» »

The Expendables 3 (2014)

The Expendables 3 (2014)

Bolf3nk ::




http://www.imdb.com/title/tt2333784/


ah ja....

cage, snipes, seagal in chan :)
  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Prva dva dela sta bila kar dobra.
Kar se pa tiče novih igralcev pa Cage mi ravno ne paše v to druščino.Snipes samo pride z zapora in bo po dolgem času spet igral v (solidnem) filmu.Segal je sploh polom zadnjih 10 let ni imel enega dobrega filma(razen Machete)sploh v celi karieri ima mogoče 2-3 dobre filme.
Jackie Chan je pa itak legenda:)
A Jet Li-ja so pa skenslal?

ahac ::

Bolf3nk je izjavil:



To je fake.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Bruce Willisa ne bo v Expendebles 3 zato, ker mu je bilo ponujeno za 4 dni snemanja 3 mio dolarjev hotel je pa 4 mio:))se pravi 1 mio na dan zato ga bo zamenjal Harison Ford.

http://www.upi.com/Entertainment_News/M...

medenko ::

vsem znižat plače, to se preseravajo.

Izi ::

Meni se pa ne zdi, da je zahteval preveč.
Recimo Expendables 2 je koštal 92 milijonov $, vse skupaj pa je prinesel že preko 500 milijonov.

Roko na srce so tile Expendables filmi precejšen poden in vsi jih gremo gledat IZKLJUČNO samo zaradi slavnih legend, ki so se zbrale v filmu. Videti na kupu zvezde iz prejšnjega stoletja je tisto kar vleče in tudi prinese dobiček.

Dvojka je torej prinesla več kot 400 milijonov dolarjev čistega dobička. Samo ime Bruce Willisa v drugem delu je prineslo vsaj 50 milijonov dobička. Tistih 4 milijone kolikor je zahteval za tretji del torej sploh ni veliko, če garantirano prinese več kot 10-krat toliko.
Po moje so naredili slabo. Harrison Ford ni tako dober igralec kot Bruce Willis, pa še Bruce je star 58 let, Harrison pa že kar konkretnih 71 let. Pri plači igralcu bodo sedaj prišparali 1 milijon, ampak grem stavit, da bo samo zaradi te poteze film prinesel minimalno 10 milijonov manj, lahko pa tudi 50 manj. Harrison Ford je precej star, pa še navajeni smo ga bolj kot avanturista (Indiana Jones) in ne kot mišičastega silaka, ki bolj sodijo v ta akcijski film.
Tako, da po moje se je Stallone ustrelili v koleno, ko ni ugodil Bruce Willisu. Tiste 4 milijone bi več kot zaslužil, čeprav bi igral samo 4 dni.
Te divje in nepredstavljive vsote si mi navadni smrtniki težko predstavljamo, ampak vse ima zadaj računico. Sallone bo tukaj precej izgubil, ampak gre se mu za princip, ker sta Bruce Willis in Silvester Stallone pravzaprav skregana že od takrat, ko sta skupaj imela restavracijo Planet Hollywood, pa se je nekaj zalomilo.
Da ne gre za denar ampak stare zamere se vidi tudi iz Twitterja, kjer Stallone že napoveduje konec kariere Willisu, čeprav je ravno Bruce Willis največja legenda izmed vseh teh legend v tem filmu.
Vse to so starine, ki jim gre že malo na otročje :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

kr?en ::

Bruce Willis najvecja legenda v The Expendables.

Lol.

Svarci ga poje za malico.

oo7 ::

Igralci, ki so igrali ali bodo igrali v Expendables koliko so bili uspešni njihovi filmi, kjer so igrali v glavnih vlogah >:D

Worldwide Box Office $$$$$$$$$$

Harrison Ford - 6,102,504,315
Bruce Willis - 4,944,774,025
Mel Gibson - 3,898,115,490
Arnold Schwarzenegger - 3,434,926,093
Sylvester Stallone - 3,325,246,005
Jackie-Chan - 1,638,796,653
Wesley-Snipes - 1,188,491,619
Jet Li - 830,156,655
Milla Jovovich - 736,749,150
Steven Seagal - 722,251,175
Jason-Statham - 716,878,600
Jean-Claude Van Damme - 555,481,295
Chuck Norris - 240,682,356

opeter ::

