» »

Black Friday v SLO?

Black Friday v SLO?

«
1
2 3

SloBiscuit ::

Slišim, da pri nas bo črni petek. Samo kdaj?

Eni ljudi mi pravijo, da je jutri, eni mi pravjo da je nasledni teden, Harvey Norman hoče met črni petk kr na soboto eni na nedelejo. Pouhn informacij a nobene zanesljive... :8)

Lp,
neznanec555

#000000 ::

100% se bo zgodilo v PETEK kaj in kateri pa ne vem, v usa se ve kateri dan je to, ne si želet te ludnice pri ns :)

Unknown_001 ::

Pa kakšen črni petek vi to? Menda se nam ne obeta zlom borze? 8-O
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Pyromanic ::

Black friday (črni petek) majo v ameriki 1x na let. Razprodaje. Ampak ne kokr pr nm une 10%, ampak res velka znižanja, da se kšn folk še stepe u trgovin.

SloBiscuit ::

Ja znižajna se pri njih začnejo ponavad pr 40% pa grejo vse tja do 70% (ampak redko je 70%). Mislm sej je že 50% dost znižan. Tako, da zdele si grem rihtat SmartPayCard pa gor fliknem ene 400€ (se rabjo nove stvari), prihranka gledam da bo tud okol 400€. Wish me luck ^^
neznanec555

Yacked2 ::

Unknown_001 je izjavil:

Pa kakšen črni petek vi to? Menda se nam ne obeta zlom borze? 8-O


V bistvu je šlo za četrtek :)
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Yohan del Sud ::

Najemi zalogo robčkov in avtosmrekic za vsak primer.
Sranje še ni čisto zadelo ventilatorja, ampak, lahko se zgodi. IMHO manj kot 10%.
www.strancar.com

dvihtelic ::

prebral na netu, da naj bi bil 27.november

Oxford ::

En dan po "Thanksgiving day" (zahvalni dan), ki je vedno četrti četrtek v novembru.

MIHAc27 ::

Meh, pr nas je praznik, če dajo že 20% popust (in par dni prej cene ne dvignejo). Razne salame in jogurti ne štejejo.

FTad ::

SloBiscuit je izjavil:

Ja znižajna se pri njih začnejo ponavad pr 40% pa grejo vse tja do 70% (ampak redko je 70%). Mislm sej je že 50% dost znižan. Tako, da zdele si grem rihtat SmartPayCard pa gor fliknem ene 400€ (se rabjo nove stvari), prihranka gledam da bo tud okol 400€. Wish me luck ^^


kje/kam bos sel nakupovat?

SloBiscuit ::

FTad je izjavil:

SloBiscuit je izjavil:

Ja znižajna se pri njih začnejo ponavad pr 40% pa grejo vse tja do 70% (ampak redko je 70%). Mislm sej je že 50% dost znižan. Tako, da zdele si grem rihtat SmartPayCard pa gor fliknem ene 400€ (se rabjo nove stvari), prihranka gledam da bo tud okol 400€. Wish me luck ^^


kje/kam bos sel nakupovat?



Mislim to majo v ameriki taka znižanja.

Kolega iz bigbanga prau, da če kupš 2 al pa več izdelkov da maš 10% popusta na celoten nakup. Mislm da v SLO še par let nebojo vidl smisla znižat cen tko k američani.

Drugače mi pa prau da se bolj splača po netu gledat, po spletnih trgovinah (ala bigbang.com, mimovrste itd...)
neznanec555

FTad ::

Ja na fb-ju sem zasledil, da naj bi bil danes v Supernovi (v Lj) "praznicni late night shopping" z raznimi popusti.

Drugace pa, a se ne steje za visoka znizanja razna ta sezonska znizanja (spomladi in poleti)?

SloBiscuit ::

Ja je tako, samo black friday npr v Ameriki majo vedno ful ampak res ful velke popuste. Tle v SLO greš pa lohka sam v kot pa se zjokaš.
neznanec555

martincek1 ::

fosil ::

Očitno je danes neke vrste približek črnemu petku.
V BTC-ju in Supernovi imajo nakupe do polnoči in popuste.
V Mercatorju pa nudijo 70% na določene stvari.
Tako je!

SloBiscuit ::

Samo kolikor sem slišal se to šele začne ob 20.00 pa traja do polnoči, ane?
neznanec555

Tr0n ::

Super, se ena kapitalisticno-consumer fora iz US pri nas. Kill me now.

FTad ::

Ja glej, ce kupim 50% ceneje izdelek, ki ga rabim, zakaj pa ne?

martincek1 ::

Sploh se ne gre za to, da se kupuje ceneje. To je navadno pranje možganov.

