» »

Rezervni deli - rezervniavtodeli24

Rezervni deli - rezervniavtodeli24

1
2
»

;-) ::

Jaz vsak mesec narocim za 100-200€ materiala za domace avte pri rezervniavtodeli24 vedno vse ok tud vrnitev ni problema. Priporocam.

McLuzo ::

Ganon je izjavil:

Jaz sem že trikrat naročil pri njih. Nazadnje zadnje vzmeti. Nobenih težav. V Eurotonu mi je prodajalec rekel, da me ena vzmet stane 44 evrov, na RAD24 pa sem jo dobil za 25 evrov.


Jaz sploh ne razumem kako lahko trgovina kot je Euroton še obstaja.
Neko Shell olje 5W30 je pri njih stalo 16€ na liter, mimovrste ISTO olje 6.3€. Adijopamet.

@ ;-)

Ampak poštnino za vrnitev/menjavo robe moraš pa sam krit mar ne? Do sedaj še nisem imel zavornga diska v roki in sem bil danes kar presenečen kako težek kos kovine je to... Tako da predvidevam, da poštnina ni ravno "džabe".

McClane ::

Vzel amortizerje za zadnja vrata, vse potekalo b.p. Dostava prišla v par dneh..cena precej nižja od naših trgovcev - skratka nimam pripomb.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

SambaShare ::

McLuzo je izjavil:


Skratka, ne se pustit SLO trgovcem nategovat s takimi bolanimi cenami.


Dober povzetek. Kljub kao neki konkurenci so cene na SLO trgu skoraj 2x višje kot v tujini (AU/DE/UK). Vse skupaj zelo smrdi po kartelnem dogovarjanju.

Heavy ::

Zanimiva najdba na avtodeli24. Iskal se je MK5 R32 sprednji odbijač zaradi bližnjega srečanja z srno. Pri nas so veselo vrteli cene čez 800€. Ebay je prišel 400$ iz amerike. Najdem pa po par mesecih tam gor za 85€ :))
#TeamFelix

balluf ::

Heavy je izjavil:

Zanimiva najdba na avtodeli24. Iskal se je MK5 R32 sprednji odbijač zaradi bližnjega srečanja z srno. Pri nas so veselo vrteli cene čez 800€. Ebay je prišel 400$ iz amerike. Najdem pa po par mesecih tam gor za 85€ :))


Pa so ti poslali, kolikor vem velikih kosov v SLO ne pošiljajo.

fikus_ ::

Poštnina je višja.

koyotee ::

Postina je dzabe pri vecjem narocilu kokr js vem?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

fikus_ ::

Nad 140 € je pod 10 € poštnine, razen za večje kose. Kaj oni smatrajo za večje kose pa ne vem. Je potrebno preveriti.

Heavy ::

Sicer je bilo naročeno iz USA (prišlo pol ceneje kot pri nas).

Če povzamem gumedirekt24.com, kateri operirajo na podobni praksi, bi rekel da dobiš tudi odbijač na dom.
#TeamFelix

šernk ::

Jaz sploh ne razumem kako lahko trgovina kot je Euroton še obstaja.


kako obstaja? mehaniki imajo kot prvo gladko 20% in več popusta pri njih, kot drugo ti ne rezervniavtodeli, ne mimovrste ne 1000 drugih trgovin ne pomaga, ko ti ob 16 uri gre nekaj dodatnega na avtu in moraš zadevo zamenjat takoj. S tem pač euroton živi, ker ima močno zalogo.

pred leti sem menjal čeljusti, na obnovljene čeljusti sem čakal 5 tednov, ker so 1x prišle napačne, potem se je pa še s prevoznikom zalomilo. ob 4 popoldne dobim čeljusti, ob 6 jih montiramo in ugotovimo da so zavorne cevi tudi slabe, ker smo imeli že razdrto in orodje izposojeno, da se ne zajebavaš z menjavo sem klical euroton če imajo cevi na zalogi in šel iskat. ja plačal sem jo namesto 6 eur 17eur ampak jebiga, avto je bil drug dan na cesti.

sedaj pa ti pelješ avtu h mehaniku ti reče da bo jutri. od kje naj dobi material, euroton je uvoznik za 3/4 avtodelov v SLO. drug dan pogrunta da je še kakšna malenkost za zamenjat: kos recimo 50eur, je pa 4 ure dela da pride do njega sedaj je pa že pri njemu, pa me zanima kako bi vam bilo da bi vas klical in rekel: en del je za zamenjat, če ga zamenjamo dns je 50eur strošek materiala pa 10eur dela, lahko ga pa zamenjamo čez 14 dni pa bo 15 eur strošek materiala in 120eur strošek dela. Avto na dvigalu 14 ne more stati, torej ga je treba sestavit nazaj v vsakem primeru ali se kos zamenja ali ne.

rezervniavtodeli so drugače kar imam podatkov ok za nabavo. Če je pa treba kaj reklamirat v garanciji pa ne vem kako je.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

fikus_ ::

