» »

Jurassic World Dominion [Jurassic World 3]

Jurassic World Dominion [Jurassic World 3]

1
2
3

Mato989 ::

Še vedno ga ni čez prvi film... in pogoooojno drugega... vse ostalo je popoln utter crap.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

Cadillacs and Dinosaurs



|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m ::

A to je nov Indiana Jones film?
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

A to je nov Indiana Jones film?



Spodnji del posterja bi z lahkoto bil Indiana Jones :)

Mato989 ::

D3m je izjavil:

A to je nov Indiana Jones film?


:)):)):))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

Ej moral sem to napisati.

Prej mi je potegnilo na Indiano, kot pa Jurassic park.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Jurassic World Dominion | Trailer 2

oo7 ::

Jurassic World Dominion | A Look Inside Featurette

MetalLord ::

Mato989 je izjavil:

Še vedno ga ni čez prvi film... in pogoooojno drugega... vse ostalo je popoln utter crap.

Eh, včeraj sem gledal enko po 2010 in je še vedno problem, ker se vse preveč spomniš. Sploh ker sem ga verjetno že vsaj 5x, ker ga je POP TV verjetno vrtel na vsakih 5 let. Podobno kot pa kak Terminator, ne bo imelo nikoli več niti probližno enakega efekta kot pa ko si gledal film prvič pri 10 letih.
T-rex in raptorji narejeni z roboti so še danes kar ok, ostali pa niti ne. Od teh starih sci-fi filmov sta danes še najboljša prva dva Alien.
V naslednjih dneh bom pogledal še ostale 4.

Mato989 ::

MetalLord je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Še vedno ga ni čez prvi film... in pogoooojno drugega... vse ostalo je popoln utter crap.

Eh, včeraj sem gledal enko po 2010 in je še vedno problem, ker se vse preveč spomniš. Sploh ker sem ga verjetno že vsaj 5x, ker ga je POP TV verjetno vrtel na vsakih 5 let. Podobno kot pa kak Terminator, ne bo imelo nikoli več niti probližno enakega efekta kot pa ko si gledal film prvič pri 10 letih.
T-rex in raptorji narejeni z roboti so še danes kar ok, ostali pa niti ne. Od teh starih sci-fi filmov sta danes še najboljša prva dva Alien.
V naslednjih dneh bom pogledal še ostale 4.


Ne gre se samo za wow efekt, tega itak po 20 gledanjih ne more bit, ampak za dokaj believable story, pa tudi fizika se dokaj ujema, medtem pa v Jurrassic World skače ona bejba cel film in UBEŽI dinozavrom v visokih petkah ipd... da ne omenjam tega da tam z mašinko začnejo streljat dinozavra, pa on uniči helikopter in da je to to kar imajo varnosti, skratka KR NEKAJ...

Prvi Jurrassic Park je bil believable, z premiso, z okoljem, češ da se večina staffa umakne in ni take varnosti ker tudi še ni odprt bla bla bla...

To je tisto kar meni pač dela te filme brezvezne.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

Ne vem za vas.

Ampak moja tamala uživata, ko jima vrtim 80's-90's filme

:D

Še tega sem jima zavrtel

|HP EliteBook|R5 6650U|

MetalLord ::

Mato989 je izjavil:

Še vedno ga ni čez prvi film... in pogoooojno drugega... vse ostalo je popoln utter crap.

Eh, z užitkom sem pogledal vseh 5 pa še ta kratek 10min filmček. Tudi trojka in dvojka World imata precej kul prizorov, moram reči da sem pričakoval precej slabše glede na oceni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MetalLord ()

meho7 ::

20 let nazaj bi popolnoma raztrgali tale film ampak ker se nam nivo ocenjevanja kvalitete z vsakim novim letom filmskega sranja zmanjsuje smo zdaj presli v stanje kjer popolnoma ignoriramo scenarije pa naj si bodo se tako neumni v prid CGIja. Cela JW trilogija je ena katastrofa. Folk pljuva po JP3 a z veseljem ignorira vse idiotske plot pointe v novih JW filmih :))

Mato989 ::

Tako je, 20 ali 25 let nazaj bi tak film dobesedno raztrtgali na prafaktorje... pa ga sploh nisem gledal, ampak verjetno ni nič boljši od prvih dveh...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

miraldi ::

Čist vredu film je za pogledat nevem kaj eni jokate..
Mal preveč zahtevni?

Ker film pa je "dobr" ?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

meho7 ::

Han ::

Je že na pašnikih. ;)

oo7 ::

Han je izjavil:

Je že na pašnikih. ;)


Na domačih nisem še nič opazil ? Na tujih pa nisem še iskal.

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

meho7 ::

Korejski vod rip. Hbomax pride cez nekaj tednov.

oo7 ::

Zdaj je pa tudi že na domačem pašniku :) Danes zvečer bodo dinozavri :)

oo7 ::

No včeraj končno pogledal film :(
Tole mi je bil pa res slab film. Na razpolago so imeli dobre igralce ampak zgodba je tako zanič, da ne govorim o glavnem negativcu filma. Tako slabega negativca že dolgo nisem videl v filmih.

Ganon ::

Han je izjavil:

Je že na pašnikih. ;)


Blu-ray ali nič.

D3m ::

Negativc je neke vste Jobs/Gates motherfucker. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

WizzardOfOZ ::

D3m je izjavil:

Negativc je neke vste Jobs/Gates motherfucker. :D


A ni vedno?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

scipascapa ::

Katastrofa od filma, ne priporočam....

