» »

delo od doma

delo od doma

grofek ::

Lep pozdrav,

Mene pa zanima, če je kdo tukaj, ki ponuja delo na domu ? Sem invalid in zato težko dobim kjerkoli delo. Imam izkušnje pač v marketingu in oglaševanju ter svetovanju to pa je več al manj vse .... Če kdo ponuja delo od doma bi zelo rad, da me kontaktira. Tudi pisanje raznih člankov mi ni tuje Tako, da nekaj v zvezi z tem ...oglaševanje, trženje preko spleta, pisanje raznih člankov. Dal sem že veliko prošenj povsod pa sem vedn dobu negativn odgovor :(
Najlepša hvala že v naprej...

ales85 ::

Zal ne morem ponuditi dela, lahko pa svetujem prekvalifikacijo v poklic, ki ga lazje opravljas na daljavo. Lahko je programiranje, tech support, ...

680x0 ::

Grofek ni veliko povedal o sebi, ni vedno za vsakogar rešitev prekvalifikacija v programerja!

Grofek, ker tudi sam delam za nekoga drugega, ti neposredno ne morem pomagat, lahko pa ti ponudim koristen nasvet. Iz tvoje objave veje
žalost in razočaranje, ker do sedaj nisi uspel najti dela. Taka objava zbuja sočutje, ne bo pa ti prinesla dela, saj se delodajalci bojijo, da boš - tako kot si začel tule - tudi v prihodnje morda slabše opravljeno delo opravičeval s svojo invalidnostjo, hkrati pa delodajalca postavil v situacijo, ko morda ne bo zadovoljen s tvojim delom, hkrati pa te zaradi situacije ne bo želel odpustit. Takšne dileme delodajalce žal že vnaprej odbijajo.

Zato v naslednji prošnji poudari, da si visoko motiviran posameznik, ki svoje delo opravlja vestno, samostojno in ga brez pomoči drugih tudi dokonča, ki pa mu zaradi invalidnosti resda primanjkuje nekaj izkušenj.

Srečno!

Han ::

Tudi slovnica in skladnja šepata...

grofek ::

vem to ..... trenutn sm se dogovoru z enim podjetjem ki ima telekomunikacije in jutri 8.10 mam razgovor ..... tko da mi razloži kko se delo opravlja in vse ...kajti hoče me v svojm timu ... clo tko mi je šel na roko, da bo pršu do mene on ....se prav k men na dom .... da opraviva formalnosti in to bo to :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: puhacufa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZN: mikrodelo prek interneta škoduje in izkorišča

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
298740 (5459) Lonsarg
»

Zavod za zaposlovanje in vabilo na razgovor

Oddelek: Loža
217603 (5876) bambam20
»

Socialna pomoč, rešitev problema. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26454342 (49090) SimplyMiha
»

Kje dobiti študente za delo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8610867 (7355) zuz3k
»

tekstopisci

Oddelek: Izdelava spletišč
202402 (2059) HardFu

Več podobnih tem