» »

Dilema pri nakupu prenosnika

Dilema pri nakupu prenosnika

Kukarača ::

Fantje in mogoče dekleta. Dejte mi malo pomagat. Nakupujem nov ali rabljen prenosnik. Do sedaj sem imel macbooka pro mid 2010, s katerim sem bil zelo zadovoljen in tud delal je kot urca. Tudi fajn mi je to, da je bla sinhtonizacija z iphonom odlicna. Pred tem sem imel tudi racunalnike z windows os. Tud tem nic ne fali po pravici receno kar se mene tice.
Gre se za to, da so mi nedolgo nazaj macbooka ukradli. Razmisljam o nakupu v rangu 700-900€.
Nisem neki pro gejmer, al pa da se ubadam z neko hudo programsko opremo. Tu pa tam mi zadiši igrat kako špilco, predvsem online, pa rad se z muziko ubadam... Drugače bi mi prenosnik rabil bolj kot ne za delo z microsoft officem in za kake videe predvajat oz. Filme gledat.

Res bi bil zelo hvalezen za vsa vasa mnenja.

Ps.: ker vem, da si v tem cenovnem rangu ne morem privoscit novega appla, bi bila mogoce opcija tudi nakup rabljenega (model me ne interesira - lah je retina lah je air - karkoli). Ce pa se omenja nakup prenosnika z windows os, bi bil zainteresiran za nov prenosnik.

solatko ::

Rabljeni prenosnik ti ne priporočam, ker je na trgu veliko (predvsem HP-jev) s pečenimi grafikami ali MB.
Za ta znesek se že dobi soliden prenosnik, ki bo za tvoje potrebe dovolj zmogljiv. Priporočam ti nek izdelek firm Toshiba, Dell, Asus ali Lenovo, vzemi velikost, ki ti za tvoje potrebe odgovarja (prenosljivost), v vsakem primeru pa se odloči za dokup SSD-ja in obstoječi disk vgradi v režo za DVD (če jo ima). Vedno več slim mašin namreč, tega, že skoraj nepotrebnega HW nima več (zato tudi priključka SATA ne.

Če pa ti rata, da dobiš prenosnik, ki ima možnost dodatnega mini SSD (mSATA ali M2 diska, pa se odloči za to.

Novi windows prenosniki imajo odlično sinhronizacijo z Lumia/Microsoft telefoni in so praktično eno v dveh enotah.
Delo krepa človeka

hojnikb ::

počakaj na skylake prenosnike..
#brezpodpisa

scipascapa ::

je treba novo temo?

Kukarača ::

@solatko in @hojnikb hvala vama za vajine informacije.

@scipascapa se opravicujem. Zelel sem si samo izcrpnih informacij izrecno na moje lastno vprasanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik za potovanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
211483 (924) thetech
»

Prenosnik za resno delo - HP ZBook 15 vs Macbook Pro 13

Oddelek: Kaj kupiti
427900 (6526) DOOM_er
»

Macbook Air in nekaj uprašanj o IOS (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5814546 (7121) Red_Mamba
»

apple ali pc (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6911161 (9039) m0LN4r

Več podobnih tem