» »

Oneplus X

Oneplus X

««
3 / 13
»»

DuleKrtola ::

Je tut v štacuni transparenten ovitek 9€, oni dražji kot so bamboo itd so 30, silicon so 14

Aha, v UK štacuni jih je očitno zmanjkalo že prej, ker sem videl samo tadrage

veqlargh ::

No, če kdo ne potrebuje invita... se priporočam.

suhi ::

Jerry000 je izjavil:

A to veš da ta ovitek dobiš zraven ko kupiš OnePlus X? Enega transparentnega maš že not v paketu, poglej kakšen unboxing :)

Hvala za tole, čeprav itak ne bi kupil ovitka iz štacune. Jih cenijo kot suho zlato, očitno tu not spravljajo ugodno ceno telefona :P

Jerry000 ::

Ah sranje...screenprotector (folijo) sem pa pozabil vzeti. Kako je z poštnino če naknadno vzamem? Glede na to da je 9€ folija, je poštnina tudi 24€?

suhi je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

A to veš da ta ovitek dobiš zraven ko kupiš OnePlus X? Enega transparentnega maš že not v paketu, poglej kakšen unboxing :)

Hvala za tole, čeprav itak ne bi kupil ovitka iz štacune. Jih cenijo kot suho zlato, očitno tu not spravljajo ugodno ceno telefona :P

Ja, zgleda da res :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

suhi ::

Jaz bom kar z Ebay-a naročil nek tempered glass, so že gor za Oneplus X.

Jerry000 ::

suhi je izjavil:

Jaz bom kar z Ebay-a naročil nek tempered glass, so že gor za Oneplus X.

Link?

starboi ::

Jerry000 je izjavil:

suhi je izjavil:

Jaz bom kar z Ebay-a naročil nek tempered glass, so že gor za Oneplus X.

Link?


http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=...

oslaj ::

Tody je izjavil:

Meni...

Poštnina je 24 eur skupaj z ovitkom za 9 eur me je prišlo 302 eura.


Mene pride vse skup z enim ovitkom 331,48€. Kak to, da je pri meni poštnina 42€?

slopeter86 ::

Nekje sem zasledil, da odvisno če iz bolj "odročne" lokacije pol dhl zaračuna to višjo poštnino. Zdaj če je to res ali ne pa nevem. Koliko sem se čul s kolegom, ki je iz Maribora in je naročil oneplus x je njega poštnina prišla 25 eur.

Jerry000 ::

Ljubljana - poštnina 24,49€

slopeter86 ::

Ja, v drugem slo forumu imajo isto debato. Poštnina se glede na naslov preračuna. Nevem ali samo lj in mb z nižjo poštnino.

Pesimist ::

poštar se po luknastih cestah ne vozi for free. :)
nix še dobo. Počakam še dokonc mesca pol pa pač enga lenova za 200 vzeme iz mimovrste.

Jerry000 ::

Frend rabi en invite, ima kdo viška :)?

poker93 ::

Ima kdo še kakšen invite ?

šernk ::

a kakšen screen protector pride tudi že po default nameščen? ker oba sta out of stock :(
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

PrimozR ::

Jerry000 je izjavil:

malo so me presenetili, majo resno drage ovitke. Jaz bom brez nabavil in upal da bo na ebayu kaj po zmerni ceni. 30€ za ovitek je pa res overkill

Sploh za real wood ohišje (če je res real wood), ja... Pa za ovitek, ki celo paše, ne pa kitajski približki, ki mahajo potem s telefona.

šernk ::

šernk je izjavil:

a kakšen screen protector pride tudi že po default nameščen? ker oba sta out of stock :(


bom si sam odgovoru zgleda da ima screen protector nameščen :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Pesimist ::

kaki screen protektor? niti opica glass 1,2,3 nima?

šernk ::

http://www.fonearena.com/blog/163548/on...

v drugem delu omeni, da dobiš screen protector nameščen :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Jerry000 ::

Oo zakon, torej dajo ovitek + screen protector zraven. Tko bi moral vsi delat

PrimozR je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

malo so me presenetili, majo resno drage ovitke. Jaz bom brez nabavil in upal da bo na ebayu kaj po zmerni ceni. 30€ za ovitek je pa res overkill

Sploh za real wood ohišje (če je res real wood), ja... Pa za ovitek, ki celo paše, ne pa kitajski približki, ki mahajo potem s telefona.

Ne verjamem da je real wood. Ampak sem vedno kupoval ovitke pri drugih in ni nikoli telefon plesal, lepo ulito je blo. Mogoce si imel smolo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

PrimozR ::

šernk ::

obvestim ko ga dobim v roke :)
skupaj s poštnino je prišel 294eur, glede nato da ima zaščitno folijo že nameščeno tovarniško in očitno tudi etui, drugega niti nisem naročeval. če bo pa kaj manjkalo bom pa z ebaya snel. doslej so še vsi ovitki bili super in folije ravno tako.

kaj dosti o mobitelu pa ne bom mogel povedat, ker sem samo posrednik :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()

antireal ::

če kdo rabi invite naj piše pm

suhi ::

slopeter86 je izjavil:

Nekje sem zasledil, da odvisno če iz bolj "odročne" lokacije pol dhl zaračuna to višjo poštnino. Zdaj če je to res ali ne pa nevem. Koliko sem se čul s kolegom, ki je iz Maribora in je naročil oneplus x je njega poštnina prišla 25 eur.

