» »

Oneplus X

Oneplus X

««
6 / 13
»»

Pesimist ::

vbistvu zaj prodaja kao defektni izdelek. Ne trdim da je res defektni pač po njegovem prepričanju je in s tem zavaja. Prodajam ker je zvok pokvarjen bi bilo bolj točno napisano a ne :))

https://forums.oneplus.net/threads/sd-c...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

pierch ::

Kot bodoči user OPX, se veselim da so napako z SD kartico kot kaže odpravili in bo v naslednjem OTA.

Več na forumu.
Pierch

Jerry000 ::

Runnagain je izjavil:

@Jerry000: je to tvoj prvi telefon, ki je še popolnoma frišen? Pri novih stvareh je velikokrat tako, da prvi kupci nabašejo še en kup napak, ki jih kasneje odpravijo. Potrebuješ samo malo potrpljenja na nov update, pa bo po mojem večino tvoji problemov rešenih...sicer se običajno pojavi kakšna nova, ampak takšen je sedaj svet, ki je sestavljen iz kompleksnih naprav.

Nevem kaj naj razumem pod frišen ampak ja, prvi telefon katerega sem takoj nabavil. Res je da mi je malo prekipelo ker sem kupil potem pa so še bugi. Upam da odpravijo zadevo in vidim da bojo. Edino to z zvokom upam še da uredijo. Potrplenje mi je pa malo usahnilo danes. Ampak ja...potrplenje. Po športanju sem sproščen spet :)

Sami ::

Si naredil Factory reset?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

PrimozR ::

lovro535v2 je izjavil:

imajo velik manj bugov ker google pregleda kodo preden jo releasa pa imajo tudi več patchov kot nekdo, ki predela stock rom in se hitro naredijo bugi če so že bugi pri nexusu so veliko manj problematičnih kot večina bugov pri custom romih.

Povej to lastnikom Nexus 5, ki se jim je eno leto sesuvala kamera, če so predolgo imeli vklopljen fleš kot lučko :D

Jerry000 ::

Sami je izjavil:

Si naredil Factory reset?

Ne še. Bom pa poskusil

PandaFlow2 ::

PrimozR je izjavil:

lovro535v2 je izjavil:

imajo velik manj bugov ker google pregleda kodo preden jo releasa pa imajo tudi več patchov kot nekdo, ki predela stock rom in se hitro naredijo bugi če so že bugi pri nexusu so veliko manj problematičnih kot večina bugov pri custom romih.

Povej to lastnikom Nexus 5, ki se jim je eno leto sesuvala kamera, če so predolgo imeli vklopljen fleš kot lučko :D


Ali pa ko so po 2 letih uspeli nekako dodati "feature", da ne moraš odložiti klica brez da prej ročno vklopiš ekran.

lovro535v2 ::

Samo še vseno je precej manj bugv na oneplus forumih so vsak dan novi bugi objavljeni.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

DuleKrtola ::

Evo, vtaknil novo nano simko in sd kartico, in slednjo tudi jaz vidim le v file explorerju. Sta pa od nakupa bila že 2 Ota updatea,tako da očitno se pobje trudjo porihtat stvari

Runnagain ::

lovro535v2 je izjavil:

Samo še vseno je precej manj bugv na oneplus forumih so vsak dan novi bugi objavljeni.


Mogoče delno zato, ker je skupnost zelo aktivna...in seveda, zaradi nizke cene in nove firme je ta še toliko bolj "sitna".

DuleKrtola ::

Jerry000 je izjavil:

Runnagain je izjavil:

@Jerry000: je to tvoj prvi telefon, ki je še popolnoma frišen? Pri novih stvareh je velikokrat tako, da prvi kupci nabašejo še en kup napak, ki jih kasneje odpravijo. Potrebuješ samo malo potrpljenja na nov update, pa bo po mojem večino tvoji problemov rešenih...sicer se običajno pojavi kakšna nova, ampak takšen je sedaj svet, ki je sestavljen iz kompleksnih naprav.

Nevem kaj naj razumem pod frišen ampak ja, prvi telefon katerega sem takoj nabavil. Res je da mi je malo prekipelo ker sem kupil potem pa so še bugi. Upam da odpravijo zadevo in vidim da bojo. Edino to z zvokom upam še da uredijo. Potrplenje mi je pa malo usahnilo danes. Ampak ja...potrplenje. Po športanju sem sproščen spet :)


Heh, dons je moj prvi pravi dan uporabe in tudi js čutim poglede sodelavcev na hrbtu, ko dobim notification. Glasnost je nastavljena na 1 stopnjo nad mute, pa me skor na rit vrže ko dobim email. Đizs!

jnovak ::

DuleKrtola je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Edino to z zvokom upam še da uredijo.
Heh, dons je moj prvi pravi dan uporabe in tudi js čutim poglede sodelavcev na hrbtu, ko dobim notification. Glasnost je nastavljena na 1 stopnjo nad mute, pa me skor na rit vrže ko dobim email. Đizs!
Kaj pa če imaš samo na vibrate naštimano? Saj to slišiš, ko imaš telefon na mizi.
Bolj kot predlog je mišljeno kot vprašanje - če gre to.

