» »

Izi mobil mnenja

Izi mobil mnenja

BlaY0 ::

mirkuma je izjavil:


Dvojne enote gredo v maloro takoj po prehodu...

Dvojne enote bodo ostale vsaj do 31.3.2018

Jerry000 ::

BlaY0 je izjavil:

mirkuma je izjavil:


Dvojne enote gredo v maloro takoj po prehodu...

Dvojne enote bodo ostale vsaj do 31.3.2018

Od kje ta podatek?

Kiwix ::

Izimobil poslal sms:
Za vas podaljšujemo akcijo podvojenih enot v paketih izimesec vse do 31.3.2018. :)

Jerry000 ::

Jaz ga še nisem dobil. Hvala za info!

Machete ::

Očitno en študent ročno pošilja. Jaz sem sedaj dobil, čerav mi dvojne enote nič ne pomenijo, ker ne pokurim.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tictac ::

Kiwix je izjavil:

Izimobil poslal sms:
Za vas podaljšujemo akcijo podvojenih enot v paketih izimesec vse do 31.3.2018. :)


Dobil enak sms

AndreAS ::

Torej imamo IZIMOBILO-vci do 31.3.2018 mir...

miko22 ::

ampak kako lahko to zagotavlja izimobil, če ga po novem letu več ni. Če bi to poslal Telekom....ajde....

Thunder wave ::

Blagovna znamka izimobil ostaja, tudi pod Telekomom. Verjetno podobna fora kot bob pri A1.

dejanslo ::

Kako je sedaj s tujino izven EU? Velja enako, da si polniš preko SMSa in pač koristiš?

Cenik pa Telekomov za mobi paket, ali kako?
There`s More Than One Way To Do It

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejanslo ()

matobeli ::

Ne, izimobil.

jonystar ::

Koliko časa traja, da se paket ponovno aktivira. Ker sem pozabil napolniti Izi račun in sem imel na računi premalo, da bi se paket lahko aktiviral. Dobil nisem nobenega SMSa 1 dan preden je potrebno napolnii račun(mogoče kakšen bug v sistemu??) in sem včeraj dobil SMS, da je bilo stanje na računi prenizko v roku 1 ure sem račun napolnil ampak paket pa do danes še ni aktiviran, ker ko pošljem SMS za preverjanje stanja dobim SMS, kjer piše, da na računu IZI ni veljavnih enot in da je stanje 9,11€ kar je dovolj, da se aktivira Izimesec S, kar tudi uporabljam. Sem 6X klical na podporo pa imam to "srečo" da so vsi agenti zasedeni.

mat11 ::

Mislim da ga moraš po novem vsakič aktivirati.
mat

matobeli ::

Ne, samo prej moraš imet dovolj gor. Ni več opozoril en dan prej in verjetno se ne poiskuša spet naslednji dan.

Trajnik še vedno lahko skleneš.

nsa_ag3nt ::

Pozor pri ročnem podaljševanju paketov:

#1
Evo vam nove varke za marke! Iziuporabniki bodte pozorni na sledece!
V kolikor polnite iziracun po preteku le tega morate PO NOVEM prej se aktivirati izi paket (izimesec xy na 4008)...v nasprotnem samo nalozite stanje na stevilko in porabljate denar na racunu...dokler je lahko klicete/smsjate itd
Aaaand its gone...sem tako pusnu 10eur ker sm bil v izi in si stanje nalozil en dan kasneje v prepričanju da je vse po starem...

#2
da po novem (od telekomovega prevzema) ce zamudis nalozit stanje na racun...moras od prevzema naprej potem ko si nalozil stanje se poslat zahtevo za (ponovno) aktivacijo izi paketa...ce ne samo "operiras" dokler ti ne zmanjka (nalozenega) dobroimetja gor...
Prej pod izijem... Ce si bil na izi in nisi na tocno tist dan nalozu EUR se ti je avtomatsko vklopil oaket ko si nalozil stanje...
Pac telekom lupi kjer le lahko...
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

jonystar ::

hvala za info, sem zdele aktiviral paket in je delovalo.

RED_line ::

Je res, da izy ne deluje dobro v tujini?!

Jerry000 ::

Moj brat lahko potrdi. Bil v sarajevu in je obup izimobil. Ni mogel klicat, karkol je nalozil na racun je bil racun prazrn cez 5min (izklopljen internet), itd

RED_line ::

tnx. tega res ne rabim.

