» »

JAKOPARTS zavore

JAKOPARTS zavore

kuvanasarma ::

Pozdravljeni,

Ker moram pri avtomobilu menjati zavore, sem prosil okoli za ponudbe in pri enem od servisov mi ponujajo diske ter ploščice proizvajalca JAKOPARTS.

Ali ima kdo izkušnje s temi zavorami?

Hvala že vnaprej!

Lp, kuvanasarma

Unknown_001 ::

BREMBO
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

kuvanasarma ::

Kaj Brembo?

Za moj avto jih ne delajo...

69charger ::

Brembo je overrated. ATE diski, Ferodo ploščice.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Buggy ::

69charger je izjavil:

Brembo je overrated. ATE diski, Ferodo ploščice.


Brembo aftermarket civilni diski so itaq ena navaden jajc, tisti ki so pa serijsko vgrajene pa cist predrage, zato kar ponujajo. Sem imel civilne na prejsnjem avtu pa so zarustal ko majka mila, da se ventilacija ni imela vec luken pretocnih.
Jaz prisegam na Zimmermann CoatZ diske (prvi so bili navadni drugi naluknjani) in cisto navadne ploscice (ATE, TRW brez "keramicne" navlake). Bremzanje tiho in ucinkovito, pa se za moje avte so imeli vedno zelo dober price/performance...zmagovalnega konja pac ne menjas. Bom pa zaradi lastnega firbca naslednji komplet vzel ATE disk + Ferodo ploscice, ker me res zanima zakaj ta kombo vsi priporocajo (je namrec kar nekaj drazji od moje kombinacije).

@OP: nam lahko zaupas za kateri avto/motor isces bremze? Si to morda na http://www.rezervniavtodeli24.si/ gledal in ti je ponudilo kot cenjso opcijo od izbrane oz. zakaj bi vzel ravno od tega proizvajalca?

kuvanasarma ::

Živjo,

Iščem za Chevrolet Aveo 1.2 T300, motor A12XER, 14 colski zavorni sistem

Ne poslal sem povpraševanje na dva uradna servisa, en neuradni, ter kontaktiral par distributerjev.
Dobil sem opcije trw, omenjene jakoparts, neke češke ABE, ter par čusnih kombinacij (kot je zaloga).
ATE pa nima nihče...

Sicer se trenutno menim z uradnim servisom okoli popusta na originalne dele, pa bomo videli kaj bo...

Delova raje nebi sam nabavljal, ker je ta avto tako glup okoli delov, da me kar rit zapeče vsakič ko kaj iščem.
V večini katalogov so kataloške točne, dele pa vrže ven za prejšnji model avta...

Lp

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

...aha razumem. No kakorkoli preveri cene s temi na zpodnjem linku (dobava iz Berlina cca 5dni)

za t300 (tvoj model) v veriji 86KM pravijo da je tole na seznamu:

http://www.rezervniavtodeli24.si/chevro...

ce das v kosarico vidis ceno za par...ker eni prodajajo posamezno eni pa komplet.

ce bo v ceni preveliko odstopanje pri ponudbah, ki jih dobis lahko IMHO brez skrbi vzames tukaj. Imajo tudi live podporo, kjer lahko vseses VIN stevilko in ti preverijo, ce izbran artikel res ustreza tvojemu avtu (posljejo tudi na email). Ce se tudi to kakorkoli ponesreci imas pa se vedno moznost vracila artikla. Nad 140EUR je postnina brezplacna, tako da se ti morda splaca nabrati se kaj potrosne robe, kar bos v prihodnje rabil, da dosezes kvoto (filtri, brisalci, svecke,...)

za moj avto so se cene tukaj in recimo na Adel razlikovale skoraj za 50% v prid spletni trgovini, da original delov, ki so zgolj prepakirani ali celo ne, deli kot so tukaj ne govorim. Kupil ze precej stvari in vedno hitro dostavljeno ter artikli kot obljubljeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

...imas pa tudi komplete s ploscicami...preveri kaj je ceneje ker vcasih je posamicno kupovanje cenjse (odvisno od popusta). Malo prebrskaj. Ce pa mislis kupiti tukaj je ena finta in sicer, ko se registriras nameces artikle v kosarico in pustis lezati cca dan dva in ti posljejo mail, da ti ponudijo se dodatnih 5% popusta ce dokoncas narocilo...vsaj dva meseca nazaj je bilo tako.

http://www.rezervniavtodeli24.si/chevro...

69charger ::

Povprašaj tudi za original diske, ponavadi niso prav slabi, vsaj jaz imam take izkušnje, pa tudi cena je lahko vredu glede nato, da gre za Aveota.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

negotiator ::

Unknown_001 je izjavil:

BREMBO


Zakaj pa ne wilwood? Je to hec ali resen predlog? Saj nima dirkalnika.
All easy problems have already been solved.

Unknown_001 ::

negotiator je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

BREMBO


Zakaj pa ne wilwood? Je to hec ali resen predlog? Saj nima dirkalnika.


Random shit jumping from my head while drunk.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

kuvanasarma ::

@Buggy Hvala za predlog,žal tokrat nimam časa da bi čakal na dele in "upal" da bojo pravi, se bom pa tega poslužil naslednjič.


@69charger, teli Chevroleji so pa glede cene rezervih delov kot jama brez dna.
Najcenejša varianta pri nas me z menjavo pride okoli 280€, z originalnimi deli seveda, ki pa so "trkam na les" kvalitetni.

Hvala vsem za pomoč!

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rezervni deli - rezervniavtodeli24 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7322773 (15511) undertacker
»

Velik servis kje dobiti dele

Oddelek: Na cesti
386187 (1352) shintaro
»

Sprednji zavorni diski mazda 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8018890 (17262) theBill
»

Prodaja rezervnih delov avta

Oddelek: Na cesti
395171 (3904) Janac
»

Kje kupujete rezervne dele za avto

Oddelek: Na cesti
436950 (5732) balluf

Več podobnih tem