Bellzmet ::

Zgleda je več verzij 801. In v X je najslabša.

https://forums.oneplus.net/threads/onep...

phixion ::

No saj to s zvokom bojo gotovo hitro odpravili z apdejti... Jaz sem ga danes dobil, ampak možno da ga bom prodal naprej takoj. Zanima koga?

DuleKrtola ::

jnovak je izjavil:

DuleKrtola je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Edino to z zvokom upam še da uredijo.
Heh, dons je moj prvi pravi dan uporabe in tudi js čutim poglede sodelavcev na hrbtu, ko dobim notification. Glasnost je nastavljena na 1 stopnjo nad mute, pa me skor na rit vrže ko dobim email. Đizs!
Kaj pa če imaš samo na vibrate naštimano? Saj to slišiš, ko imaš telefon na mizi.
Bolj kot predlog je mišljeno kot vprašanje - če gre to.


Gre.

lovro535v2 ::

Bellzmet je izjavil:

Zgleda je več verzij 801. In v X je najslabša.

https://forums.oneplus.net/threads/onep...

sem misliv da so vsi 801 procesorji isti in,da imajo vsi 2,5ghz ampak vidim da sem se motil še snapdragon 800 je boljši od tega 801 tako,da je potem še vseno boljše kupit oneplus one kot oneplus x.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Jerry000 ::

Torej telefon le ni toliko waw kot se govori po internetu vidim. Mi je žal da nisem na Nexus 5X šou. Drgač telefon zgleda lep

jan_g ::

Jaz mislim, da je vedno smiselno počakati 2-3 mesece po izidu, da se poleže začetna PR kampanja in da telefon potestirajo tudi navadni uporabniki.

AndreAS ::

Sem dobil vabilo, zgleda bodo malo počakali na moj dnar :D

šernk ::

mobitel je star točno 7 dni. vsak izključno vsak mobitel ima poporodne težave z nexusi vred.

preden pride mobitel do naših trgovcev v slovenijo so mobiteli stari vsaj 1-2 meseca in so začetne napake že odpravljene.

drugače sem pa jaz ga dobil danes. na wifi se ob začetku ni želel povezat, po parih minutah je vrglo ven da lahko nadaljujem brez povezave in ko sem prišel v meni sem bil normalno povezan na wifi. meni je hiter podobno kot na oneplus 2, mobitel je pa super izgleda. majhen, tanek, ko dam zraven 4,6" xperio SP je slednja vsega slab cm daljša, širina ista.

glede ostalih bugov pa obvestim, ko se bo mobitel testiru.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Jerry000 ::

Ampak ne razumem...a ni Oxygen že zunaj in narejen? Zakaj toliko bugov? Ravno taki ko so resno annoying -.-. Mislim kot sem napisal, če bi blo vse tip top iz strani software bi bil to odličen telefon.

Andrej51 ::

Tudi jaz sem namesto Xiaomi Mi4c naročil OnePlus X. Naročen je bil soboto, včeraj pa je bil odposlan.

Da se vrnem na trenutno temo.
Po besedah nekaterih uporabnik na OP forumu naj bi OnePlus naredil neke vrste port iz OPT, posledično ima OnePlus X več bugov (nekaj jih je tudi prenesel od večjega brata).

šernk ::

a ni Oxygen že zunaj in narejen?


sej android je tudi zunaj, zakaj ima 6.0 toliko bugov?

OS je treba pač priredit za vsak mobitel posebej in če recimo nekje vse dela drugje ne bo. jaz sem imel na prejšnjem sonyu 2 buga..oba prisotna v cca 90% primerih, nobene težave mi ni servis priznal, ker pri njih ni bila zaznana.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Jerry000 ::

šernk je izjavil:

a ni Oxygen že zunaj in narejen?


sej android je tudi zunaj, zakaj ima 6.0 toliko bugov?

OS je treba pač priredit za vsak mobitel posebej in če recimo nekje vse dela drugje ne bo. jaz sem imel na prejšnjem sonyu 2 buga..oba prisotna v cca 90% primerih, nobene težave mi ni servis priznal, ker pri njih ni bila zaznana.

