» »

Zamenjava ekrana Iphone 4S.

Zamenjava ekrana Iphone 4S.

Pesimist ::

Od kolegice sem dobil iphone, kateremu se je zamenjal ekran. Ekran ji je pa tudi menjal nek njen kolega ki je sicer znal razstavit in "sestavit" da Telefon vsaj od zunaj zgleda kot nov razen da se ni po tem nikdar vec vklopil oz dal kakersnega koli znaka zivljenja.
Telefon sem dobil potem jaz. Prvi iphone ki sem ga sploh v roko primil do danes.
Na internetu sem iskal in prebral da so določeni zadnji modeli ekranov, nekompatibilni z IOS 5.xx in res je bilo tako. Po updejtu na zadnji IOS skozi ta DFU mode se telefon ponovno vklopi.

A vendarle toucscreen se vseeno ne odziva. Obstal sem kar na izbiri jezika zato sumim da je ta ko ga je sestavil, tudi zgresil ali unicil kontakte digitalizera in mi verjetno nebo ostalo, druga kot ga sam razstavit. Nimam ordija lih, tako da bo to še hec....

Moje vprašanje je, če je še kašni softwereski trik ali vzrok zakaj toucscreen ne bi respondal?
V telefonu ni sim kartice. Itunes pa tudi noče nadaljevati brez da jo vstavim in nadaljujem aktivacijo.

zee ::

V telefonu ni sim kartice. Itunes pa tudi noče nadaljevati brez da jo vstavim in nadaljujem aktivacijo.


SIM kartica je nujno potrebna za aktivacijo telefona. Dodatno veselje te caka, v primeru, da je telefon zaklenjen na operaterja.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Pesimist ::

Ekran se bi pa moral odzivati tudi brez sim karte right? In zdaj vse kaj lahko se naredim je odprem pokrov in preverim ce sta zgornja kontakta vredu priklplena? Kje bom taki šraufnciger najšo bo pa svojevrstna znanost! Kolko gledam je to vse vidno od vrha in nerabim nic kaj raszavlat na veliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupil pokvarjen telefon - garancija ne velja - kaj storiti?

Oddelek: Loža
336704 (5727) slomakita
»

Proizvodnja iPada 3 v polnem teku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
16742794 (35383) driver_x
»

SiMobil - odklenitev Iphone 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
83705 (3577) Assass1n
»

izgubljen telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
216872 (5286) overlord_tm

Več podobnih tem