» »

Voyo v tujini

Voyo v tujini

BorutO ::

Zanima me, če ve kdo za kak program, ki omogoča gledanje voya v tujini? Probal sem že veliko programov, brez uspeha. Ne da se mi več obračat okoli neta, da bi našel program s katerim bi lahko gledal.

Z enim programom, mislim da je Hola!, sem lahko gledal live tv preko TViNa, voyo pa ni naprej spustil. Pisal sem na voyo, če obstaja kakšna varianta, da lahko spremljam voyo v tujini, pa so mi rekli da ni.

Nekje zagotovo obstaja kaki program, s katerim se da gledat voyo v tujini, samo ga ne poznam.

...:TOMI:... ::

Ce si v tujini, v razvitem svetu, potem imas na voljo legalno druge, kakovostnejse servise, za isto ceno. Ne vem, zakaj bi koristil ta krs od VOD in se hecal z VPN ter krsil pogoje uporabe.
Tomi

matjazd ::

Jaz sem v tem primeru uporabil VPN do domačega compa in šel kar navaden remote desktop in dela bp

BorutO ::

Ker rad pogledam kake slovenske filme oddaje itd ... Sicer je na tvinu omogočen pogled nazaj za 70 ur, če se ne motim, ampak včasih pridejo dnevi, ko nisem na računalniku par dni zapored. Glede tega kršenja pogojev uporabe, pa mi je čisto vseeno, saj vsak mesec za to plačujem 7 evrov.

Matjazd ... mi mogoče lahko obrozložiš kako to deluje, ipd? Je kje kak podroben video vodič ipd?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

rtvslo plugin za kodi\xbmc

Oddelek: Pomoč in nasveti
73436 (1218) DamP
»

Slovenski vpn server

Oddelek: Omrežja in internet
2414738 (593) blue
»

El Classico

Oddelek: Loža
475944 (3605) Griffin R500
»

Dostop do voyo.si

Oddelek: Omrežja in internet
195628 (4605) Excalibrus
»

Slovenski programi iz tujine

Oddelek: Pomoč in nasveti
88377 (8000) McMallar

Več podobnih tem