Nvem, nomam 6...oz mam na N7, sam vse dela kot mora. Ni tako izrazitih napak kot na OnePlus X

Sami ::

Jerry000 je izjavil:

šernk je izjavil:

a ni Oxygen že zunaj in narejen?


sej android je tudi zunaj, zakaj ima 6.0 toliko bugov?

OS je treba pač priredit za vsak mobitel posebej in če recimo nekje vse dela drugje ne bo. jaz sem imel na prejšnjem sonyu 2 buga..oba prisotna v cca 90% primerih, nobene težave mi ni servis priznal, ker pri njih ni bila zaznana.

Nvem, nomam 6...oz mam na N7, sam vse dela kot mora. Ni tako izrazitih napak kot na OnePlus X


Ti tukaj govoriš o stock androidu, Oneplus X pa ima custom ROM,...to je popolnoma druga zadeva, tudi Oneplus One so imeli/imajo še vedno veliko napak...pač kitajec :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Pesimist ::

Departed Facility in SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC

kaj je nasledni korak? Predvidevam da ni sans ta tedn z soboto vred še.

Za danasnji dan pa se nimam nic statusa updjetanega. Mogoce je na ladiji :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

lovro535v2 ::

Jerry000 je izjavil:

šernk je izjavil:

a ni Oxygen že zunaj in narejen?


sej android je tudi zunaj, zakaj ima 6.0 toliko bugov?

OS je treba pač priredit za vsak mobitel posebej in če recimo nekje vse dela drugje ne bo. jaz sem imel na prejšnjem sonyu 2 buga..oba prisotna v cca 90% primerih, nobene težave mi ni servis priznal, ker pri njih ni bila zaznana.

Nvem, nomam 6...oz mam na N7, sam vse dela kot mora. Ni tako izrazitih napak kot na OnePlus X

Jerry000 predlagam ti, da počakaš še kakšen mesec in boš videl če boš lahko zdržal z takim telefonom če ne pa prodaj in kupi nexusa kot sem že povedal v prejšnem postu to jamranje po forumu ne bo nič pomagalo vem iz lastnih izkušenj.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Jerry000 ::

Mal pa pomaga če nekam pojamram :). Ampak ja, bom počakal, bi rad da mi je telefon všečen, ni pa odvisno od mene zgleda

DuleKrtola ::

Glasnost notificationov na stran, js sm kr zadovoljen. TBH, prejšnji telefon sm v službi zadnje čase itak imel na mute, ker če ga vzamem v roke vsakič ko dobim mail, whatsapp ali fb messiđ, naredim čez dan bolj malo.

Oxygen je ql, črna tema se mi dopade, pogrešam pa par CM featrov, npr quiet hours in ločen notification/ringer control. Slednji pa tudi če bi bil implementiran, ne bi pravilno delal xD

Baterija kr drži, kamera je hitra, double tap to wakeup tudi prou pride. Benčmarkov pa ne poganjam, tako da me domnevno slab procesor ne gane.

Bellzmet ::

Domnevno slabši procesor je baje samo pri grafiki in pride bolj pri igrah v upoštev.

Notification/ringer lahko ločiš, če v nekje v sound settins odkljukaš nekaj v stilu "unlink" te dve zadeve skupaj. Samo baje še vedno ne dela v redu:)

Pesimist ::

je ze v UK ampak on hold. Naja ladija se ftopila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Bellzmet ::

Tisti, ki že imate (če pustimo vse software napake). Kakšna je pa odzivnost, "občutek" v roki, kvaliteta zaslona, fotoaparata,...?

Jerry000 ::

Fotoaparat = super, kamera = slabo (ko se premikam je občutek kot da lagira, ni smooth prehodov)
Drugače pa če izpustim te napake je super telefon. Če popravijo vse te osnovne zadeve bo super. Drugače pa šrot, mu tudi lep design ne pomaga :)

DuleKrtola je izjavil:

Glasnost notificationov na stran, js sm kr zadovoljen. TBH, prejšnji telefon sm v službi zadnje čase itak imel na mute, ker če ga vzamem v roke vsakič ko dobim mail, whatsapp ali fb messiđ, naredim čez dan bolj malo.

Oxygen je ql, črna tema se mi dopade, pogrešam pa par CM featrov, npr quiet hours in ločen notification/ringer control. Slednji pa tudi če bi bil implementiran, ne bi pravilno delal xD

Baterija kr drži, kamera je hitra, double tap to wakeup tudi prou pride. Benčmarkov pa ne poganjam, tako da me domnevno slab procesor ne gane.

Kako je pri tebi z kamero? Jaz sem včeraj testiral, in ko sem se rahlo premikal lefo in desno je bil občutek kot da lagira. Recimo pri N7 ali N7 ko premikaš levo desno je smooth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Bellzmet ::

@jerry000: preberi na njihovem forumu. To z lagom pri videu ima veliko ljudi težavo.