SloBiscuit ::

Ja nekako se gre zato, da je cnej. Pol folk več kupuje. Sploh pa če se nekaj rabi, se pa splača, ker bi itak mogu kupt, sam zdej pa kup 50% cnej ane, naprimer pač.
neznanec555

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::



Kill .. me .. now.

SloBiscuit ::

Kako se lohka pritožuješ, če so popusti? Sej ni nobene noriščnice pri nas, Američani so pa itak usi hiperaktivni.
neznanec555

LuGi ::

Če dobis cenej zakaj pa ne 8-)

martincek1 ::

Hudiča, če dobim za pol manj sem pripravljen it še v limit na vseh treh karticah!

Zlate ::

Mogoče sem čuden, ampak če bi mi rekli pejdi se tja gužvat s temi osebki z razprodaj pa boš dobil vse zastonj, bi občutil le pomilovanje in prezir do teh pohlepnežev in odšel naprej. I mean c'mon... :P
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

PrihajaNodi ::

To so ovce. Od leta 1980 so ti bebci izgubili vse od šolstva do zdravstva. Zakaj? Da si danes lahko kupujejo ničvredno kramo iz Kitajske. Poglejte samo ljudi, en bolj debel od ostalih. Ni časa za gibanje, ni denarja za kvalitetno hrano, imajo pa enkrat na leto možnost poceni nakupovanja.

Zgodovina sprememb…

Master_Yoda ::

Ja polek taksnih primerkov pa se najdejo tudi taksni, ki imajo tocen cilj: npr. si mora kupiti bundo, ker mu stara razpada. Z denarjem je bolj svoh, in je srecen ce prispara par eur, in se gre guzvat in jo mogoce dobi par eur ceneje. Ne te v isti kos metat.

Marze na obleke pa so tako ali tako astronomske, da imajo se z 50% popusti velik dobicek.

PrihajaNodi ::

Oprosti ampak bundo lahko dobiš za 20 EUR\$ (kak Ysk recimo) mogoče še ceneje v kaki china shop štacuni. Lahko pa jo nabavi rabljeno preko spleta, gre v humano... Ne mi bučk prodajat o varčevanju.

Zgodovina sprememb…

MuadDib ::

sem slisal da gre za late night shopping danes v europarku v mb... reklama celo na radio antenne steiermark ;)

Master_Yoda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Oprosti ampak bundo lahko dobiš za 20 EUR\$ (kak Ysk recimo) mogoče še ceneje v kaki china shop štacuni. Lahko pa jo nabavi rabljeno preko spleta, gre v humano... Ne mi bučk prodajat o varčevanju.


Hm imas prav. Sem narobe predpostavljal da je bunda v jysk za 20 eur kaj slabsa od bunde za 40 eur v x trgovini ki ima 50% popust.

martincek1 ::

Popusti (20, 40 in več %) se dogajajo čez celo leto. Black friday je samo neka Ameriška pogruntavščina, kako en dan v letu narediti totalno razprodajo s totalnim oglaševanjem in kljub nižjim maržam zaslužiti bajne zneske. Pri tem kupci pridobijo minimalno, ker kot rečeno so popusti na stvari, ki jih ljudje potrebujejo, aktualni celo leto in ker nihče na tak dan ne kupi samo ene bunde, ki jo potrebuje, ampak še 20 ostalih stvari, ki si jih sicer niti približno ne more privoščiti, 50% znižano ali ne.

Jerry000 ::

Danes je late night shopping v BTC...mogoče je to to...sam z popusti so pa šparal...so samo okoli 10-30€ -.-

shinko ::

Ja, danes je ta dan. Europark MB, CityCenter CE in CizyPark LJ so kot že par leto na ta dan odprti do 24:00, večji popusti se začnejo po ob 20:00.

carota ::

Btw, ne pozabit na "Cyber Monday", ki sledi Black Friday.

Tr0n ::

Jerry000 je izjavil:

Danes je late night shopping v BTC...mogoče je to to...sam z popusti so pa šparal...so samo okoli 10-30€ -.-

Kaksen teden, dva prej so pa dvignili za 10-30 EUR. :)

MuadDib ::

Dejansko sem zelo presenecen kako se dogajajo razprodaje in redni popusti v tujini! V sloveniji si srecen, ko vidis kaksen 20% popust sredi leta... americani imajo recimo 50+% popuste kar sredi leta in to vsake toliko! Ampak da se vse skupaj se izpopolni, so ti popusti v ameriki realni, saj je osnovna cena precej podobna nasi polni ceni (ne tisti, na katero se da popust)!

