» »

sony bravia external subtitles

sony bravia external subtitles

ddasd ::

Živjo!

Mi lahko kdo prosim pomaga kako na sony KDL-55W808C usposobi podnapise preko DLNA.. preko serviio če uklopim
te 2 opcije
mi predvaja s podnapisi 1-2 minute potem mi vrže od začetka ( napiše error cant play video)

lepo prosim za pomoč!
hi

puginho ::

Naj bi šlo z ps3 media server.

ddasd ::

sm poskusu tm sploh ne dela :) sevriio mi edin kar mi uspe če vklopim tiste 2 opcije mi deluje 1,3min... naprimer pri ps3 če grem v tist file "transode" al kwa je mi nardi filmček pa je isto dolg 1-2min :)

a je kaka opcija da če formateram komp da bi deloval.. a nima nben sonya pa dam u dela:)
hi

puginho ::

Jaz ga mam pa gledam preko usb-ja. Tam delajo. Preko dlna sploh nisem še probal. Maš pa na youtube nekaj filmčkov, na ps3 media serverju nimaš očitno vredu nastavitev.

ddasd ::

no zdj mi trenutno serviio predvaja tist z subi in tist brez subov 1min :) (če mam tist 2 klukce) če jih nimam predvaja normalno ( brez podnapisov );)
hi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ddasd ()

ddasd ::

prek usb je pa bedno ker imaš samo odvečni del.. upam da mi ne bo res treba menjat tvja :)

evo sm dal še na drugi komp in isto vrže vn po 1min pa pol :(
hi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ddasd ()

miko22 ::

daj si gor UMS, meni tam dela.

ddasd ::

tega sm dal učer gor.. bom še 1x probu zdj.. a maš kake posebne settinge?
hi

ddasd ::

miko22 je izjavil:

daj si gor UMS, meni tam dela.



piše mi lepo zravn serije "external subs" pa dam play pa mi že več kot 5min kaže loading video..
ne predvaja mi vsebine!
hi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ddasd ()

ddasd ::

http://helpguide.sony.net/tv/caep1/v1/s... tle piše povsod da je podprto pa res ne vem zakaj ne dela :)
hi

MadMicka ::

Jaz sem moral spremenit font črk v podnapisih, da jih je sonny tv prek dnla prebral.

ddasd ::

MadMicka je izjavil:

Jaz sem moral spremenit font črk v podnapisih, da jih je sonny tv prek dnla prebral.

v kermu programu in kje
hi

MadMicka ::

Ja, takih programov je cel kup, jaz uporabljam Wondershere Video Converter Ulitmate.

ddasd ::

s katerim programam na kompu predvajaš? a ti zapečeš notr v film sube.. to mi ne pomaga.. rajši menjam tv
hi

starboi ::

ddasd je izjavil:

s katerim programam na kompu predvajaš? a ti zapečeš notr v film sube.. to mi ne pomaga.. rajši menjam tv


Zakaj pa ne bi poizkusil z Plex-om . Predvaja vse živo. Preveri tudi ali imaš TV posobobljen na zadnjo različico itd. Šel bi menjat tv, ker ti ne predvaja podnapisov ? Česa vse človek še ne bo prebral na tem forumu. :)

ddasd ::

Lol men se zdi 1000e veliko zate mogoce malo manj.. Vendar za tak dnar pricakujem da televizija omogca enega izmed 10 programov ki sm jih probal( plex je bil takoj za serviio ki ga uporabljam 3leta)

Mors vedt da tv gledam izkljucno preko dlna(80%) 10% sport po tv in 10 prek hdmi.. Zakaj so mi subi pomembni... Ker vedno gledam film oz serije z ang subi pa tudi z slo.. Brez pa nikol.. In za jurja bi mel to osnovno funkcijo a je to smesno?

Kwa zdj.. A res nben ne more pomagat?
hi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ddasd ()

-Damjan- ::

Probaj namesto Generic DLNA profila iz seznama izbrat svoj model tvja (prvi zavihek v Serviiu), pa shrani.

ddasd ::

-Damjan- je izjavil:

Probaj namesto Generic DLNA profila iz seznama izbrat svoj model tvja (prvi zavihek v Serviiu), pa shrani.

ja sm izbral 2014 pa ne dela.. ( 2015) ni.. a naj probam use letnice?
hi

ddasd ::

evo sm dal na usb kluček:

Who.Am.I.Kein.System.ist.sicher.2014.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi.avi

