponovno resetira po cca 10 sekundah, ker bi slikal s telefonom, ampak mislim da večina od vas že ve o čem govorim. Vprašal sem strokovnjaka na tem področju in mi je dejal, da naj pregledam disk... in sem, vsaj upam. Kje je težava in kako se da to odpravit? Bom probal nekako priložit slike.
Hvala, lp

AC_DC ::

mihec23 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec23 ()

mihec23 ::

AC_DC je izjavil:

http://www.nirsoft.net/utils/blue_scree...

Diagnostična orodja za hdd imaš v Diagnostična orodja in reševanje podatkov s trdih diskov .


Vse lepo in prav ce se v to razumes.. najlazje je kr prilepit in ˝znajdi se˝.

Samson ::

Mogoce pricakujes da nekdo se pise kako se dela s programi? Ce ne ves, vprasas strica guglna. Ce ne ves toliko anglesko, prevedes stran z bratom od strica guglna ki mu je ime translator. Ni vrag da ne bos razumel. Ce pa vse odpove, potem pa zal nisi na pravem forumu in pa par let ti manjka v delu z racunalniki. Zal ne more nobeden pisat na dolgo in siroko kako se kaj naedi. Vsaj osnovo naj bi poznal, ce si ze tukaj. :O)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

AC_DC ::

BlueScreenView orodje si naložil ? Nisi.
Kateri hdd imaš ?

MIHAc27 ::

Teh napak je miljon različnih. Ko se naslednjič pojavi kar hitro slikaj in nalepi tukaj, da bomo lažje vedeli za kaj gre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava z računalnikom - prosim za pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
233932 (3661) hojnikb
»

Računalnik gre sam avtomatsko v bios(ufei)

Oddelek: Pomoč in nasveti
182227 (1981) mmzzor
»

Samodejno ugašanje racunalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
6569 (528) mcstar123
»

Težave W7 64bit - s časom sistem postane nestabilen

Oddelek: Pomoč in nasveti
10835 (709) Han
»

Kaj povzroča "BSOD-e"?

Oddelek: Strojna oprema
151108 (816) filip007

Več podobnih tem