» »

Oneplus X

Oneplus X

««
7 / 13
»»

šernk ::

če naročiš EU model se ujema z EU vtičnicami, če naročiš UK z UK vtičnicami itd.

model avtomatsko samo izbere v trenutku ko dodaš državo kamor naročaš.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Ulixes ::

O super, hvala za hitro posredovanje!

Ulixes ::

A pride v paketu OPX priložen tudi kak screen protector?

phixion ::

Folija pride nameščena...

šernk ::

folija je nameščena in pa silicon case pride tudi zraven.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Pesimist ::

kaj sim1 in 2 lahko izbiras keri bo LTE mel?

šernk ::

to ne vem, kar vem pa lahko pri enem simu onemogočiš prenos podatkov. testiral in nastavljal nisem, ker zaenkrat se mi ne izplača imet 2 simov v enem telefonu, ker bo telefon prehitro uničen čene :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Red_Mamba ::

Pesimist je izjavil:

kaj sim1 in 2 lahko izbiras keri bo LTE mel?


ne vem sicer ce ima X isto kot 2
ampak na 2 lahko izberas med obema.
ravno tako kot za klice in SMSe. Tukaj lahko nastavis prioriteto ali da te vedno vprasa.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Jerry000 ::

Še ena opazka...ko sem na 4g prikloplen mi zgleda ne deluje podatkovni prenos, ko pa prižgem zaslon pa dobivam potem obvestila. Npr: imam FB messenger, ko je ekran ugasjen ni nič, ko pa ekran prižgem pa dobim vsa sporočila (notificatione). Ko sem bil na 3G je pa dobival notificatione tudi ko je ekran bil ugasjen. Je to znana napaka? Oziroma je to napaka OPX ali lollipop?

Sami ::

Oziroma je to napaka OPX ali lollipop?


Najverjetneje napaka OPX, meni je na Lolipopu 5.1 delovali (n5), kot tudi na 6.0.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

forplan ::

Kje bi lahko bil invite? :) Ima kdo kakšnega odveč? Na njihovi spletni strani sem se sicer prijavil...
da se strinjam

Jerry000 ::

poglej tja na njihov forum če imajo kaj :)

Red_Mamba ::

pa vcasih se splaca spremljat twitter feed-e
ali pa reddit
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Bellzmet ::

Eh teh invitov je toliko, da so že smešni ratali z njimi.

šernk ::

za oneplus x dobiš invite baje par ur po registraciji.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

forplan ::

Nisem še dobil kakšnega invate...

Če ima kdo viška...

forplan@gmail.com
da se strinjam

DaMachk ::

Če ne drugega pa v roku enega tedna priletijo...

Successful sign-up for the reservation list - 5 Nov
You're invited - 11 Nov
No signiature, as you see..

Ulixes ::

V ponedeljek sem se prijavil za invite, v soboto sem ga dobil. Se ga ne splača kupovat, počakaš teden in ga imaš.

Ulixes ::

Zakaj meni noce kupiti telefona v spletni trgovini. Mi napise da nisem v pravi drzavi in mi ponudi drzavo za izbrat, izberem Slovenijo in mi se vedno ne dela. Mi zna kdo prosim pomagat?

Red_Mamba ::

Ulixes je izjavil:

Zakaj meni noce kupiti telefona v spletni trgovini. Mi napise da nisem v pravi drzavi in mi ponudi drzavo za izbrat, izberem Slovenijo in mi se vedno ne dela. Mi zna kdo prosim pomagat?


vcasih pomaga ce vpises novi naslov
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Runnagain ::

Ulixes je izjavil:

Zakaj meni noce kupiti telefona v spletni trgovini. Mi napise da nisem v pravi drzavi in mi ponudi drzavo za izbrat, izberem Slovenijo in mi se vedno ne dela. Mi zna kdo prosim pomagat?


Spodaj desno izberi pravo državo (glej majhno zastavico)...po defaultu je tam US.

dr.Akula ::

Runnagain je izjavil:

Ulixes je izjavil:

Zakaj meni noce kupiti telefona v spletni trgovini. Mi napise da nisem v pravi drzavi in mi ponudi drzavo za izbrat, izberem Slovenijo in mi se vedno ne dela. Mi zna kdo prosim pomagat?


Spodaj desno izberi pravo državo (glej majhno zastavico)...po defaultu je tam US.

Nope, meni je počelo isto. Deluje to kar je napisal Red mamba; naslov napišeš, namesto da ga izbereš izmed shranjenih.
ni podatka

Pesimist ::

kaj ta 1bar signala lte. Je samo max prikaz? ker nekak dvomim da mam max lte, medtem ko vse ostale naprave 1-2 od 4 al 5 črtic.

Ulixes ::

Hvala, mi je uspelo z drugega računalnika/brskalnika. Finto z naslovom si bom pa zapomnil za naslednjič :)
BTW, za tiste, k prosite za invite ... v petek poslana prošnja, danes je že invite (4 dni čakanja - skoraj tako, kot da ne bi bilo kupovanje preko vabil). Zdej pa ne vem ali so jih naredili preveč ali jim ne grejo v prodajo ... bwo.

MadIggy ::

Živjo,

a carino moraš plačat če naročiš preko njihove strani?

LP

Tody ::

Ne

Petrož ::

Zdravo,

Nabavil sem Oneplus X. Sem na Simobilu, telefon je delal dokaj brez težav... dokler nisem vstavil SIM kartice. Pri vhodnih in izhodnih klicih se po nekaj deset sekundah klic avtomatsko prekine ali pa resetira celotni Android. Pogosto se reset zgodi tudi sredi lepega, nepričakovano. Verzija je posodobljena na zadnjo različico.

Ima kdo podobne težave?