I.Origins.2014.SLOSub.720p.BluRay.x264-DrSi.mkv

nobenga mi ne predvaja... skos piše sam loading video.. 5min pa sm prekinu..
hi

ddasd ::

zdj sm probu še dat kao snemat program ( soseda je neki rabla).. tudi to ne dela

to use this feature, a system software update is required... for details, please refer to reference guide.. ( ko dam update mi napiše tv je up to date.. )
hi

puginho ::

Na sony suport imaš software, probaj preko usb. Kateri model imaš?

ddasd ::

KDL-55W808C ..
puginho kater tv maš ti? ti delajo subi pa snemaje?
hi

puginho ::

Od Sonya mam lansko w6 serijo pa dela prek usb-ja vse z podnapisi. Snemanja nisem sprobal. Delat bi ti moralo vse razen če je kaka finta z androidom. Probaj posodobit prek usb-ja.

ddasd ::

ja tm pod suport ni mojga modela... a preko DLNA ti delajo subi? a si probu z serviio?

http://www.sony.si/support/sl/content/c...
tole naj zlvodam pa prensem?
hi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ddasd ()

puginho ::

Gledam samo prek usb-ja pa prek ps3 dlna.

Tu imaš firmwire
http://www.sony.ee/support/en/content/c...

vlka verjetnost je da je up to date

ddasd je izjavil:

ja tm pod suport ni mojga modela... a preko DLNA ti delajo subi? a si probu z serviio?

http://www.sony.si/support/sl/content/c...
tole naj zlvodam pa prensem?


tu ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

ddasd ::

http://shrani.najdi.si/?1N/Va/49CGcJkK/...
zgleda je updajtan Posodobitev vdelane programske opreme na v2287 za televizor
hi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ddasd ()

puginho ::

Pod supported files so vsi od avi, mkv...
Na žalost bo verjetno treba servis klicat oz dobavitelja. Ne poznam pa androida, mogoče moraš tam kak app dol potegnit pa preko njega predvaja?

ddasd ::

nene ni potrebno.. dvomim pa da na servisu kej znajo :)
hi

Thunder wave ::

Lahko, da gre za kako generalno napako in jo lahko s pomočjo servisa in v prihodnosti SW upgrade-a odpravijo.

crniangeo ::

https://www.sony.co.uk/support/en/conte... dej za vsak primer poskusi še enkrat updatat fw. Lahko da je tuki problem :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

ddasd ::

oj bom zlovdu update pa še 1x instleru...

drugače pa imam trenutno probleme:
Z usb (NTFS in FAT32) mi ne prebere video različnih formatov ( avi, mkv, mp4,.. -> od 200mb do 5gb+) skos samo kaže loading video..

v windowsih ne morem dat casting video pa da bi se predvajalo na tv ( deluje na samsungu brezhibno)
http://shrani.najdi.si/?1a/k6/9lE99iF/s...
ne morm snemati tv programa: to use this feature, a system software update is required... for details, please refer to reference guide..

DLNA subi, predvanjane.. no go.. :)
hi

crniangeo ::

mal čudne težave s tem modelom.. :S
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Zgodovina sprememb…

ddasd ::

crniangeo je izjavil:

https://www.sony.co.uk/support/en/conte... dej za vsak primer poskusi še enkrat updatat fw. Lahko da je tuki problem :)


sem poskusu vendar ko dam usb notri pravi da že imam najnovešjo verziji in lahk sam ok stisnem :)
hi

puginho ::

Izklopi tv iz elektrike in vklopi nazaj. Kaj si probal prek usb ključka al diska?

ddasd ::

puginho je izjavil:

Izklopi tv iz elektrike in vklopi nazaj. Kaj si probal prek usb ključka al diska?

preko kljucka.. bom poskusu se preko diska :)
hi

puginho ::

Izklopi prvo tv iz elektrike da se resetira, pusti kako minuto.

ddasd ::

evo sem... pa sm dal usb notri je delal en filmček.. sm zamenu usb ne dela noben več :)
hi

puginho ::

Očitno gre za softwersko napako. Kliči servis, druga nimaš.

ddasd ::

puginho je izjavil:

Očitno gre za softwersko napako. Kliči servis, druga nimaš.

jao jao.. zdj sm dal spet vn.. sm dal notr spet usb.. je delal s subi (edin kar je blo je bla črna obroba) sm šu v UMS pa sm zbral tm video "no encoding" je delalo.. po pa sm probu še 1 video ni delal in tudi usb ne več :|
hi

ddasd ::

puginho je izjavil:

