» »

Nike poceni - Cashila

Nike poceni - Cashila

N0t0ri0us ::

Pozdrav

Od kolega punca kupuje večjo količino supergov in jih je za ugodno ceno našla na "nike poceni". Preko facebooka se je dogovorila za plačilo preko cashile. Kolikor vem gre podobne način plačevanja kot z bitcoini? Nakazala naj bi 460EUR na češko, niti ne ve na katero firmo. Meni to močno smrdi po nategu. Ni nobenega predračuna, ne veš na katero firmo nakazuješ in nič..

Na internetu ne najdem nobene izkušnje o cashili in niti o tej trgovini. Še slike od "računa"



Kaj menite vi? Jaz osebno ne bi upal nakazat denarja..

Matek ::

Cashilla je legit, ampak ta prodajalec pa smrdi že na daleč. Ne kupovat za 460 EUR robe po dogovoru preko Facebooka in s plačilno metodo, katere namenska funkcionalnost je anonimnost. Tudi če bo dejansko dobila stvari, je velika možnost, da gre za nelegalno prodajo (po možnosti ponaredkov), sicer bi imeli normalno spletno trgovino, pravno osebo in bi sprejemali standardna plačilna sredstva.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

fantasycamp ::

N0t0ri0us je izjavil:

Pozdrav

Od kolega punca kupuje večjo količino supergov in jih je za ugodno ceno našla na "nike poceni". Preko facebooka se je dogovorila za plačilo preko cashile. Kolikor vem gre podobne način plačevanja kot z bitcoini? Nakazala naj bi 460EUR na češko, niti ne ve na katero firmo. Meni to močno smrdi po nategu. Ni nobenega predračuna, ne veš na katero firmo nakazuješ in nič..

Na internetu ne najdem nobene izkušnje o cashili in niti o tej trgovini. Še slike od "računa"



Kaj menite vi? Jaz osebno ne bi upal nakazat denarja..



A se poteguješ za Darwin Awards?

sandmat ::

N0t0ri0us je izjavil:

Pozdrav

Od kolega punca kupuje večjo količino supergov in jih je za ugodno ceno našla na "nike poceni". Preko facebooka se je dogovorila za plačilo preko cashile. Kolikor vem gre podobne način plačevanja kot z bitcoini? Nakazala naj bi 460EUR na češko, niti ne ve na katero firmo. Meni to močno smrdi po nategu. Ni nobenega predračuna, ne veš na katero firmo nakazuješ in nič..


Nič bat, tole je samo Darwinov test.

Resno, kdo kupuje večjo količino superg (pazi obliko besede) in jih išče preko FB?

Večja količina = 100+. Greš do distributerija, se zdealaš za ceno. Definitivno ti NIHČE v EU ne bo zrihtal nižje cene. Razen, če kupuješ ponaredke.

N0t0ri0us ::

Ne kupujem jaz :D Jaz na kaj takega nebi niti pomislil. Želel sem samo še drugo mnenje katerega pa očitno ne bom dobil :D

Gre se za 15 parov čevljev kateri so pa ponaredki.

Roadkill ::

Upam, da ne dobi ničesar. Pač davek na zabitost.

Na koncu bo pa Cashila/bitcoin kriv.
Ü

mat xxl ::

Če bo šla potem na Policijo je velika verjetnost, da se ji bodo samo smejali, morda je bolje da gre na njihovo ambasado in tam prosi za pomoč, tako bo vsaj direktno njihova Policija morda kaj naredila, je pa vse na morda ......

stara mama ::

Boljše bit pozer v najku, kot pa pravi športnik v rebooku. Tak je to :P

Thuban ::

N0t0ri0us je izjavil:

Ni nobenega predračuna, ne veš na katero firmo nakazuješ in nič..

Na internetu ne najdem nobene izkušnje o cashili in niti o tej trgovini. Še slike od "računa"


čestitam, ugotovil si zakaj obstaja bitcoin. In zakaj ne bi smel obstajati.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

ahac ::

Želel sem samo še drugo mnenje katerega pa očitno ne bom dobil :D

Mnenja si dobil. Če jih nočeš slišat, je pa druga stvar... :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Roadkill ::

Thuban je izjavil:

čestitam, ugotovil si zakaj obstaja bitcoin. In zakaj ne bi smel obstajati.


Vem da samo trollaš, ampak vseeno:

Bitcoin si v tem primeru lahko razlagaš kot gotovino. Ženska je ulici našla nekoga ki je rekel, da zrihta poceni najkice, in mu dala 500€. On se ji je prijazno nasmehnil in odkorakal.
Kdo je v tej štoriji kriv in kdo naiven ni vprašanje.
Ü

N0t0ri0us ::

ahac je izjavil:

Želel sem samo še drugo mnenje katerega pa očitno ne bom dobil :D

Mnenja si dobil. Če jih nočeš slišat, je pa druga stvar... :P


Narobe sem se izrazil. Želel sem še DRUGAČNA mnenja ampak jih nisem dobil saj smo vsi enakega :)

Ji je odpisala, da ji smrdi in da ne bo naročila ničesar. Dobila je tak odogovor.






Če prav razumem sprejema tudi paypal. Kakorkoli pa ta cashile smrdi na 100m.

111111111111 ::

Glej UPN je izsledljiv in nakazuješ na banko in UPN-ja ti ne bo kar vsak vzel.

Je pa zelo neprevidno od lastnice trgovine, ker lahko dobi prijavo, glede na to da je tole javni forum in priznava da gre za delo na črno, za borih 500EUR je to kar tvegana poteza. Še posebej naj bo tvoje dekle previdno, če bo vseeno naročila, je dejansko sostorilka in se ne bo mogla zgovarjati da ni vedela.

Zgodovina sprememb…

primozzzz ::

Da obudim mal temo.. Mogoce ve kdo kaj je s tole stranjo? Cist ponevedoma odkril tole stran :) Kaksen nateg ali so res tako nizke cene?
http://nikenewstyle.cc/
NI PODPISA

bambam20 ::

primozzzz je izjavil:

Da obudim mal temo.. Mogoce ve kdo kaj je s tole stranjo? Cist ponevedoma odkril tole stran :) Kaksen nateg ali so res tako nizke cene?
http://nikenewstyle.cc/


Ponaredki. Pač kupiš ,če hočeš nosit ponaredk. KDo ti brani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nike predstavil nove samozavezljive superge (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5615782 (10144) Machete
»

Bitcoin nakazilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5919415 (13742) retro99
»

Najenostavnejše plačevanje položnic

Oddelek: Loža
429660 (6573) Alien123
»

Je tole mogoče scam ?

Oddelek: Loža
165082 (3913) Marat
»

ebay.de način plačila

Oddelek: Loža
4612710 (4310) vilonja

Več podobnih tem