Ravno prejšnjič sem bral, zakaj dandanes zgodovinskih spektaklov tipa "Padec rimskega imperija", "Ben Hur", "Cleopatra" ipd. ne morejo več snemat. Kaj mislite, zakaj? Odgovor preberite v M-Powerjevem postu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

medenko ::

M-Power: a jaz prav vidim 6 miliard Ford?

opeter ::

Seveda. To se je nabralo skozi desetletja (Blade Runner, Star Wars serija, Indiana Jones serija in ostali filmi, v katerih je nastopil). Harisson Ford je brez konkurence ...

Pripravljajo pa peti del Indiane Jones-a, da o novem Star Wars-u sploh ne govorim, kjer bo spet nastopil Han Solo ;) Verjetno bodo z Leo že imeli otroke oz. mogoče bodo celo dedek in babica, hehe.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Berserker ::

opeter je izjavil:

Seveda. To se je nabralo skozi desetletja (Blade Runner, Star Wars serija, Indiana Jones serija in ostali filmi, v katerih je nastopil). Harisson Ford je brez konkurence ...

Pripravljajo pa peti del Indiane Jones-a, da o novem Star Wars-u sploh ne govorim, kjer bo spet nastopil Han Solo ;) Verjetno bodo z Leo že imeli otroke oz. mogoče bodo celo dedek in babica, hehe.


Če bodo šli po SW zgodbi bi res naj bilo nekaj takšnega.

opeter ::

Za Expendables piše, da bo negativec v tretjem delu Mel Gibson, zraven pa je pristopil še Antonio Banderas (glej Fresh Developments This Week, točko 5):
http://www.rottentomatoes.com/m/marvels...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

medenko je izjavil:

M-Power: a jaz prav vidim 6 miliard Ford?


Prav vidiš >:D

oo7 ::

opeter je izjavil:

Seveda. To se je nabralo skozi desetletja (Blade Runner, Star Wars serija, Indiana Jones serija in ostali filmi, v katerih je nastopil). Harisson Ford je brez konkurence ...

Pripravljajo pa peti del Indiane Jones-a, da o novem Star Wars-u sploh ne govorim, kjer bo spet nastopil Han Solo ;) Verjetno bodo z Leo že imeli otroke oz. mogoče bodo celo dedek in babica, hehe.


Ford definitivno sodi v sam vrh.
Še nekaj drugih igralcev nad 5 miljard $ Worldwide Box Office v glavnih ulogah

Tom Hanks - 8,054,435,560
Daniel Radcliffe - 6,512,969,149
Emma Watson - 6,412,515,092
Johnny Depp - 6,057,567,397
Tom Cruise - 5,885,136,048
Brad Pitt - 5,788,767,512
Eddie Murphy - 5,836,767,312
Will Smith - 5,683,821,651
Leonardo DiCaprio - 5,431,690,957

So pa še igralci, ki so mnogo bolj uspešni v stranskih vlogah kot v glavnih

John Ratzenberger - 8,669,222,031
Gary Oldman -8,338,543,137
Hugo Weaving - 8,336,793,774
Alan Rickman - 7,162,547,184
Samuel L. Jackson - 6,692,951,477
Sigourney Weaver - 4,274,540,608

Sem napisal bolj znane drugače jih je še kar nekaj:P

IL_DIAVOLO ::

Willis se bliža 60, pa je še vedno v formi...res prava legenda.

Škoda, da ni jet li-ja, stathama, dwayne johnsona in seveda willisa.

Ti so mi res največji carji akcijskih filmov.

Sssaga ::

Heh, ko se že lih o Snipesu govori :))

oo7 ::

Hud teaser:)

The Expendables 3 - Exclusive Teaser Trailer

oo7 ::

Expendables 3 Trailer #2 Roll Call

BlackMaX ::

oo7 je izjavil:

Expendables 3 Trailer #2 Roll Call



Lepo je vidt, te stare legende na kupu.

oo7 ::

Tisti zgornji videi ne delajo več.