Sem napisal narobe; prav je, "do 140€ je 9,... € poštnine, nad 140€ brez poštnine.

kingsix ::

nazadnje sem naročil pri autodoc.si ...še ceneje.
Za velik servis renaulta sem pa naročil original dele iz poljske. Napram tem trgovinam 30% ceneje za original... proti originalu pri nas pa tam 70% ceneje.

jericho ::

Hmm, euroton kr krepko prek 20% popusta daje mehanikom. Je pa res, da ima navite cene in potem lahko tala take popuste, vem iz prve roke (hint: konkurenca). Če mal zajambraš pri njih kot navadna stranka, ti zihr dajo kej popusta, sploh na gotovino.
Sem pa tudi sam naročil eno cev za turbino iz autodoc in je blo tud vse ok, četrt cene original kosa :))

darkolord ::

kingsix je izjavil:

nazadnje sem naročil pri autodoc.si ...še ceneje.
Autodoc je ista firma kot rezervniavtodeli24

fikus_ ::

Malo off topic vprašanje; katerega proizvajalca priporočate za zavorne diske in ploščice?
Menjava za sedanje, ki so preživeli 165 kkm.

McLuzo ::

ATE, TRW, TEXTAR,... vsaj kolikor sem okoli spraševal sem vedno dobil dokaj podobne odgovore.

V eni od SLO trgovin ko sem spraševal, so svetovali ATE diske + TRW ploščice, ki naj bi bile malo mehkejše od ATEjevih.
ATE in TRW vem da imata že v štartu pobarvane diske (ATE srebrna, TRW črno) za boljšo zaščito pred rjavenjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: McLuzo ()

mirancar ::

Pozdrav,
imam eno Astro, kateri bi verjetno moral zamenjat sklopko. Z avtom je tko da pedal sklopke prime šele zelo na koncu, tko da ti ob vsakem speljevanju skor crkne, celo klima se kr ugasne (manjko moči ker skor crkne...?) za pol sekunde. Razen tega avto dobr vleče, samo speljevanje je bedno.
Problem mam ker nevem kero naj kupim, npr.
https://www.rezervniavtodeli24.si/10995... ...... stane 65 eur in iz slik razumem da je "komplet" iz dveh delov, v opombah "brez izklopnega lezaja"
https://www.rezervniavtodeli24.si/11102... ...... stane 202 eur in iz slik zgleda da ma zraven še enepar delov, v opombah "s hidroelementom"
torej kaj vzet ?
avto je Opel astra letnik 2005, 1.6 bencin 85 konjev, 100kkm, oznaka motorja "z16xe", kaj se običajno dela pr menjavi sklopke ?

ter približno koliko delovnih ur lahko računam da mi bo mihanik zaračunal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirancar ()

kingsix ::

darkolord je izjavil:

kingsix je izjavil:

nazadnje sem naročil pri autodoc.si ...še ceneje.
Autodoc je ista firma kot rezervniavtodeli24


Vem, ampak so bike cene ma autodoc za dele katere sem rabil bistveno nižje. Ne vem v čem je fora.

krneki0001 ::

Mirancar
Sklopko vzameš kit komplet - lamela sklopke, potisna plošča in potisni ležaj. Menja se vse 3 stvari.
http://www.rezervniavtodeli24.si/817915...
http://www.rezervniavtodeli24.si/111025...

Lahko bi pa malo več povedal o avtu, recimo model, kilowati in mesec v letu proizvodnje.


Normalna menjava sklopke je na servisih ocenjena kot delo za 10 delovnih ur, torej bo cena med 300 in 350 evrov.

Zgodovina sprememb…

undertacker ::

Tudi sam bi kupoval preko te strani pa me zanima ali so ti deli enaki če kupiš dele pri nas ( GMT, Euroton,....) Gledam pa vzmeti za passata b8 https://www.rezervniavtodeli24.si/vw-de... Ker mi je eno podjetje dalo ponudbo za enake vzmeti za 240€ tu so pa skoraj 100€ ceneje zato vprašam

lp

krneki0001 ::

Ja, izdelki so vsaj enako kvalitetni. Ni pa dodatnega posrednika, ki bi dodal še 100% zraven na ceno, zato so cene dosti nižje.

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

Eni in drugi imajo iste dobavitelje. Če se odločiš za neko firmo, ti bodo to ponudili, razlika bo v ceni.

undertacker ::

Ja zato sem vprašal ker so cene kar nizke kot pri nas, se pravi da so izdelki enako kvalitetni.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakupovanje avtodelov

Oddelek: Na cesti
295441 (4446) TheBlueOne
»

Velik servis kje dobiti dele

Oddelek: Na cesti
386155 (1320) shintaro
»

Sprednji zavorni diski mazda 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8018696 (17068) theBill
»

JAKOPARTS zavore

Oddelek: Na cesti
112215 (1774) kuvanasarma
»

Kje kupujete rezervne dele za avto

Oddelek: Na cesti
436869 (5651) balluf

Več podobnih tem