» »

Nakup SD kartice v okolici LJ Vič

Nakup SD kartice v okolici LJ Vič

Jerry000 ::

Zanima me kje bi lahko kupil 32GB micro SD kartico v okolici viča? Lahko tudi 64GB vendar dam največ 20€.

zee ::

V mesnici.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Jerry000 ::

zee je izjavil:

V mesnici.

Hvala. Kje pa je ta mesnica? Ne poznam Viča in nisem iz tukaj, zato sprašujem

Mare2 ::

Špar?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Jerry000 ::

Poleg tega špar centra sem milsil. V šparu mi je malo čudno to kupovat (nekako ne zaupam), telekom ima kar drago (32GB je 18€), je še kakšna taka trgovina tukaj v okolici?

Mare2 ::

Jerry000 je izjavil:

Poleg tega špar centra sem milsil. V šparu mi je malo čudno to kupovat (nekako ne zaupam), telekom ima kar drago (32GB je 18€), je še kakšna taka trgovina tukaj v okolici?


Vič ni kot "Silicijska dolina". Premakni se v Lj Bežigrad ali Moste, BTC. :)
Enaa Mimovrste Comshop bigbang
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Jerry000 ::

Ma ja vem da ni, mogoče se pa še kje skriva kakšna privar PC trgovina :). Drugače pa ja, da se ne furam do tja sem mislil če je tukaj bližje. Ampak ok, hvala :)

jnovak ::

TopSolutions je na Viču, 100 m od Interspara. Jaz poznam spletno trgovino ... ampak imajo tam office ter prevzemno mesto, tako da morda da tudi kaj takoj pri njih kupiti.

Nakup v Intersparu/Mercatorju/Leclercu in podobnih trgovskih centrih sploh ne bi smel biti ovira; verjamem, da tehnične stvari prej obrnejo kot v kakem Comshopu :) Cena ... odvisno, nekateri so včasih zelo konkurenčni (z manjšo izbiro).

Han ::

100 metrov od Špara je nakupovanje.net oziroma Eltus Plus, zraven pivnice Kurji tat...

Jerry000 ::

Hvala :)

nikolahodin ::

Jerry000 je izjavil:

Poleg tega špar centra sem milsil. V šparu mi je malo čudno to kupovat (nekako ne zaupam), telekom ima kar drago (32GB je 18€), je še kakšna taka trgovina tukaj v okolici?


K tvojemu postu poleg Špara, dodajam Mercator glede zaupanja pri nakupu spominske kartice


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupit že pripravljen sejtan?

Oddelek: Loža
285060 (3462) NikolormousB
»

Kateri del goveda je "tenderloin"?

Oddelek: Loža
3513644 (10424) fikus_
»

Kje kupiti senčilo za vetrobransko steklo?

Oddelek: Loža
61959 (1795) videc
»

Spar črtna koda (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9019322 (13271) ales85
»

TESA PowerStrips trojna kljukica kje kupiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5770 (608) floyd1

Več podobnih tem