» »

HP razlit ekran in instalacija windows-ev

HP razlit ekran in instalacija windows-ev

T-Mac ::

Lepo pozdravljeni,

bom na kratko opisal in izpostavil problem, ce mi bo lahko kdo kaj svetoval :)

Oce ima HP nw9440 razlit ekran, laptop priklopljen na navadni monitor, da lahko dela. Sedaj ima gor win xp in zelim mu naloziti win 10 vendar ker ima priklopljen prenosnik na monitor ne morem priti v bios da bi prenastavil boot za cd ali usb ker ze takoj zacne nalagati win xp. Zanima me tudi to kako je to mozno imam win xp boot cd in ce ga vstavim ga avtomatsko zazen, imam narejen win 10 boot dvd mi ga pa noce??? Je problem ker je dvd, ker sem ga sprobal na svojem dvd boot z win 10 pa lepo prime na ocetovem pa ne?

Hvala za nasvete

Thuban ::

Zazeni laptop in zapri pokrov laptopa. Pri meni se v tem primeru samo izklopi zaslon laptopa... Tebi se bo sicer morda laptop ugasnil.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

T-Mac ::

O bravo na to niti nisem pomislil, pa potem rabim se dodatno tipkovnico ane?

T-Mac ::

Mi lahko kdo se pove kako pridem v bios s katerim f-om? Vse pritiskam in nic jao...

BivšiUser2 ::

Na hp-jih (vsaj na pavilionih) je ponavadi Esc+Fn
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

T-Mac ::

Sem prisel notri in isto kot takrat ko sem klikal na slepo po razlitem ekranu, nikakor mi ne rata bootat iz usb-ja ali dvd-ja windowsev, kar mi rata lahko bootam edino iz cd enote win xp nastavljal first boot cd rom itd ampak nic... Mi da lahko kdo se kako idejo kako bi nalozil?

Sem razmisljal ali je kaj v fori k imam na dvd boot da na tistem ne prime ocetovem ker je malo starejsi, ker recimo na mojem prime boot 10-tke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Mac ()

oyoy69 ::

pomagaj si s tem. narediš boot cd, bootaš, dobiš boot menu, v katerem imaš možnost boot from usb in naložiš sistem iz usb-ja.

T-Mac ::

Ok hvala, sem potem nekako prenastavil boot-e in sem nastavil na usb boot ta je pa sel cez. Zanimivo boot cd z win xp gre cez, dvd z win 10 pa ne? Tega istega boot dvd win 10 sem probal pri sebi in gre isto cez...

crniangeo ::

f9 prtiski :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lenovo ideapad 110 gonilniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
231747 (1426) mtosev
»

Geslo za po spanju ne dela več - win 8.1 64b (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
525712 (4864) jedateruk
»

Malo za duso malo za res :)

Oddelek: Pomoč in nasveti
262370 (1120) T-Mac
»

Windows 10 "clean install"

Oddelek: Pomoč in nasveti
4814194 (11694) fujtajksel
»

NOV prenosnik - Toshiba Satellite --- pomoč lepo prosim!

Oddelek: Pomoč in nasveti
426922 (5466) Matej Marinč

Več podobnih tem