The Expendables 3 (2014) Official Trailer [HD]

medenko ::

drooolz

vostok_1 ::

Men pa ta Expandables zadeva mi je tko brezveze. Še po klasičnih hero movie standardih je poden.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Men pa ta Expandables zadeva mi je tko brezveze. Še po klasičnih hero movie standardih je poden.



No ja filmi Expendables niso noben presežek ampak je super videti toliko akcijskih herojev na kupu in staro dobro akcijo iz 80 in 90 let8-)

oo7 ::

The Expendables 3 Official Trailer #1 (2014) - Sylvester Stallone Movie HD



Zgleda zabavno:)

oo7 ::

Ravnokar pogledal film pa je še kar v redu čeprav sta mi bila prva dva dela mogoče malenkost boljša.
Akcija v filmu je dobra ampak PRETIRAVAJO, da boli glava;((
Je pa Antonio Banderas dobro poživil film kar se tiče komičnega dela filma:)

Je pa že najavljen film Expendables 4 mogoče bodo v tem delu premagali celo državo:))

Riff ::

stari borci v filmu naredijo svoje :)

Phantomeye ::

ja no, od večinoma B-igralcev ne moreš pričakovat veliko, hihi..

BlackMaX ::

oo7 je izjavil:

Ravnokar pogledal film pa je še kar v redu čeprav sta mi bila prva dva dela mogoče malenkost boljša.
Akcija v filmu je dobra ampak PRETIRAVAJO, da boli glava;((
Je pa Antonio Banderas dobro poživil film kar se tiče komičnega dela filma:)

Je pa že najavljen film Expendables 4 mogoče bodo v tem delu premagali celo državo:))


Haha :D Zihr bojo napdl rusijo :D

oo7 ::

BlackMaX je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ravnokar pogledal film pa je še kar v redu čeprav sta mi bila prva dva dela mogoče malenkost boljša.
Akcija v filmu je dobra ampak PRETIRAVAJO, da boli glava;((
Je pa Antonio Banderas dobro poživil film kar se tiče komičnega dela filma:)

Je pa že najavljen film Expendables 4 mogoče bodo v tem delu premagali celo državo:))


Haha :D Zihr bojo napdl rusijo :D


Se ne bi čudil če bi napadli Rusijo, ker v tem filmu je možno vse:))

BlackMaX ::

Pogledal sm si movie. No vemo, da ni neka zgodba ampak je ok za ogled.

Kurzweil ::

Film v celoti je ena ogromna debilnost, ampak še vseeno sem do sedaj vse pogledal :) Drugače pa low IQ film, nobene zgodbe, našteval bi lahko do jutr, vsekakor pa mora to pogledati vsak, ki mu je akcija najbolj pomembna in posledično vsi B-klase igralci. Glede na to, da bi naj bila najavljena že štirka, pa se bojim, da bo še tako debilna franšiza, dobila pe serijski priokus, torej en del na 2 leti... če ste res pogledali vse kar je bilo v vašem Wishlistu je mogoče za pogledat, je pa verjetno bolje zraven skadit nekaj kar te poči, da se ti zdi, da si normalen ker gledaš tovrstne filme in mogoče se ti celo zazdi še kaj smešno vmes.

oo7 ::

No ja vsi pa niso B klasa igralci>:D

Kurzweil ::

Nihče ni rekel da vsi, vsekakor pa večina. Film je slab, neglede na to. Je pa to samo moje mnenje. Tako kot bo nekdo, ki rad gleda akcionerje meni rekel, kako dolgočasen je naprimer Apocalypse now, tako se meni zdi da je tole obupen film in gola, ter neumna akcija brez repa in glave, še najmanj pa neke zgodbe. Tu gre po grobem samo za to, da se vsak del zraven spravi čim več motherfuckerjev in da se obrne denar od ljudi, ki so pripravljeni to gledat. Jasno pa je, da dokler boste prijemalo tako dolgo bodo to snemali, pa četudi do leta 2020 že 15 delov :)

Izi ::

Vidim, da smo že vsi pogledali film čeprav še ni prišel v kinematografe :P

Tudi jaz bi rekel, da je tretji del malenkost slabši od prvih dveh. Vseeno pa vreden ogleda, če si seveda pogledal prva dva in veš kaj lahko pričakuješ.

