» »

Honor 7

Honor 7

locke ::

Če koga karkoli zanima glede tega telefona... jaz ga imam že kak teden. Reviewov dobite tudi kakih 40, če vtipkate v google, njihova uradna trgovina pa ima velikokrat popuste (jaz sem svojega naročil za 280 eur). Gre za telefon principa oneplus, ki naj bi ponujal premium funkcije za midrange price.

Par stvari, ki mogoče falijo v reviewih:
- zadeva dejansko ima gorilla glass, mogoče ne promovirajo, ker je 3. edicija in ne 4.
- mobitel ima funkcijo lastnega bujenja - če ga zgubimo, ga lahko pokličemo in se nam javi, če je v bližini
- ima ultra powering save mode, ki zadevo reducira na klice in mesidže in več kot dvakrat podaljša že tako veliko baterijo

Razlog za ta thread: nisem še videl tega modela omenjenga, ker pa gre za mobitel, ki je dejansko blizu mnogim flagshipom in hkrati 200-300 EUR cenejši :)
Če hočete kake slike, lahko ugodem.

mitja81 ::

Živjo,

zanima me kje ste kupili ta telefon ( na vmall.eu ali kje drugje?).
Google play deluje brez problema (nekje sem zasledil da so določene težave)?

Iščem pač en dober telefon za dve sim kartici, edino kar me moti je 2 slot kateri je namenjen ali za SIM2 ali pa za Sd kartico...

Lp, Mitja

locke ::

vmall.eu, za dostavo sem pa uporabil cheaper&more. Google play deluje normalno. Kar se tiče pa dvojne sim... prva je 2G/3G/4G, druga pa le 2G. Ima pa telefon kakih 10GB prostora, tako da za slike je dovolj, če hočete dvojno sim, za kake filme pa ne ravno...

mitja81 ::

Zivjo, sem narocil 64 gb verzijo preko etotalk (Kitajska). Me je vseeno malo mucila zadeva zaradi prostora... Zaenkrat deluje brez problemov... Zasedenih imam pa tudi ze 10 gb, tako da je kar fajn vec prostora.

Ja pa res da je na koncu po placilu ddvja naneslo nekoliko 200€ vec kot evropska verzija...

locke ::

no pozdravljen kot eden redkih Honor 7 lastnikov v sloveniji :)
ti pa priporocam zascito za robove!

mitja81 ::

:)

Glede na to na kakšnem delovnem mestu večinoma telefon uporabljam, je bila ta zaščita naročena že skupaj z telefonom :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto G (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
651158666 (49212) c00L3r
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527209 (17599) Anney
»

Kater telefon z qwerty tipkovnico?

Oddelek: Mobilne tehnologije
72423 (2232) Gregor P
»

gsm z 2 sim karticama - KAJ KUPITI

Oddelek: Mobilne tehnologije
64710 (4525) Ales

Več podobnih tem