» »

Windows 10 težave

Windows 10 težave

Marley94 ::

Pozdravljeni!
Imam težavo z windows 10, ki mi zelo para živce.. za vsako ko stisnem tipko backspace (tipko za brisanje). se mi računalnik ugasne, poleg tega mi še pa znak evro meče v besede. brala se ogromno na internetu o tem, a še nisem našla rešitve. za pomoč bi bila zelo hvaležna.

Han ::

Drugače je s tipkovnico vse v redu? Si poskusila z drugo?

Marley94 ::

tipkonica je na prejšnem windowsu 8.1 delovala brezhibno. to se mi dogaja samo odkar sem upgradala na windows 10. trenutno updatam windows če bi to slučajno pomagalo rešit tevo, drugače pa res neveem kaj bi to lahka bilo druga kot sistemska napaka..

solatko ::

Gonilnik chipset-a namesti zadnji.
Delo krepa človeka

Marley94 ::

če prav razumem gonilnike za matično ploščo namestim.. sem mislila da je to vse v windosu že..

Marley94 ::

ja ka pa to ko ne najdem gonilnikov za mojo matino ki podpirajo windows 10? xD

Marley94 ::

updatala windowse, nalo€žla gonilnike in še kr to dela.. za popizdit res

carota ::

Nekje imaš možnost za *upgrade* na Windows 8.

Marley94 ::

se pravi to mi je edina rešitev da windows restoram na 8ko nazaj.. prej sm mela pouno virusov na 8ki a to bo spet tak al se bo na novo nalož€lo??

Sami ::

Katero plato imaš?

Priporočam fresh inštalacijo windowsev.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Marley94 ::

asus P5G41T-M LX .. se pravi ponowno downloadam windowse in naložim..pol je bolš da 8.1 ko mi je prej delala ko pa spet 10ko?

Sami ::

Marley94 je izjavil:

asus P5G41T-M LX .. se pravi ponowno downloadam windowse in naložim..pol je bolš da 8.1 ko mi je prej delala ko pa spet 10ko?


Prenesi uradne driverje za Win 8.1 s sledeče strani: https://www.asus.com/Motherboards/P5G41...

Na sveže naloži Win 10, uporabi driverje od win 8.1, moralo bi delovati.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Marley94 ::

in to vseh 31 drivrjev? hvala za pomoč

Sami ::

Marley94 je izjavil:

in to vseh 31 drivrjev? hvala za pomoč


Niso vse driverji...tam imaš več map (BIOS, Manual,...itd.)....bi pa moral imeti že Windows vse potrebne driverje.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

pviran3 ::

poskusi nastaviti v nadzorni plošči možnost, da ob gumb za napajanje ne naredi nič?
Nadzorna plošča\Strojna oprema in zvok\Možnosti porabe energije\Sistemske nastavitve>Ob pritisku na gumb za napajanje...

Invictus ::

Windows 10 ima v svoji bazi stare driverje. Meni je s starejšo verzijo prepisal ročno naložene driverje za mrežo in zvok. Da je delalo, sem izklopil Windows Update.

Sem hotel iti nazaj na Windows 7, pa me je računalnik odrešil muk, ker je crknil.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Alexius Heristalski ::

Lahko narediš in-place upgrade Windows 10: preneseš namestitveni medij, zaženeš setup.exe in izbereš Namesti. Navodila. Po koncu postopka moraš ročno namestiti gonilnike.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

GupeM ::

Stop feeding the troll :D

Marley94 ::

evo nekaj dni je minilo, ko me ni bilo doma, računalnik se je noralno uporaljal dalje, apak je sam prenehal ugaati.. js neve al je to updatan windows, al res ta chipset ko sm naložla gor al se je sam popravu.. uglaunem računalnik mi ne ugaša več, dela super, je hiter :)
hvala vam za vso pomoč :)

kitajc ::

Kako lahko spremenim debelino kurzorja? Ko, pišem besedilo v Wordu je kurzor res širok in me moti.

GupeM ::

Imaš mogoče vključen insert mode? Tipka insert na tipkovnici.

kitajc ::

Nimam. V brskalniku (Chrome) je kurzor normalen, medtem ko je povsod drugje debelejši (raziskovalec, Word, paint...).

Nekje sem mu spremenil debelino, pa je sedaj ne znam več spremeniti nazaj.

loveJDM ::

pod nastavitve imaš naprave in miška,potem pa tam nastavljaš vse

carota ::

A ima še kdo težave z RDP-jem? Ko se konektam na en Windows 2012 deluje zelooo počasi, nekaj kliknem in rabi kakšnih 15 sekund da zazna klik. V W8.1, pred nadgradnjo, je delovalo brez problema.

Najprej sem imel črn ekran in sem mislil, da sploh ne deluje, potem pa se je pokazala slika postavljena diagonalno in deformirana (levi zogrnji kot na pravem mestu, spodnji levi kot pa zamaknjen v desno). Na netu sem prebral, da je možen vzrok različne native resolucije na serverju in clientu in res mi je v enem poizkusu uspelo dobiti pravo sliko. Ostaja pa težava s počasnostjo. Pa sva tako server kot client na optiki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211308146 (5526) anjica
»

Izteka se rok za brezplačno nadgradnjo na Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9516780 (12765) mtosev
»

Nadgradnja Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8725982 (21102) R1710
»

iz win10 nazaj na win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
298898 (8036) Frenckie
»

Asus Eee in Windows 10

Oddelek: Pomoč in nasveti
102419 (2179) Frenckie

Več podobnih tem