» »

Oneplus X

Oneplus X

««
13 / 13
»
»»

cryptozaver ::

Upgrejdano sedaj na zadnjo verzijo. Nekaj malega vizualnih sprememb, je pa naprava opazno hitrejsa in odzivnejsa. Tezav zaenkrat se nisem zaznal.

Tody ::

OTA še ni... vsaj za mojega ne

wired ::

Tody je izjavil:

OTA še ni... vsaj za mojega ne

Bodo po mojem še malo "speglali", preden dajo OTA. Boljše tako:)

Andrej51 ::

Očitno je marshmallow zadnja "uradna" razlica za OnePlus One in X. Razlog pa tokrat ne tiči v Oneplusu ampak Qualcomm-u...

Hint

Qualcomm will not provide graphical driver updates that allow the Snapdragon 801 to support the Vulkan Graphics API, which is required for a device to pass Google's Compatibility Test Suite.
So, it is highly unlikely for OnePlus X to get an official OxygenOS update based on Android N.


There won't also be custom rom with Android 8 because it will accept only vulkan api


Si je kdo že posodobil telefon na 3.1.2 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Andrej51 ()

Andrej51 ::

Čudno, novo objavno je pripisalo prejšnji.

Da ponovim...

Si je kdo že posodobil telefon na 3.1.2 ?

Jerry000 ::

Žal še nisem dobil :/

Tody ::

Emm jaz sem dobil en patch, zdaj pa se telefon noče zbudi iz sleepa Lahko ga samo resetiram in dela dokler ne gre spet v sleep...

cryptozaver ::

Js imam 3.1.1 in vse dela OK. Nobenih novih updt mi se ni ponujal

Jerry000 ::

Je kaj izbolšano? Se zdaj dajo appi dejansko premaknit na SD kartico? Prej so se samo navidezno...kako je z baterijo?

DuleKrtola ::

Dobil update 3.1.2. "Google services has stopped" stalno najeda :( brisanje app data ne pomaga... še kdo z enakim problemom?

Jerry000 ::

Vidim, da ne bom updejtal, sami problemi...dobr so zrihtal tole

cryptozaver ::

Kje bi zamenjal zadnjo stran telefona in kok je strošek? Ce je morda kdo to ze delal z X

Ponuja mi update 3.1.3 Ze kdo probal?

Zgodovina sprememb…

DuleKrtola ::

DuleKrtola je izjavil:

Dobil update 3.1.2. "Google services has stopped" stalno najeda :( brisanje app data ne pomaga... še kdo z enakim problemom?


Nebodigatreba Google+ sm disableal in je ql

Tody ::

Ja ko boste update dajl morate keš zbrisat. Pa bo vse potem spet delal. Ugasneš telefon spet prižegš in tako stisneš power + vol - pa pride v nek system meni in potem samo daš wipe cache in zadeva deluje.

Sistemi ki vedno nadzirajo telefon, google store, facebook, vreme se zjebejo mal pa potem ko jim zbrišeš podatke delajo spet

Jerry000 ::

madona menda ja ne bom med zadnjimi dobil update, še vedno ga nimam :)

cryptozaver ::

3.1.3 up and running...

Jerry000 ::

stiskam check for update pa še vedno nič :D

starboi ::

Jerry000 je izjavil:

stiskam check for update pa še vedno nič :D


Je kakšen poseben razlog da ne updejtaš ročno, ker kot vidim je zip file že par dni zunaj ? :| Lp

Jerry000 ::

starboi je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

stiskam check for update pa še vedno nič :D


Je kakšen poseben razlog da ne updejtaš ročno, ker kot vidim je zip file že par dni zunaj ? :| Lp

Ne da se mi ubadat, rad bi enostavno ga updejtal da stisnem update. Rootanega tudi nimam, sem pa že razmišljal o tem.

šernk ::

ne rabiš imet rootanega za naredit uradni updejt. priporočam pa tudi sam clean install in ne OTA. jebt ga, pri OTA je vedno možnost da gre nekaj narobe, sploh ko se gre za večje updejte in ne minor bug fix.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Jerry000 ::

Imam novi update, zaenkrat vse dela kot mora. Edino ne vem kako se spremeni lock screen wallpaper. Sedaj imam za wallpaper in na locku drugačnega, rad bi pa imel vsepovsod isto. Kje to nastavim?

Andrej51 ::

Nekje na namizju (ne na ikono) zadrži pritisk, na desni boš videl gumb za spreminjanje ozadja.