Zaenkrat ne priporočam nakupa, ker je vsaj moja naprava praktično neuporabna.

LP

DaMachk ::

Factory reset, pa poskusi znova?
No signiature, as you see..

Petrož ::

DaMachk je izjavil:

Factory reset, pa poskusi znova?


Poskusil sem že vse mogoče, factory reset, SIM kartico v drugi SIM slot, igral sem se z nastavitvami na 100 načinov...
Vedno ista zgodba :|

Bellzmet ::

Ja po vseh težavah opisani tukaj in na njihovem forumu se telefona (vsaj do drastične posodobitve firmware) zgleda res ne splača kupiti.

Jerry000 ::

Me zanima kdaj pride update...1 teden je že od tega...

veqlargh ::

Dobil svojega. Dela vse kot mora, nimam težav, kot jih opisujete drugi (glasnost je OK, vsaj na klicu sem preveril, če me kdo kliče je lepo potiho, če je tako nastavljen, bom še za mejle pogledal), resitira se ne, odziven je fajn. Prvi vtis pozitiven.

Gejspodar ::

Včeraj prejel paket od DHL-ja, telefon deluje super, ne opažam težav kot jih imajo nekateri, je pa res, da ga še nisem posodobil.

pierch ::

Jst ga tudi imam že 1 cel dan. Zaenkrat ni težav, prestal je tudi padec iz postelje brez posledic. Nimam pa še vstavljne SD kartice, ker je še nisem nabavil.
Pierch

Runnagain ::

Ste vsi nadgradili na zadnji SW? Ali pa OPX uporabljate z original SW-jem?
Sam sem ga nadgradil, pa dela BP, samo še čakam na simko (bob), potem poročam, če je vse ok!

Runnagain ::

Uporabljena BOB SIM-ka, nobenega problema, vse dela BP. Odlično in čedno!

Zgodovina sprememb…

forplan ::

Je kdo od novih lastnikov že dobil invite za share? :)
da se strinjam

šernk ::

nope, pa pomoje ga niti ne bo glede nato kolk hitro talajo invite.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Jerry000 ::

Men se vedno glasnost ne dela...ko mam nastavleno na potih mi zvoni naglas in ne potihem. Pa sem kliknil check update in ni nic naslo :(

veqlargh ::

A pol še nisi na 2.1.2?

Čeprav, meni tud na 2.1.0 ni sralo (s to verzijo sem dobil telefon). In mi je takoj našel update za 2.1.2.

Jerry000 ::

Mam 2.1.2. zvok še ni odpravlen. Update sem dobil prejšnji torek iz 2.1.0 na 2.1.2., od takrat do zdaj nič. A ta update za zvok še ni zunaj?

veqlargh ::

No, jaz sem samo tega 2.1.2 dobil. To je potem res zanimivo, ker meni res ne serje :\

Zakaj ne koristiš tega, da pač telefon vrneš? Mislim, da lahko v roku tedna ali dveh vrneš.

Jerry000 ::

Ker je 1 teden že mimo, pa ker mi je telefon ušeč (če popravijo to). Sem pa naredu factory reset in ne pomaga. Kako pa poteka da ga vrneš? Koliko moram potem dat za poštnino? In kam ga lahko pošljem nazaj (sem vrgel stran tisti ovitek od pošte kjer je naslov)?

veqlargh ::

Ne vem glede stroškov, gledal sem na strani kako potekajo garancijske menjave/popravila (tudi omenjeno, da če ti ni všeč da lahko pošlješ nazaj, termin je večji kot 7 dni po spominu). Naročiš DHL pickup (mislim, da Slovenija je podprta). To je to.

Ulixes ::

Glede problema z glasnostjo zvonenja sem dobil nekaj na forumih ... prosim ne se razburjat, če ste že poskusili s tem. Želim samo pomagat.
This fixed it. Go to Settings -> Sound -> Volumes and uncheck the 'link ringtone and notification volumes' box. Max out the notification volume and you should be golden. You can recheck it again if you'd like.
Srečno.

Uporabnik ::

Meni dela telefon čisto OK. Me pa zelo moti da ni cyanogemod-a gor. Sem se navadil na par stvari in je res nadležno. Ga bom uporabljal en mesec in če mi ne bo ok, iščem telefon na katerega se da naložit cyanogenmod, tegale pa prodam.

Jerry000 ::

Ulixes je izjavil:

Glede problema z glasnostjo zvonenja sem dobil nekaj na forumih ... prosim ne se razburjat, če ste že poskusili s tem. Želim samo pomagat.
This fixed it. Go to Settings -> Sound -> Volumes and uncheck the 'link ringtone and notification volumes' box. Max out the notification volume and you should be golden. You can recheck it again if you'd like.
Srečno.


Sem videl to, grem pogledat in sploh nimam nikjer 'link ringtone and notification volumes'. Ti imaš?

Ulixes ::

Nimam še niti telefona :(

Jerry000 ::

Evo sem posnel video da boste vidlo obupno kamero. Snemano je v sobi, imel sem zadaj luč, tako da ni preveč močna svetloba, kamero sem rahlo premikal in opazujte ko premikam se vidi jello efekt. Ko to delam na N4 so elementi na kameri razpoznavni, kamera je smooth in ni takega efekta kot na OPX. Tu na OPX pa posname neke krice krace.

https://www.dropbox.com/s/tc4mthin9mly9...

pierch ::

Ja video je slab, na mojem isto. Tudi v tem reviewju so to povdarili.
Pierch
««
7 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priporočilo za telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
246337 (5443) gusto
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530730 (23036) markobj
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34668010 (36722) Yossarian
»

One plus three (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7710179 (5631) M-XXXX

Več podobnih tem