» »

Pož. zid diskonekta pri zagonu (Norton)

Pož. zid diskonekta pri zagonu (Norton)

Cokolesnik ::

Pri zagonu XPjev se kajpak zažene tudi požarni zid - pri meni Nortonov Firewall 2003. Ponavadi se pred njim naloži že ICQ in Messenger, vendar ravno to pomeni nevšečnost. Obema namreč zagon pož. zidu prekine povezavo in vedno jim moram ročno ponovno povezati z omrežjem po tem, ko se Norton namesti in vključi.

Kako bi rešil ta problem? :\
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Hypno ::

Si poskusil mogoče nastavit ruleset za oba programa? Mal v meglo bincam :)
Great are mysteries of the mind ...

Jeebs ::

Ja, poskusi pravila ročno notr fuknit za oba programa, če pa to ne bo delovalo, mislim, da bi moral nekako prepričat Windoze, da naložijo firewall pred ostalimi programi.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Cokolesnik ::

Pravila nimajo tukaj kakšne zveze. Oba programa sta namreč dodana med programi, ki imajo dovoljenje za povezavo z internetom, saj se brez težav povežeta PO tem, ko sta nasilno prekinjena (prekinjena ko se ob zagonu sistema zažene Nortonov pož. zid).

Ugotovil sem tudi to: če požarni zid ugasnem in ponovno vklopim, prekine povezavo le ICQju in Messengerju.;(
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Han ::

Uporabi takšen požarni zid, ki ne prekinja povezav. Npr. Sygate Personal Firewall, ZoneAlarm Pro...

Jeebs ::

Glede na to, da ti to dela izključno s tema dvema programoma, mislim, da bi bilo dobro kontaktirat folk k dela ICQ in Messenger in pa obvestit Symantec o možnem bugu. Drugače pa se mi zdi rešitev tudi ponovna inštalacija požarnega zidu. Meni se ne zdi smiselno, da bi izključno dvema programoma blokiral.8-O
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Cokolesnik ::

Nemalo je uporabnikov, ki imajo ICQ ali/in Messenger ter Nortonov požarni zid 2003, zato me zanima, kdo je še ugotovil to težavo (če izklopi in spet vklopi požarni zid).

Ponovna inšatalacija zagotovo ni kriva, ker sem ga že večkrat namestil na računalnikih in je vedno isto.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413130120 (19607) Qushaak
»

D-Link DI-604 router firmware

Oddelek: Omrežja in internet
243070 (2502) ||_^_||
»

Vrstni red zagnanih programov ob zagonu rač.

Oddelek: Operacijski sistemi
81348 (1224) stefanc
»

preprost in dober firewall?

Oddelek: Programska oprema
111271 (1113) sash
»

Kako vem da je moj PC varen pred vdori?

Oddelek: Operacijski sistemi
111752 (1459) ABX

Več podobnih tem