Jerry000 ::

Ozadja ja, za lockscreen pa nikjer ne vidim kot je bilo prej. Še 1x, iščem za spreminjanje ozadja na LOCK SCREEN :)

DuleKrtola ::

Jerry000 je izjavil:

Ozadja ja, za lockscreen pa nikjer ne vidim kot je bilo prej. Še 1x, iščem za spreminjanje ozadja na LOCK SCREEN :)


V stock launcherju:
Nekje na namizju (ne na ikono) zadrži pritisk, na desni boš videl gumb za spreminjanje ozadja.

fireX88 ::

kaj ima mogoče kdo probleme z ekranom, da ne gre v idle? se pravi, ko telefon neha lastnica uporabljati se sam ne ugasne, ampak bo gorel tudi 1h če je potrebno, enako tudi ko se telefon priklopi na polnilec, ekran enostavno ne ugasne. nastavitve so narejene na minimum in tudi delujejo, če telefon ugasneš in ponovno prižgeš, vendar to 1x ali 2x deluje, potem pa se napaka zopet ponovi. mogoče kdo?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tody ::

Jerry greš v galerijo izbereš sliko in zgoraj desno klikneš in klikneš nastavi kot in se ti spodaj pojavijo možnosti wallpaper in lock screen

Jerry000 ::

Tody je izjavil:

Jerry greš v galerijo izbereš sliko in zgoraj desno klikneš in klikneš nastavi kot in se ti spodaj pojavijo možnosti wallpaper in lock screen

Kaj pa live wallpaper? Se da? Prej se je. Za sliko sem našel po tvojih navodilih. Hvala

Pesimist ::

Ve kdo kak se rece tisti aplikaciji ko slidnes levo, pa ti prikaze vse nazadnje in priljublene aplikacije za hitro uporabo. To bi rad imel na Samsungu zaj. Edina dobra stvar Oneplus Xa.

Jerry000 ::

To je samo v OnePlus napravah kolikor vem. Imenuje se pa Shelf

Pesimist ::

aha thx. pac neko alternativo bi rabil. Sem probal eno alternativo pa se ni niti priblizno do gleznov tej.

Pesimist ::

bom se kaj takega probal. https://play.google.com/store/apps/deta...

ta bi bil super ampak pise. Due to google changes recent app not supported anymore. LOLZ!!!!
Nevem ce nebom nasledni fon namesto pregresno dragega s7 edge kupo raje APPLE!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Jerry000 ::

Glede alternativ pa žal ne vem, nisem nikoli uporabljal Shelf, tako da ne vem ravno kako to zgleda in kaj je to. Za nazadnje odprte aplikacije uporabljam oni kvadratni gumb na androidu. Mogoče če kdo drug pozna kakšne alternative.

PrimozR ::

Nek custom launcher boš moral najti, ki to podpira. Levi zaslon je stvar launcherja, tako na OnePlus X, kot v primeru Google Now, itd.

Tody ::

in kaj je narobe z bližnicami na namizju?

Malce organizacije pa tisti bedni shlef sploh ni uporaben...

DuleKrtola ::

Šele zdej opazu da po novem ni več indikatorja za notification slider v status baru. Kr neki

Edit: never mind, najdu opcijo v nastavitvah

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Tody je izjavil:

in kaj je narobe z bližnicami na namizju?

Malce organizacije pa tisti bedni shlef sploh ni uporaben...

Nova launcher solves everything :)

pierch ::

Se sam meni zdi al ne moreš več odpreti budilke s "klikom" na uro, v slide down menuju?
Pierch

DuleKrtola ::

Res je, ampak se vedno loh kliknes na alarm (če imaš kakšnega nastavljenga)

cryptozaver ::

Moj prastari one plus x se vedno deluje, uporabljam ga za strimanje muzike tako ali drugace.

Ne uspem pa najt appa za FM radio. Po fleshanju telefona in zadnjih nadgradnjah uradne aplikacije ni vec na sistemu niti v goole storu. Tudi mimo tega mi je ne uspe najt. Pravzaprav niti alternativnih appov na google storu za FM radio ni vec :(

Se je kdo kaj igral s tem?

Zgodovina sprememb…

««
13 / 13
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priporočilo za telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
246281 (5387) gusto
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530275 (22581) markobj
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34667469 (36181) Yossarian
»

One plus three (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7710132 (5584) M-XXXX

Več podobnih tem