Očitno gre za softwersko napako. Kliči servis, druga nimaš.


baje mi ne dela oz neha delati ( usb, dlna,.. ) ker predvajam "piratske vsebine" :) da majo neko zaščito.. a nben nima s tem problema?
hi

ddasd ::

sm si pa zlovdu vlc for android.. pa mi predvaja z usb vse pa tudi z podnapisi :)
hi

starboi ::

ddasd je izjavil:

sm si pa zlovdu vlc for android.. pa mi predvaja z usb vse pa tudi z podnapisi :)


Se pravi ostaja tv pri vas, ga ne boste menjali ?

ddasd ::

pomoje bom kar menjal.. saj mi ni ušeč da tok stvari "ne dela" :)
hi

starboi ::

ddasd je izjavil:

pomoje bom kar menjal.. saj mi ni ušeč da tok stvari "ne dela" :)


navihanček.:))

ddasd ::

najrajš bi dubu enga k ma identičen tv pa da stestira kako je pri njemu :) k se mi full ne da vračat tv pa čakat na novga.. sam če bo treba bo.. :)
hi

puginho ::

Če ti predvaja preko vlc playera pol dela a ne?! Sem ti rekel da si prek androida dol potegni en app pa ti bo predvajalo. Verjetno še za dlna obstaja rešitev prek androida. Zakaj bi menjaval tv z androidom, predvidevam da bo počasi zelo podobno telefonom, gor bo lavfalo vse živo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

ddasd ::

puginho je izjavil:

Če ti predvaja preko vlc playera pol dela a ne?! Sem ti rekel da si prek androida dol potegni en app pa ti bo predvajalo. Verjetno še za dlna obstaja rešitev prek androida. Zakaj bi menjaval tv z androidom, predvidevam da bo počasi zelo podobno telefonom, gor bo lavfalo vse živo.


ja sam fora je da če dam usb v tv mi pa tm ne deluje.. zdj če to ne bo delovalo in dlna skos po rajši vzamem samsunga:) če pa bo to delovalo lahko ostanem na soniju:)
hi

ddasd ::

Prejeli smo odgovor višje tehnične službe in Vam ga posredujem:

Svetujemo Vam, da napravo izklopite iz vseh omrežij in jo pustite izklopljeno vsaj 30 minut, da se popolnoma isprazni in potem poskušate ponovno uporabiti USB vhod.

Na žalost se s povezavo USB pojavljajo določeni problemi, Sony jih raziskuje in zelo verjetno je, da bodo težave odpravljene z naslednjo posodobitvijo programske opreme.

ali to pomeni da bo tudi dlna deloval potem?:)
hi

Invictus ::

ddasd je izjavil:

Prejeli smo odgovor višje tehnične službe in Vam ga posredujem:

Svetujemo Vam, da napravo izklopite iz vseh omrežij in jo pustite izklopljeno vsaj 30 minut, da se popolnoma isprazni in potem poskušate ponovno uporabiti USB vhod.

Na žalost se s povezavo USB pojavljajo določeni problemi, Sony jih raziskuje in zelo verjetno je, da bodo težave odpravljene z naslednjo posodobitvijo programske opreme.

ali to pomeni da bo tudi dlna deloval potem?:)

Upanje umira zadnje ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ddasd ::

ja če so tisti na sony taki carji.. da sm že 10x reku naj mi dajo cifro od te "tehnične službe" ne pa da čakam 3 dni za odogovr in rečejo.. dajte podanpise isto preimenovat kot film.. lol :) in pol rabš napisat 10 mailov da končno podajo pametni odogovr:)

ma kdo od vas telefonsko mogooče od te "tehnične službe" :)

na take odgovore samo zgublam čas :)

Kot sem Vam pojasnila gre pri posredovanju primerov višji tehnični podpori za interno komunikacijo, pri kateri moramo upoštevati predpisane postopke.

Vaše vprašanje smo posredovali višji tehnični podpori in takoj, ko prejmemo odgovor Vam ga bomo posredovali.
hi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV Sony - Philips - Samsung (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8827400 (23378) Thunder wave
»

Kateri LED LCD TV vzeti?

Oddelek: Kaj kupiti
153029 (2740) promixer
»

Dodajanje podnapisov v film

Oddelek: Pomoč in nasveti
94009 (3895) kunigunda
»

Samsung TV DLNA - dts zvok (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6916001 (13657) Dekinio

Več podobnih tem