» »

Oneplus X

Oneplus X

««
8 / 13
»»

Jerry000 ::

No in na to je moje vprasanje, se bo to popravilo ali ne? Je bila kaka uradna oseba ki je potrdila ta problem in potrdila fix? Ker s tem ne morem nic snemat

pierch ::

To pa žal nevem. Boljše vprašanje je, če se da sploh to softwersko popraviti. Mogoče je to limitacija kamere v pogojih slabe svetlobe.
Pierch

Jerry000 ::

Sej to me zanima...nevem kje bi izvedel to. Ker če se ne da softwaresko popravit grem telefon direktno prodat ali vrnit. To je čist neuporabna kamera

Tody ::

Tole sta dva videa od mene :) En z hitrim premikanjem in en normalen če komu pomaga :D

https://drive.google.com/open?id=0B_5UZ...


https://drive.google.com/open?id=0B_5UZ...

Pesimist ::

Jaz za enkrat tudi me opazam dobenih opisanih problemov. Neki updejt je zunaj in nisem instaliro.

Tody ::

Tole je čist preveč popačeno kar je prišlo na drive :)

Petrož ::

Zdravo,

Pred nekaj dnevi sem govoril o raznih težavah z Oneplus X.
Težave z resetiranjem androida in prekinjanjem klicev ni rešil factory reset niti wipe data.
Potrebno je bilo izbrati opcijo Format Data.

Zdaj naprava deluje normalno, zaenkrat :)

LP

Pesimist ::

btw. kaj pa LTE ma neki v kurcu bol kolko opazujem. Crtice kaze do 80-100% torejvec kot samsung S4 mini, vendar ne pride preko 20/7Mbit, metem ko mini kamot na 80/41 nabije z 1 do dvema crticama.

Kaj je res taki klump al falijo frekvence?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

EDIT: mogoce pa je blem v tem da ma samo SIM 1 unlockan 100Mbit, SIM 2 pa ne, glede nato da vedno isto 21/6.7Mbit dobim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Ericssony ::

Imam eno povabilo, ki je veljavno še do jutri do 18 ure. Več na zasebno!

cortez ::

ja, ma to povabilo je sam na tvoj mejl.

Tody ::

jaz sem jih dobil take za sharat, če kdo rabi

Ericssony ::

@cortez: tudi, če je na moj mail še ne pomeni, da ne morem kupiti telefona za koga drugega...

DuleKrtola ::

Dobil shareable invite GL78-F02A-B3FC-0976

pojejo ::

EU0A-F1C0-0F4A-A486

Jerry000 ::

Oxygen 2.1.3 prihaja za OPX

Hi all,

We're about to roll out OxygenOS 2.1.3 X for the OnePlus X. We've heard your feedback and have spent some time focusing on improving the user experience for SD card. We are not done yet so please expect more updates and feature additions to come in the next couple of OTAs, but here's what's included in this one:

SD card related improvements including:
UX improvements
exFAT SD card support
Ability to move apps to and from SD card
Fixed reboots caused by removing SD card in an active state
Security patches
General bug fixes and optimizations


Again, this OTA will be rolled out incrementally. I want to take a minute to elaborate on what I mean by incrementally as I know it can be frustrating for some users to wait for something that others have already gotten.

We generally start our OTA rollout with a small percent (~10%, randomly chosen) of our users to ensure that the OTA system is working correctly. The reason we do this is so that in case we find any serious issues, we can contain the problem quickly and find a solution before it impacts a wider audience. This also allows us the address the affected users quickly without too much of a queue. We usually open up OTAs to the general public 24-48 hours after the initial release if all goes well. Thanks for your patience in the meantime, I know waiting can suck.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Bellzmet ::

Hehe se pravi še ene pol leta in bodo osnovne stvari (mogoče) poštimal. Šalabajzerji.

Jerry000 ::

Ja res so šalabajzerji -.- kamera nima noben fix, pa je že kar kritično

šernk ::

Jerry000 je izjavil:

Ja res so šalabajzerji -.- kamera nima noben fix, pa je že kar kritično


samo iz zanimivosti si bug prijavil?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Jerry000 ::

šernk je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ja res so šalabajzerji -.- kamera nima noben fix, pa je že kar kritično


samo iz zanimivosti si bug prijavil?

Sem...sem prijavil, še na forumu je. Ampak kaj ko traja in traja da odgovorijo sploh...še posnetek sem jim poslal

Uporabnik ::

danes sem delal panoramo, pa je enako v k...u kot video

Pesimist ::

pa je to sploh bug al samo zanic hardware? Meni to ni kaj prevec pomembna zadeva ker ne trajbam tega ampak vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

matjazzz ::

Telefon imam slab teden dni. Kar se tiče delovanja nimam pripomb. Bugov nisem opazil (razen tisti WiFi ob prvem zagonu ampak to ni problem).
Sedaj pa ne vem ali ste res imeli ogromno nesreče ali pa ste občutno prezahtevni in iščete dlako v jajcu.
Ja zvonenje je na najnižji glasnosti kar glasno(sploh v tihem prostoru) ni pa na enaki ravni kot eno stopnjo višje. Kamera je solidna in nimam pripomb.

