» »

Prepričevanje....

Prepričevanje....

kuntek ::

Kako naj brata, ki kupuje nov računalnik (samo za igerce) prepričam, da je Duron boljši od Celerona in da se ne splača kupiti Thunderbirda?
Rabil bi kakšne dobre linke za primerjave procesorjev in podobno. Prepričevanje pa je toliko težje, ker ima en računalnik, ki ga uporablja zgolj za delo in to je PIII z Matrox G400 MAX, 256 Ram-a in več kot 60Gb diskov.
Vsakeršna pomoč je zelo dobrodošla.

roro ::

Kakšno zvezo ima prvi del priredja ("da je Duron boljši od Celerona") z drugim delom ("da se ne splača kupiti Thunderbirda")?

alien-w ::

posliji ga sem, na ta pejđ, pa mu reč, naj uprasa na forumu "kaj kupiti" kaj se bl splaca

kuntek ::

roro, to da je Duron boljši od Celerona čivkajo že vsi vrabčki na vejah (zdaj ne bi še enkrat o tem, ker o tej polemiki smo na slo-techu že preveč razpravljali). Thunderbird se po mojem samo za igrice ne splača, ker razlika v igrah ne bo občutna, cena pa je kar večja.

roro ::

Kuntek imaš prav, sicer me pa nisi razumel.

StarY ::

Probaj z gladovno stavko...:D

kuntek ::

Za Durona mi je že uspelo. Zdaj se je zataknilo pri grafiki. On hoče Voodoo jaz pa pravim GTS2 MX. Kaj mislite?

Izak ::

Če ma keš naj vzame GTS2 MX! :D

birdy ::

povej mu da je voodoo en kurac in da sux vsepovprek(razen v2)
in da 16 bitne barve nikamor ne peljejo(pa ne mi dopovedovat da se ne opazi)

pa se kaj mu rec(recimo poraba ma amd-ja ki velik porabi pol bi pa se voodoo ja not utiku?? kaj misli met 500W napajalnik al kaj??

s takimi mu prbiji

jest sem zakrknjen anti voodooist(op prev)
lp
birdy

kuntek ::

Birdy hvala za dobre argumente, saj o porabi je tudi ze tekla beseda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Athlon 1400 ali Celeron 2400

Oddelek: Kaj kupiti
211350 (1052) Dr Evil
»

AMD XP proci,...

Oddelek: Kaj kupiti
432206 (1362) SlaveMaster
»

P III 1000 vs. Duron 700@900

Oddelek: Strojna oprema
211385 (1019) Mr.B
»

Hitri Duroni

Oddelek: Novice / Procesorji
51794 (1794) Pretorijanec
»

OCENA PREDLOGA

Oddelek: Kaj kupiti
51203 (1034) VASkO

Več podobnih tem