Sami ::

To je vse pranje možganov, ko sem delal v enem od teh centrov kot študent sem dobesedno videl kako so trgovci pred "midnight shoppingom" samo zamenjali table...namesto 30% so dali tablo 70% popust (samo primer), to je kratko in jedernato bullshit.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

shinko ::

Danes je late night shopping v BTC...mogoče je to to...sam z popusti so pa šparal...so samo okoli 10-30€ -.-

Kaksen teden, dva prej so pa dvignili za 10-30 EUR. :)



Kar je kaznivo in zrelo za obisk inšpektorja.

Magic1 ::

shinko je izjavil:

Danes je late night shopping v BTC...mogoče je to to...sam z popusti so pa šparal...so samo okoli 10-30€ -.-

Kaksen teden, dva prej so pa dvignili za 10-30 EUR. :)



Kar je kaznivo in zrelo za obisk inšpektorja.

Katerih je pa ene par, kazen je pa taka, da se trgovci le nasmehnejo.
Magic

destiny ::

Blackfriday so lani imeli v Harveyu, popusti so bli pa mislim da do 30% na določene izdelke v elektroniki.

gruntfürmich ::

kot je že iz komentarjev razbrati, črnega petka v sloveniji ne potrebujemo.

to je samo kapitalistična fora, pri nas je folk vesel če lahko nakupuje v duhu socializma, torej so navade slovenskih kupcev in prakse slovenskih trgovcev takšne: prodajanje škart robe za ceno ali dvojno ceno brezhibne, pri cotah se prodajajo 5 let stare kolekcije kot nove, še raje trgovci cote nakupujejo v tujini takrat ko je že par let izven mode in to potem pri nas prodajat kot suho zlato, prodajanje robe ki v tujini ne bi ogledala polic ampak samo deponijo, prodajanje omejenih kolekcij ki jih izbirajo polpismeni in neestetski trgovci namesto potrošniki ...

skratka nobenega razloga ni, da bi se slovenske jugonostalgične potrošnike spreobrnilo v sodobne kapitalistične, ki poznajo vse svoje pravice in se jim trgovci prilizujejo...

pa basta!

(btw, dons zvečer grem v celje v evroparka, bo kdo tam?)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

destiny je izjavil:

Blackfriday so lani imeli v Harveyu, popusti so bli pa mislim da do 30% na določene izdelke v elektroniki.


Harvey Norman ima 30% dražje cene kot na mimovrste.

martincek1 ::

Mimovrste pa v primerjavi s tujino še ene 30% :))

PrihajaNodi ::

gruntfürmich je izjavil:

kot je že iz komentarjev razbrati, črnega petka v sloveniji ne potrebujemo.

to je samo kapitalistična fora, pri nas je folk vesel če lahko nakupuje v duhu socializma, torej so navade slovenskih kupcev in prakse slovenskih trgovcev takšne: prodajanje škart robe za ceno ali dvojno ceno brezhibne, pri cotah se prodajajo 5 let stare kolekcije kot nove, še raje trgovci cote nakupujejo v tujini takrat ko je že par let izven mode in to potem pri nas prodajat kot suho zlato, prodajanje robe ki v tujini ne bi ogledala polic ampak samo deponijo, prodajanje omejenih kolekcij ki jih izbirajo polpismeni in neestetski trgovci namesto potrošniki ...

skratka nobenega razloga ni, da bi se slovenske jugonostalgične potrošnike spreobrnilo v sodobne kapitalistične, ki poznajo vse svoje pravice in se jim trgovci prilizujejo...

pa basta!

(btw, dons zvečer grem v celje v evroparka, bo kdo tam?)


Ne porabi preveč, da ne boš imel doma preveč krame in čez 1 leto ne boš vedel kam z njo. Za zobarja bo pa zmanjkalo.

martincek1 je izjavil:

Mimovrste pa v primerjavi s tujino še ene 30% :))


lol. Ne toliko ene 5 pa res. Ampak ok izdelke menjajo in so korektni kot v Hoferju.

Zgodovina sprememb…

Leprechaun ::

*************************************************************

zelenkaktus ::

a naši prehitevajo ameriko za 1 teden :) tole je pa res že preveč preveč zašlo...

radmannsdorf ::

upam da ne bo tega pri nas. amerikanizacija = bedarija.

LuGi ::

Kar naj bo, akcija!

martincek1 ::

PrihajaNodi 5%?

Moja zadnja tehnična nakupa:

Mimovrste 750€, tujina 620€
Mimovrste 150€, tujina 120€ (s tem na mimovrste oglašujejo, da s tem nakupom prihranim 35 %)
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Black friday (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21450395 (17658) jopar
»

Black Friday 2019: Dobre Kupčije

Oddelek: Kaj kupiti
163142 (1533) weasel
»

kdaj je Black Friday ?

Oddelek: Loža
263149 (1791) D3m
»

Black friday (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7418048 (8946) r0b3rt
»

Trgovine na black friday

Oddelek: Zvok in slika
247336 (4502) Matej_K

Več podobnih tem