Baterija mi zdrži nekje 2 dni ob uporabi: cca 200sms/dan, pregled mailov, reddit, fb...

Jerry000 ::

Tko je, zal. Tudi drugi majo probleme, nismo edini. En jajc nedokoncan je tole. Ce bi vedu da je tko ga nebo nabavu

Tody ::

Jerry kupuješ kitajca, ki je pol cene od navadnega telefona. One plus je imel ogromno začtenih težav, kaj the fuck si ti mislil da boš dobil? :) Sploh če si tok občutljiv zakaj kupit zadevo v prvem valu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Bellzmet ::

A jebi ga, zdej ve:) (na žalost...jaz sem tudi že skoraj naročil...)

Jerry000 ::

Tody je izjavil:

Jerry kupuješ kitajca, ki je pol cene od navadnega telefona. One plus je imel ogromno začtenih težav, kaj the fuck si ti mislil da boš dobil? :) Sploh če si tok občutljiv zakaj kupit zadevo v prvem valu?

Ker so na vseh reviewih govoril kok je super telefon, hiter, odziven, super kamera, super design in ker nikjer nisem zasledil da bi bilo kaj problemov. Glede na to da so nekaj časa na sceni, sem mislil da je urejena zadeva (ok tut nexus novi ma kake probleme, ampak osnovne stvari pa delujejo). Nisem vedel da kupujem pol narejeni izdelek. Ker pa so nexus telefoni danes me razočarali, sem pa rekel da bom pač OP nabavil. Ampak vidim da bi blo bolš z nexusom....

Tody ::

Nexus od velikega googla te je razočaral pa si šel k manjšem one plusu? Pomoje je samo apple zate dovolj dober pa še oni imajo probleme, z razno plastiko ki odstopa itd itd... Aja pa za njega daš 700 eur

Jerry000 ::

Ja, ker mi 5X ni všeč ne po designu na netu vidim veliko več kritik kot jih je bilo za prejšnje telefone, prevelik, novi USB-C,...in sem pač vzel OPX ker je bilo več hvale. Ampak zdaj vidim da je to bila površinska hvala. Telefon mi je drugače super, samo ko moraš čakat na te updejte, in ko pride update odprejo še več bugov :).
Apple pa ni šans, tudi z palco se ga nebi dotaknil

DuleKrtola ::

Jerry000 je izjavil:

Ja, ker mi 5X ni všeč ne po designu na netu vidim veliko več kritik kot jih je bilo za prejšnje telefone, prevelik, novi USB-C,...in sem pač vzel OPX ker je bilo več hvale. Ampak zdaj vidim da je to bila površinska hvala. Telefon mi je drugače super, samo ko moraš čakat na te updejte, in ko pride update odprejo še več bugov :).
Apple pa ni šans, tudi z palco se ga nebi dotaknil


Js nimam problemov s kamero, le par nedolžnih težav, ki so omenjene na linku spodaj. Verjamem da bojo odpravli te malenkosti. Sam sem s fonom zadovoljen, ampak očitno sem eden od srečkotov, ki je trofu delujočo napravo. V spodji temi se omenjajo težave, ki so definitivno HW narave (šum v zvočniku etc).

https://forums.oneplus.net/threads/bugf...

Ne štekam pa te obsesije z "premium feel" in "premium design" in bla bla bla. Telefon je spozlek kot žajfa, in ga brez etuija ne upam uporabljat. Kako je steklo in aluminij bolje od plastike, če na koncu v roki čutim silikon? Stari Moto G je bil cel plastičen in cheap, pa sem ga raje imel v roki.

Pesimist ::

dans sem telefon na tleh najšo. Nevem kak je tam pristal, glede na to da je bil na polici in nisem imel dobenega klica. Na srečo se je napikno na škatlo od čevljev z robom, lukna not in po tepihu spelo po šipi oz zaščitni folji na njej, ce bi samo 2cm bol desno leto bi na 20kgs zelezno utež padno :))

Samo te bi še jaz verjetno televizijo zlamo pol. Tak da ja taki spolzki kitajec ti lahko hitro skode za 2k€ naredi :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

veqlargh ::

Hehe, samo eni res hočte za tretjino cene dobit superioren telefon. Kamera je super, problem je "pretemna" optija. Sem primerjaz s prejšnjo nokio 925... svetle slike ima OPX veliko boljše. Ob srednji svetlobi sta tam-tam, kar je pod tem pa je nokia spredaj. Samo zato, ker ma svetlejšo lečo. Če mi dajo ročne nastavitve, da lahko zaslonko pustim odprti po nekaj dlje z manjšim ISOm... ni vrag, da bo. Skratka, čez kamero nimam večjih pripomb. Slike v temi so na obeh neuporabne za printe :D Je pa video na l925 boljši zarad OIS-ja.