AgiZ ::

Sam lahko rečem za Hrvaško da dela kot mora. Hitri 4G povsod. Je pa res da če pa si v turističnem delu v višku sezone zna bit zlo počas, ker majo enostavno preobremenjene bazne postaje, sam to je pa že druga zgodba :)
Tako da jaz ne bi posploševal da dela/ne dela, odvisno je od pokritosti operaterjev, s katerimi ma Izimobil (Telekom) pogodbo.

krneki ::

Izven EU, se vedno kupi lokalno kartico in potem kliče okoli...bistveno ceneje. Recimo v BiH je to 2-3x ceneje.

balluf ::

Kakšne težave lahko ima, saj gostuješ v tujem omrežju, njih ne briga a si izi, A1, Telekom.....samo ,da imaš dovolj denarja.
Je res izi je predplačniški zato v tujini ( izven EU ) rabiš naložiti posebej denar gor.

dejanslo ::

Jaz v EU (kar vredu preizkušeno odkar so enote vštete) nisem imel nikoli težav. Dvakrat v BiH je bilo tudi OK. Izvenkontinentalno pa nisem poskušal, čeprav povezavo je vzpostavil.
There`s More Than One Way To Do It

Jerry000 ::

Ponavljam, denar je posebej nalozil gor ker je sel izven EU, ko je nafilal, se isto minuto mu je reklo da nima nic na racunu in ni moral klicat ne nic. V EU stvar deluje normalno

ombre ::

Možno da je imel podatke vklopljene... Drugače pa sem pogruntal da ne deluje LTE v tujini. Samo 3G. Dokler nisem imel pod prisilno vklopljeno 3G opcijo mi je telefon štrajkal pri prijavi v omrežje. (Rim/Bratislava)
OmbreMan - Galaxy of knowledge

Jerry000 ::

ombre je izjavil:

Možno da je imel podatke vklopljene... Drugače pa sem pogruntal da ne deluje LTE v tujini. Samo 3G. Dokler nisem imel pod prisilno vklopljeno 3G opcijo mi je telefon štrajkal pri prijavi v omrežje. (Rim/Bratislava)

Izklopljene je imel...je preveril 10x v tujini in še predno je šel iz SLO jih je ugasnil

yogy ::

Tako je, v tujini dela samo 3G. V Avstriji in Nemčiji lepo samodejno preklopi na njihova omrežja, Madžarska je pa živi obup, je potrebno nastaviti ročno.

Machete ::

Pri meni je obup tudi v Sloveniji. V centru Lj je 3G. LTE ni variante.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kiwix ::

Nama s punco izi deluje odlično :). Nekaj dni sva bila po hrvaški istri in nisva imela nobenega problema... je pa res signal samo 3G/HSDPA.
V ljubljani in na splošno v sloveniji obema normalno deluje tudi LTE, vedno super signal (tudi po kakšnih kleteh/podzemnih garažnih).
Jaz imam Nokio Lumio 820, punca LG X screen.

Steinkauz ::

Hrvaška dela BP.
Prav tako Italija, Srbija ter Španija.
Me je pa zajebaval na Poljskem, ker imajo pogodbo tko z enim ponudnikom, ki ga skor nikoli ni lovilo.

balluf ::

Todi v Braziliji deluje, preverjeno:).

strom_15 ::

Steinkauz je izjavil:

Hrvaška dela BP.
Prav tako Italija, Srbija ter Španija.
Me je pa zajebaval na Poljskem, ker imajo pogodbo tko z enim ponudnikom, ki ga skor nikoli ni lovilo.


Na poljskem ima Telekom Slovenije podpisane roaming pogodbe z vsemi 4 operaterji, ki delujejo na Poljskem: Play, Orange, Plus in T-Mobile). Res pa je, da le P4 in T-Mobile (ERA) omogočata CAMEL gostovanje (za pred plačnike - Mobi, IZI, naročniki lahko uporabljajo vsa 4 omrežja), ostala dva omogočata le klicanje s povratnim klicem. In pa Telekom Slovenije ima le z T-Mobile (ERA) podpisano roaming LTE pogodbo, zato lahko na Poljskem LTE uporabljate le na T-Mobile omrežju. Pri A1 Slovenija ima LTE roaming z vsemi 4 operaterji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strom_15 ()

Steinkauz ::

Ja jst sm klical izimobil podporo pa mi je tko razložil (to je blo sicer lani).
Možno da se mi je telefon poskušal povezati na 4g, 3g bi mogoče delala tudi druga.

nsa_ag3nt ::

https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

blink ::

Sem na Izimobilu že nekaj let, danes pa sem dobil tale SMS:
"Čez 16 dni vam poteče veljavnost aktivnega računa. Uporaba storitev IZI bo začasno onemogočena. Predlagamo da s polnitvijo podaljšate veljavnost."