Jaz sem iz enega mest(ec)a v relativni bližini Maribora, pa me poštnina isto pride 25. Je pa kraj neposredno ob avtocesti, mogoče ma to kak vpliv.

šernk je izjavil:

http://www.fonearena.com/blog/163548/on...

v drugem delu omeni, da dobiš screen protector nameščen :)

A mamo še kak drug 'dokaz' za to, razen besede enega indijca z Youtuba? Ker sem malo guglal o tem in nikjer zasledil, da bi imel telefon tovarniško nameščeno folijo. Je pa res, da se nisem nevemkako pretegnil z iskanjem.

Jerry000 ::



ta tudi omeni screen protector

Pesimist ::

Availability: Sales start on November 19, requires an invite to purchase

kaj zaj?

Tody ::

To je za USA

Pesimist ::

zakaj pa mi kaze? Vceraj je pisalo pa out of stock. Tak nisem se invajta dobo, preverjam pa vsak dan :D

Jerry000 ::

Maš kak VPN?

Pesimist ::

ne. je pa blo defaultano na us ja. Zaj pa bi lahko če bi me nabsi invajtali :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

phixion ::

oslaj je izjavil:

Tody je izjavil:

Meni...

Poštnina je 24 eur skupaj z ovitkom za 9 eur me je prišlo 302 eura.


Mene pride vse skup z enim ovitkom 331,48€. Kak to, da je pri meni poštnina 42€?



Malo preglej če si vse podatke izpolnil pod My account. Pri meni je bilo tudi 42, potem pa ko sem vse izpolnil je šlo na 24,5.

Uporabnik ::

Pesimist je izjavil:

Availability: Sales start on November 19, requires an invite to purchase

kaj zaj?


Čakat, ni druge...

šernk ::

kaj čakat? moj je že naročen.

glede nato, da vse kar sem doslej naredil z oneplus je acc pred 3 meseci in pa se postavil na listo za oneplus two (nabavil sem ga potem preko bolhe) in sem dobil invite za oneplus X 2 dni nazaj, predvidevam da ga boste tudi ostali dobili dokaj hitro.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Uporabnik ::

uhuu, pravkar dobil invite in seveda takoj naročil :)

Jerry000 ::

kdaj pa dodaten invite dobiš? Piše da če kupiš dobiš poleg še invite, pa še vedno niam nič in sem ga nabavil včeraj

cortez ::

Če ima kdo invite viška...bi potreboval. Hvala, v naprej.

veqlargh ::

Ne moreš uporabit invite drugega. So vezani na e-maile in ga ne moreš claimat.

Uporabnik ::

veqlargh je izjavil:

Ne moreš uporabit invite drugega. So vezani na e-maile in ga ne moreš claimat.


P onavadi ti po nakupu dajo ene 3 invajte, ki ih lahko šeraš naprej, ne moreš pa šerat invajta ki so ga oni dali tebi

Pesimist ::

kdaj si se na rezervacijski mail prijavo? jaz komaj 3dni nazaj tak da bo treba čakat.

Uporabnik ::

21.10.

glede na oneplus one je šlo ful hitro

Zgodovina sprememb…

Toiletman ::

Imam en invajt za OneplusX, vec na zasebno sporocilo

Pesimist ::

pravkar tudi dobil kodo :D. Tak še nisem dovol zapravo letos.

Pesimist ::

kak hitro pride to sploh expres shiping sem dal, tak ni blo druge opcije. Sem mislo china shiping izbrat ko v koverto dajo pa v kaslc fuknejo za 0€ pa ni blo. :D

Toiletman ::

http://onepl.us/EU07-C886-4FC7-9B10 kdor prvi pride prej melje, uporaben se 2 uri

slopeter86 ::

Prek te povezave baje lahko slediš paketu:

http://www.dhl.com/en/express/tracking/...

Vpišeš noter order number (tista iz potrditvenega maila) in datum kdaj si naročil in današnji. Po drugih forumih je od enih že na poti iz Kitajske. Jaz naročil 5. zvečer in ne zjutraj pa mi žal še ne najde nič pod mojo order number.

Tody ::

Čaki samo če jih mislijo v LJ pošiljat iz kitajske, bomo moral še DDV in carino plačat... To ni lih cool...

krucymucy ::

Tody je izjavil:

Čaki samo če jih mislijo v LJ pošiljat iz kitajske, bomo moral še DDV in carino plačat... To ni lih cool...

Ne. Sem isto narocil 1+2 in je prisel iz kitajske v nekaj dneh s takimi stroski kot pise.
399€ + postnina.

Pesimist ::

Tody je izjavil:

Čaki samo če jih mislijo v LJ pošiljat iz kitajske, bomo moral še DDV in carino plačat... To ni lih cool...


kolko jaz vem kadar iz kitajske z DHL ja odvisno od sreče vse. Dostikrat gre mimo a ne vedno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

cortez ::

Ma kakšna carina in DDV. Vse dajatve se pri uvozu v UK plačajo, tko da ti ne plačaš nič. Zato pa je telefon 300€.

Pesimist ::

kaj naj rečem, upam da imaš prav vendar so to o davku in DHL ze tudi pisali menda v oni temi o nakupu kitajskega fona.
««
3 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priporočilo za telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
246281 (5387) gusto
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530266 (22572) markobj
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34667469 (36181) Yossarian
»

One plus three (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7710132 (5584) M-XXXX

Več podobnih tem