Jerry000 ::

Bellzmet je izjavil:

@jerry000: preberi na njihovem forumu. To z lagom pri videu ima veliko ljudi težavo.

Ja, treba počakat na update oziroma fix :)

Tody ::

Men pa mobilni podatki serjejo, se kr nočjo vklopit ko grem dol iz wirelessa, zdej sem nekako pogruntal da če daš plain mode on / of pol zagrab.

Jerry000 ::

pa če togglaš plane mod, ti telefon zašteka kaj? Ker je to tudi en izmed mnogih bugov

Tody ::

Ne to ne, ampak mam tud porblem k me folk kliče pa izpiše številko in ne imena, sicer imam googlov imenik pa nevem a to se more kje nastavit al...

phixion ::

Se je že kdo posvetil fotoaparatu in slikam? Ali pa zasledil kakšen dober test. Imam občutek da L925 naredi občutno boljše slike...

Jerry000 ::

Jaz sem ti napisal prvi problem ko sem zagnal kamero...lag :)

@Tody, torej ti kamera dela tekoče ko snemaš in se premikaš naokoli?

Tody ::

Men se zdi čist ok :) sem zdele naredil en posnetek pa zgleda čist ok :D Mogoče ga kdaj foksu zjebe ko hitro premikaš kamero ampak ...

Jerry000 ::

Hm...pol pa ne vem. Bom počakal do prvega updejta da vidim. Pr men je kar laggy tale kamera

Red_Mamba ::

Jerry000 je izjavil:

Hm...pol pa ne vem. Bom počakal do prvega updejta da vidim. Pr men je kar laggy tale kamera


mogoce je pa cas da gres h okulistu??? :))
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

šernk ::

tako bom rekel, danes primerjal fotoaparat na oneplus X in na xperia SP.

slikano v istih pogojih, na xperia SP je kvaliteta slike katastrofa proti tisti na oneplus X (ni problem v megapikslih ampak v sami spranosti barv slike ob nekoliko slabši svetlobi). slike ne bom dodajal na net, ker je pač zasebne narave :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Jerry000 ::

Red_Mamba je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Hm...pol pa ne vem. Bom počakal do prvega updejta da vidim. Pr men je kar laggy tale kamera


mogoce je pa cas da gres h okulistu??? :))

Moj vid je še preveč dobr ;). Al si pa ti slep pa ne vidiš? Tudi mogoče ;)

šernk je izjavil:

tako bom rekel, danes primerjal fotoaparat na oneplus X in na xperia SP.

slikano v istih pogojih, na xperia SP je kvaliteta slike katastrofa proti tisti na oneplus X (ni problem v megapikslih ampak v sami spranosti barv slike ob nekoliko slabši svetlobi). slike ne bom dodajal na net, ker je pač zasebne narave :)

Poskusi snemati znotraj sobe, ko imaš kakšno luč (ne idealen pogoj) in primerjaj posnetke. Ne znam razložiti...pri meni se kamera obnaša v takem pogoju kot nek bluz oziroma zakasnitev. Ko imam fotoaparat je vse ok ko premikam, pri kameri pa ko premikam roke pred kamero se pa vidi "sled" roke. Ni ravno smooth.
Oziroma našel primer...slow motion kamera deluje VELIKO bolj tekoče kot navadna kamera. Tam če premikam roko pred kamero se ne pozna nobena "sled" in ni zamika, pri navadni kameri je pa in "sled" in zamik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

phixion ::

Kakšne se ti zdijo pa slike ki jih naredi?

šernk ::

slike so odlične predvsem v primeru slabše svetlobe pobere precej več svetlobe in naredi čisto sliko. res pa da sem primerjal vse skupaj s škatlo od xperia SP in moto G prve generacije. ker drugega pač za primerjavo nimam.

glede kamere bom pa preveril, ko dobim mobitel spet v roke (za bug glede nastavitve glasnosti tudi ne vem, pa tudi pomemben ni)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

phixion ::

A kdo ve če bo mogoče naročiti ceramic verzijo?

PrimozR ::

Seveda bo, ampak verjetno proti koncu leta, če boš dobil invite (teh bo 10.000).

Ulixes ::

Zdravo,
mene pa zanima, kakšen utikač za adapter pride v paketu. Se ujema z našimi vtičnicami?
HVala
««
6 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priporočilo za telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
246281 (5387) gusto
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530278 (22584) markobj
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34667470 (36182) Yossarian
»

One plus three (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7710132 (5584) M-XXXX

Več podobnih tem