Drugače pa sem jaz nadzadovoljen. Za slabih 300€ sem dobil makino, res RES super zaslon, baterijo filam na dva do tri dni (nisem baš veliko na telefonu, mejli, sms-ji, klicev je še največ, muska, stickman golf), OS mi je zakon, hitr, odziven, nobenega zatikanja, z zvokom nimam nobenih problemov, SD-ja pa tud še nimam, ker ga ne rabim. Skratka, za tak denar bi mogoče dobil kaj "boljšega" ampak veliko bolj plastičnega. Ni šans. Nexut 5x je pa kaj, skor 2x cena OPX. za tak dnar MORA bit boljši v vseh pogledih, pa že pri ramu sede skup da je veselje. No, če menjaš vsako leto potem ni problema :D

Jerry000 ::

Ne rabim superioren telefon, ampak če ma že kamero naj ta vsaj dela. Na malo (podarek, malo) slabši svetlobi dobim tak zmazek:

https://www.dropbox.com/s/tc4mthin9mly9...

mare92 ::

Kdo ve kako je z vzetjem OnePlus-a na firmo?

phixion ::

Nuca kdo invite za OPX? Sem jih danes dobil... A niso rekli da bo invite-free?

Jerry000 ::

Do včeraj so bili...1 teden je trajalo, zdaj je pa spet na invite

bluefish ::

Če se ne motim, je bilo rečeno, da bodo vsak mesec en teden (ali vikend?) na voljo brez povabil.

Jerry000 ::

Aja, to pa ne vem :)

šernk ::

tud jst mam 2 invita na voljo za podelit, če kdo rabi ZS
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Pesimist ::

So kaksni triki za majnso porabo baterije ko idle?

Jerry000 ::

Maš tolikšno porabo? Men ful mal baterije pobira

Pesimist ::

kaj te vem. Nimam niti prave predstave kaj je veliko ali malo. Ni nic slabsi ali nic bolsi kot recimo Nexus 4 ali Wiko Rainbow. Ceprav zadni ni vec niti rpav kazal nakoncu.

Imam pa vedno LTE vkloplen. Zdaj sicer testiram z EDGE, ce je sploh kaksna razlika. Samo bo nekje 2% na uro pomoje. Imam pa tudi vsa push sporocila od gmail,outlook, gtalk, facebuk. Tak da nevem no.

Sem dal gor en battery app ki logira % batterije, da vidim razlike v idle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

pierch ::

Mogoče v vednost.
Meni je aplikacija HERE maps čez noč, ko imam telefon itak v airplane mode-u, pokurila 43% baterije. Tako, da sem jo (zaenkrat) odstranil in je precej bolje. Drugače pa škoda, ker je app super.
Pierch

šernk ::

ko ti zdrži mobitel v idle 2 dni potem veš kaj pomeni kurjenje baterije. sestri oneplus X zdrži nekje 4-5dni baterija ob normalni uporabi. torej kak sms na dan pa tja 20-30min klicev dnevno. isto je pri mojem oneplus two.

prejšnja sonya...če si prišel ob identični uporabi čez 2 dni si bil vesel.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

darkomiku ::

Če kdo rabi invite, ZS na aleskom@gmail.com.

Pesimist ::

šernk je izjavil:

ko ti zdrži mobitel v idle 2 dni potem veš kaj pomeni kurjenje baterije. sestri oneplus X zdrži nekje 4-5dni baterija ob normalni uporabi. torej kak sms na dan pa tja 20-30min klicev dnevno. isto je pri mojem oneplus two.

prejšnja sonya...če si prišel ob identični uporabi čez 2 dni si bil vesel.


Kaj hočes z tem povedat? Kolega ima Sony Z2 in pravi da je prej lahko imel 6+ ur onscreen time, zdaj z lolipopom pa doseze se samo 3h.

šernk ::

Kaj hočes z tem povedat? Kolega ima Sony Z2 in pravi da je prej lahko imel 6+ ur onscreen time, zdaj z lolipopom pa doseze se samo 3h.


da je baterija na oneplus X 2x boljša od tiste pri doslej vseh sprobanih sonyih (no bolj na splošno vseh androidnih telefonih (motorola, samsung xcover, itd...), je pa res da noben ni imel 5.1 verzije). oz poraba je 2 bolj optimizirana po mojih izkušnjah.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Pesimist ::

meh?



od 6:20 sem bil auf in v sluzbi. Poraba pa full narasla? Telefon še vedno idle in na edge only. Nekaj ni ok. Na LTE mi ne dropne dost pod 90 v 12 urah zadne dni, niti ko dual sim bil se on.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tody ::

Emm sej telefon ti pove kaj ti žre baterijo. Če ti jo sam OS potem maš malce več težav pogledat kaj točno ampak lahko tudi gledaš kateri procesi laufajo. Recimo google play store si zna vzet svojo del potice po čisto nepotrebnem. Kdaj zadeva dela pa ...

Runnagain ::

Imam invite-a za OPX.
Če koga zanima, msg me na ZS.
««
8 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priporočilo za telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
246316 (5422) gusto
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530678 (22984) markobj
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34667915 (36627) Yossarian
»

One plus three (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7710167 (5619) M-XXXX

Več podobnih tem