Stanje na računu imam cca. 9 eur, vsak mesec pa imam trajnik ki mi polni paket Izimesec S. Je še kdo dobil kaj podobnega? Res mi ni jasno o kakšni "veljavnosti aktivnega računa" je govora?!?

mat11 ::

Pokliči gor, kolikor vem je to napaka.
mat

smile- ::

Sem dobil enako jaz. Klical in so rekli da če imam trajnik naj samo ignoriram sporočilo. Če par dni se je račun sam aktiviral kot običajno.

matvoz ::

Je še kdo imel resne probleme s klici, smsi in gostovanjem po Italiji in Franciji?
Na koncu mi je občasno delalo, če sem imel privzeto 3G in izključeno gostovanje.

matobeli ::

Jaz imam trenutno samo probleme z prenosem podatkov na hrvaškem. Doma delavse, tukaj klici delajo, smsi delajo, vse nastavitve OK. Ampak prenos ne dela.

Ženi pri istem operaterju, na istem roamingu, na enakem telefonu, pa dela vse BP

Še dobro da ima wifi v kampu šlampasto narejen dostop do interneta. Za ene strani dela brez da se moram prijavit v njihovo gostovanje za druge (med seboj vse nepovezano), pa se moram. Pitaj boga.

Edit: sem jih že klical, ampak sem po cca 5min čakanja na operaterja dol vrgel. Mogoče probam spet jutri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Kiwix ::

Včasih je bilo tako, če želiš prenos podatkov tudi v tujini si moral to aktivirati s SMSjom ali poklicati, da prenos aktivirajo.

matvoz ::

@Kiwix Mi je prenos delal, še poslal nek MMS, poskusil par ur kasneje malo globlje v Italiji, pa nič. Potem sem moral fajn telovadit, da sem sploh lahko poslal kak sms.

Jerry000 ::

Dobil SMS:
Čez 16 dni vam poteče veljavnost aktivnega računa. Uporaba storitev IZI bo začasno onemogočena. Predlagamo, da s polnitvijo podaljšate veljavnost.

Poteče? Nisem vedel da lahko račun poteče?

matobeli ::

Ja, poteče in ko poteče ni več rešitve. Na njihovi strani si preglej razpredelnico za koliko časa ti višina polnitve podaljša račun.

brez-imenko ::

Polnitev bi morala veljati 90 dni, če ti polne z SMS polnitvijo preko trajnika vsak mesec je to napaka, ki se jo po večini ignorira. Če bi pa prišlo do težav jih pa kontaktiraj na njihovo podporo. Meni še ni prišlo to opozorilo, ker imam račun aktiven že več kot pol leta(več kot 6 mesecev), mami in pa stricu, ki imata aktiviran izimesec in SMS polnitev pa sta oba že prejela to sporočilo in je samo pogreška s strani Telekoma.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Jerry000 ::

Ampak kak aktiven račun? Kaj to pomeni? Sam imam IZI že 2 leti pa nisem nikoli zasledil kaj takšnega. Je to morda tista vsota ki jo imam gor na računu? Ker 1x sem nafilal za 6€ za tujino ampak potem so uvedli podatke v tujini tako da tistih 6€ visi na računu že lep čas (1 leto). MIslim, bom poklical jutri, samo zanima me če kdo od vas kaj ve točno kaj je to. Imam pa izimesec S

matobeli ::

Če imaš preko trajnika polnjenje ti stalno velja račun.

Jerry000 ::

Mam preko trajnika ja. 18.6. mi trgajo iz računa 6,90EUR, imam že v čakalnici plačilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

buttcrack ::

za ženo bi rad naredil plačevanje prek trajnika pa mi ni čist jasno kako...

KAVINSKY ::

Včasih si ob sim kartici dobil obrazec. Najbolje, da povprašaš na njihov klicni center.

Jaz sem izpolnil obrazec, skeniral njega in bančno kartico, ter po mailu poslal na izimobil.

Machete ::

https://www.izi.si/podpora/pogosta-vpra...

Spodaj je poglavje:
Direktna bremenitev bančnega računa

Pristopnico imaš tu:
https://www.izi.si/podpora/polnitve-rac...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490149895 (14616) Steinkauz
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649232 (11560) V-i-p
»

Izimobil-a je konec! Razmislite če se vam še splača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420509 (7752) Master_Yoda
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640726 (23773) MrStein
»

Menjava operaterja

Oddelek: Mobilne tehnologije
477364 (5800) dirkac71

Več podobnih tem