» »

Ponastavitev Iphona na tovarniške nastavitve

Ponastavitev Iphona na tovarniške nastavitve

domen1990 ::

Živjo.
Na vas se obračam s prošnjo in sicer, če bi mi lahko kdo povedal kako se pravilno povrne Iphone na začetno stanje, torej izbriše vse. Konkretno gre za Iphone 5s.
Sprašujem zato, ker nisem ravno v Apple vodah in sem slišal, da ga lahko tudi zakleneš, če se pred tem ne izpišeš iz Apple ID, tako nekako no. :)
Vesel bi bil, če bi mi lahko torej nekdo povedal kakšen je pravilen postopek.
Hvala in lp.

jurre ::

zdravo,

greš v Settings, iCloud, Find my iPhone in izklopiš to funkcijo (to izklopiš, da lahko potem npr. če ga prodaš druga oseba vpiše s svojim apple IDjem in vklopi nazaj sledenje, drugače ostane tvoj ID notri.).
Nato greš pod Settings, General, Reset in izbereš Erase all Content and Settings.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

domen1990 ::

Zdaj ko grem pod Icloud nimam nič notri. Lahko se samo na novo prijavim v nov account, ker mi da možnost prijave. To pomeni, da je to ok? Ker v bistvu noter nimam funkcije Find my Iphone.
Hvala za odgovor.
V bistvu bo po vsej verjetnosti Iphone dobil novega lastnika v roku enega tedna.

Zgodovina sprememb…

jurre ::

hm, to pa nisem prepričan, jaz lahko tudi sign out iz iclouda kliknem pa ne vem če bo s tem izklopilo find my iphone. Mislim da lahko preveriš, če se logiraš na icloud.com in pod find my iphone preveriš, če je tvoj telefon še vedno na seznamu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ipad geslo

Oddelek: Pomoč in nasveti
8955 (709) tiltech
»

iPhone - 4s - težava

Oddelek: Mobilne tehnologije
101482 (1379) DeeJay
»

Emonagram hoče up. ime in geslo @icloud.com

Oddelek: Mobilne tehnologije
92298 (1894) AnotherMe
»

Ukradli iPhone 6 Plus

Oddelek: Mobilne tehnologije
318578 (6586) blackbfm
»

V končni verziji iOS 7 najdeni že dve luknji

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
2312712 (8995) driver_x

Več podobnih tem