» »

Adblock Plus in Bolha

Adblock Plus in Bolha

buick ::

Uporabljam Firefox in imam vključen dodatek Adblock Plus, ki lepo blokira razne nadležne reklame, ki se pojavljajo na vseh straneh.
Težava pa je z stranjo Bolha, katero bi pa želel dati kot izjemo, da pri njej Adblock ne bi deloval. Na Bolhi namreč Adblock preprečuje nekatere funkcije in ga je zato treba vedno znova vklapljati in izklapljati.
Torej ali kdo ve kako se da stran kot izjemo v Adblock? Sem iskal in poskušal pa ne najdem rešitve.

amigo_no1 ::

O tem sem danes pisal tu:
https://slo-tech.com/forum/t405762/p376...

in naslednji post

einstein :P ::

naloži si chrome in adblock in ne bo težav. - imam jaz tako.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Assass1n ::

V chrome sam klikneš na adblock ikonco pa daš, da ti na tej strani ne dela simpl :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Kurzweil ::

spodaj levo imaš ikono od Adblocka in kot je Assassin rekel, klikneš na njo (jaz moram z wheel buttonom) in je ta neverjetno težek proces končan. Da je rešitev dokončna pa v nastavitvah Adblocka nastaviš katere strani so izjeme, da jih obide.
Je pa zanimivo einstein :P, da še tako preprosto, kot delajo aplikacije je za nekatere tudi to pretrd oreh, še dobro da mu nisi predlagal še menjavo operacijskega sistema. Stvar je preprost, da bolj nemore bit.

einstein :P ::

Kurzweil je izjavil:

spodaj levo imaš ikono od Adblocka in kot je Assassin rekel, klikneš na njo (jaz moram z wheel buttonom) in je ta neverjetno težek proces končan. Da je rešitev dokončna pa v nastavitvah Adblocka nastaviš katere strani so izjeme, da jih obide.
Je pa zanimivo einstein :P, da še tako preprosto, kot delajo aplikacije je za nekatere tudi to pretrd oreh, še dobro da mu nisi predlagal še menjavo operacijskega sistema. Stvar je preprost, da bolj nemore bit.



če noče, mu ni treba menjati brskalnika, jaz ga ne silim, samo pravim, da sem jaz s chromom zadovoljen in da vse deluje, kot je treba, kaj več mu pa ne morem predlagat, ker ne uporabljam firefoxa

lp
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Kurzweil ::

Ne nakladaj, lepo si napisal v trdilnem stavku...

naloži si chrome in adblock in ne bo težav.


Tako, da raje molči. Nevem zakaj bi moral devat Chrome gor :)) če deluje gladko povsod, kjer je Adblock mogoč, samo gumb je treba znati uporabljati in glede na to, da je to tudi bilo vprašanje, kako narest, se ti ne zdi, da je lažje pritisniti gumb, kot menjati brskalnik, na katerega je verjetno navajen že leta ? ;((
In še enkrat nimaš kaj predlagat, če pa je povsod gumb isti, ampak kot rečeno še tako kot je preprosto je pretežko za nekatere... jao..

einstein :P ::

Kurzweil je izjavil:

Ne nakladaj, lepo si napisal v trdilnem stavku...

naloži si chrome in adblock in ne bo težav.


Tako, da raje molči. Nevem zakaj bi moral devat Chrome gor :)) če deluje gladko povsod, kjer je Adblock mogoč, samo gumb je treba znati uporabljati in glede na to, da je to tudi bilo vprašanje, kako narest, se ti ne zdi, da je lažje pritisniti gumb, kot menjati brskalnik, na katerega je verjetno navajen že leta ? ;((
In še enkrat nimaš kaj predlagat, če pa je povsod gumb isti, ampak kot rečeno še tako kot je preprosto je pretežko za nekatere... jao..


dobro, cool down man, nisem mislil naj dobesedno instalira, to je itak njegova odločitev. :D
STAY OUT OF MY TERRITORY!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube oglasi in Adblock

Oddelek: Loža
192262 (589) PARTyZAN
»

MS Edge

Oddelek: Programska oprema
142190 (1526) MrNighthawk
»

[Firefox] uporablja več kot 500MB rama

Oddelek: Programska oprema
413948 (2904) sodnicaN
»

Kako hudičevo odstrani te nadležne reklame?

Oddelek: Pomoč in nasveti
104025 (2931) scipascapa
»

nadležni oglas na 24ur.com

Oddelek: Loža
81612 (1481) šernk

Več podobnih tem