Največji problem 3. dela je nova skupina "otrok". Vsi stari liki so legendarni igralci, ki že brez kakršnekoli predstavitve ali razvoja lika izžarevajo močno karizmo. Njihovi liki ne rabijo zgodbe, niti ozadja saj jih vsi poznamo do obisti.
"Otroci" so zaradi tega v tem filmu popolnoma izviseli. Njihovi liki so popolnoma brez vsake globine, karizme ali česarkoli. Popolnoma vseeno bi bilo če bi jih Gibson vse skupaj postrelil tam na cesti ko jih je zajel kot talce.

Dedki so pa kar dobro odigrali svoje vloge. Mel Gibson me je pozitivno presenetil v vlogi negativca edino "Boss fight" med Gibsonom in Stalonejem je bil premalo epski in je razočaral.
Malo sem bil presenečen nad Banderasom, ki je prevzel vlogo dežurnega šaljivca oziroma norčka, ki mu ne pristoji najbolje.

Pa rating PG-13 je tudi velik minus za ta film, in se močno vidi, da so morali akcijo precej pootročiti, da so ustregli vsem cenzuram.
To je bila velika napaka, ker film temelji ravno na akciji hudo pootročenje le te bo prineslo veliko več škode kot pa bo dobička od 13 letnikov, ki si bodo ta film ogledali. Ti tako ali tako verjetno ne poznajo "dedkov", ki igrajo tej franšizi.
Kri in preklinjanje vsekakor sodi v tak film, s cenzuro v 3. delu so pa močno pretiravali in vse skupaj že malo spominja na risanko. Na desetine mrtvih naokoli in prav nikjer nobene lužice krvi.

Nikec3 ::

Hahahaha, Snipesa rešijo iz zapora! :))
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

medenko ::

oo7 ::

medenko je izjavil:

http://www.imdb.com/news/ni57554323/?re...



Tistih 90 mio $ bodo že menda pokrili kaj več pa dvomim je najbrž že preveč ljudi doma gledalo ta film.

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

medenko je izjavil:

http://www.imdb.com/news/ni57554323/?re...



Tistih 90 mio $ bodo že menda pokrili kaj več pa dvomim je najbrž že preveč ljudi doma gledalo ta film.



če bi se po nekem naključju zgodilo, da bi jst ta film pogledu doma (ga nisem). Ga s 99.5% gotovostjo ne bi šel gledat v kino, če leaka ne bi bilo. In verjamem, da veliko ljudi misli isto.

Tudi, če bi dobil zastonj karto ne

Zgodovina sprememb…

Bye ::

Kako že gre tisti rek, da se o okusih ne razpravlja... Vsak naj pač pove svoje mnenje in naj ne napada drugih, ki morda ne mislijo enako, a ne? Logično, da ne gre primerjati te franšize z npr. Botrom. Različni filmi za različne namene. To je potem, kot če se daje v isti koš kabriolete z dostavniki.
Kakorkoli, prva dva dela sta bila boljša. Snipes noter paše, mulčad pa ne. Kar izvisela je, brez karizme in razvoja osebnosti; res jih ni bilo treba tlačiti noter. Kr neki, da z vseh vetrov na kup nabereš kvazisposobne najstnike, hahaha. Banderas ne pride do izraza, ker s tistim blebetanjem izpade kot kilavi moron. Gibsona je pa v filmu za vzorec, ravno toliko, da se lahko reče. Harrisonu ustreza vloga tajnega agenta v elegantni črnini - pilot helikopterja v akciji pa bolj meh. Določeni posebni učinki bi lahko bili precej boljši, tukaj se res ne sme šparati.
Fail je, ker so se Expendables pretirano silili biti podobni samim sebi; to je čisto odveč. Počakajte, morda bo četrti del spet tako dober kot enka :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indiana Jones and the Dial of Destiny [Nov Indiana Jones] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21042201 (2878) Gagatronix
»

The Expendables 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311200 (640) oo7
»

A Good Day to Die Hard - Die Hard 5

Oddelek: Sedem umetnosti
293237 (1272) oo7
»

Dobri "klasični" akcijski filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
4710254 (9159) Timurlenk
»

Prihajajoci filmi od leta 2012-16

Oddelek: Sedem umetnosti
224741 (3954) msjr

Več podobnih tem