Ganon ::

So vsaj dinozavri zanimivi, ali nas spet posiljujejo s hibridi?

Homelander ::

Prvih 5 je meni vseh dobrih, ampak tole je bilo pa res slabo. No enkrat se že splača pogledat, če ne drugega zaradi dinozavrov. Rastlinojedec, ki napada mesojedce.

meho7 ::

Homelander je izjavil:

Prvih 5 je meni vseh dobrih, ampak tole je bilo pa res slabo. No enkrat se že splača pogledat, če ne drugega zaradi dinozavrov. Rastlinojedec, ki napada mesojedce.

A se hecas?
Cela JW serija je totaln podn. Ze prvi JW, ki so ga mnogi hvalili kako je oh in sploh ima toliko lukenj da je ze bv.
Fallen Kingdom je bil najslabsi JW dokler Dominion ni prisel ven :))

Homelander ::

So vredni vsaj enkratnega ogleda že zaradi same akcije, jaz se ne spuščam toliko v plot luknje. Samo odpreš IMDb za Fallen Kingdom in je že lepa scena kjer gre dino gor po stopnicah. Tako da glede akcije mi petka ni bila nič slabša od enke, mogoče je kateri še boljši.
V zadnjem tudi akcijski prizori niso bili neki, največja žalost je pa prvih 30-40 min.

Zgodovina sprememb…

yoco ::

Katastrofa od filma! Jaz res ne razumem kaj scenaristi počnejo??? A napišejo vse kar jim pride na pamet, ne da malo razmislijo? Npr. dinozaver ima isto hitrost kot avto/motor, ne more pa ujeti ženske, ki teče????

Horas ::

hehe ja to so take bsnalne stvari. saj imajo tile tekstopisci nekoga nad njim ki je odgovoren za odobritev scenarija. producenti pa še kdo? režiser?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

mgermo ::

yoco je izjavil:

Katastrofa od filma! Jaz res ne razumem kaj scenaristi počnejo??? A napišejo vse kar jim pride na pamet, ne da malo razmislijo? Npr. dinozaver ima isto hitrost kot avto/motor, ne more pa ujeti ženske, ki teče????


V štiklah :D

Horas ::

a celo? pa šprinta kot marion jones včasih?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

meho7 ::

yoco je izjavil:

Katastrofa od filma! Jaz res ne razumem kaj scenaristi počnejo??? A napišejo vse kar jim pride na pamet, ne da malo razmislijo? Npr. dinozaver ima isto hitrost kot avto/motor, ne more pa ujeti ženske, ki teče????

Saj si imel ze v prvem JW kako je cvetka s plot armorjem velikosti Titanica bezala T-rexu v petkah. V prvem delu so mu komaj zbezali v Jeepu - na stevcu je takrat kazalo 50km/h? Tukaj pa haah? :))
Nova generacija piscev, scenaristov ter producentov ni vredna pocenga grosa.

c3p0 ::

Obupen film, en slabših high budget filmov vseh časov. Še CGI na čase precej šepa. Vmes sem 2x zaspal in nisem izgubil "rdeče niti".

Ganon ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

D3m ::

Tudi 14 min dodatka ne bo pomagalo. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Ganon ::

Jaz se ga bom danes lotil, pričakovanja so na minimumu, privlačijo me samo dinozavri. :))

D3m ::

Srečno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Horas ::

čisto dober film je, dam nekje 6/10.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

cias ::

A je komu jasno zakaj so sploh izumili tiste kobilice? Izključno ker je bil tisti bel moški zloben?

Mato989 ::

Horas je izjavil:

čisto dober film je, dam nekje 6/10.


To je zelo slab film...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

Morda mlada oseba. Sam sem v 80s celo hodil v kino gledat razno B produkcijo. A sčasoma krititeriji zrasejo.

Ganon ::

Že na samem začetku sem bruhnil v smeh, ko je Owen na konju, oborožen z lasom, ujel skoraj tritonskega dinozavra. Z golimi rokami. Zgodba je za lase privlečena, nikakršna, polna klišejev in lukenj. Na silo so povezali stare in nove like v neužiten šmorn. Bog pomagaj.

D3m ::

Ampak....stari igralci so bolje igrali od mlajših. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Ganon ::

Ne spomnim se slabšega glavnega negativca, njegova karizma je na nivoju povožene žabe. Kje so sploh našli te lesene igralce? Stari, ki so na silo vrinjeni v zgodbo, so bili sami sebi namen. Sam Neill se mi je ves čas zdel, kot da se sprašuje, kaj sploh počne tam, kaj mu je tega treba. Haha, kakšen polom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

D3m ::

Sem pozabil kdo j sploh negativec.

Vem samo, da spominja na Steve Jobsa. xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

Ganon ::

Ne na Jobsa, na Tima Cooka. Izgleda enako, oblači se enako, obnaša se enako.



:)) Toliko je enih podobnosti in vzporednic z Applom, da se mi zdi, da gre za parodijo in ne zgolj naključje. Še stavba podjetja spominja na Applovo:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jurassic Park 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9222656 (516) oo7
»

Jurassic World Evolution

Oddelek: Igre
71560 (562) oo7
»

Jurassic World 2 (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18226727 (16428) D3m
»

The Avengers 2 : Age of Ultron (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10518091 (14247) Nikec3

Več podobnih tem