» »

PC+USB Android=VIRUS

PC+USB Android=VIRUS

helo ::

Win7 prenosnik povezal z mobitelom preko USBja (android)...da se polni mobi čez noč.
zjutraj internetna povezava ne deluje več na prenosniku...ne odpira več spletnih strani..mislim da nekatere je odprlo nekatere ne...takoj vrze 12strani avastfree blokiral, npr ko poskusam odpreti youtube.com

restart..1x.....v dosu videl da je hibernate.sys al nekaj podobnega "poškodovana" če se spomnim pravilno....dal enter resume.


sedaj pa restartal 2x.... in nič se ne vidi le ČRN ZASLON. CD enote ne morem odpreti...nič.....v bios ne morem...mogoče grafična šla?? disk?? popolnoma nič ne vidim na zaslonu po restartu....

PROSIM ZA POMOČ

helo ::

"no video input" ce priklopim na zunanji monitor...:(

shadeX ::

Tvoj naslov oz. sklepanje da je za tvoje težave kriv Android telefon, ki se je polnil čez noč je zagotovo napačno.

Čist mogoče je da se je tvoj laptop naenkrat ...stegnil.

helo ::

skoraj nov... star 1,5leta...

helo ::

tu mislim da je opisana težava:

"The last attempt to resume the system from its previous location failed. Attempt
to resume again?
(Use arrow keys to highlight your choice.)

1. Continue with system resume
2. Delete restoration data and proceed to system boot menu

http://informertech.com/how-to-fix-wind...

1. izbral sem continue with system resume...

po temu več ne pridem v windowse. le ČRN zaslon, tudi če prikloopim preko VGA na zunanji monitor.
preskeniral disk na drugem PCju-ni virusov na njem.... še kak predlog??? sem preimenoval folder na disku v program files v NVIDIA kjer so driverji za grafično ni efekta. v bios ne morem.safe mode tudi ne... le črn zaslon..

prosim za nasvet...

shadeX ::

Poskusi z kakim live linux cd-jem..

helo ::

ne morem odpreti CD enote...ne odziva se gumb... sicer pa kaj bom dosegel z linxom?

a lahko zbrisem hiberfil.sys?? mogoče bo to pomagalo? sicer ne najdem te datoteke, a ko sem preskeniral disk ja nasel da je ta datoteka zaklenjena...

ne vem vec kaj naj naredim...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: helo ()

SeMiNeSanja ::

Sploh ne razumem, kaj to počneš.

Enkrat praviš, da imaš samo črn ekran, da ne gre v BIOS, ne nikamor, koj nato pa pišeš, da ne najdeš neke datoteke?!?

Kaj zdaj, a se pc štarta ali ne? Je čisto mrtev, ali vendarle nekaj dela?

Drugače pa bi bilo bolje, če bi izbrisal 'restoration data', ko ti je ponujal.

helo ::

prvič ko sem opazil napako se je zgodilo to kar sem opisal: nisem zbrisal restoration, izbral sem continue with system resume.

"The last attempt to resume the system from its previous location failed. Attempt
to resume again?
(Use arrow keys to highlight your choice.)

1. Continue with system resume
2. Delete restoration data and proceed to system boot menu


SEDAJ OB RESTARTU IMAM LE ČRN EKRAN....:( ..... ko sem disk dal ven iz prenosnika in ga priklopil na drug PC in pobrskal po disku ga preskeniral za viruse ni antivirus nic nasel...

torej tezava je ko prizgem prenosnik je le črn ekran, kot da se ne zbudi. slisim ventilatorje, lučka sveti je prizgan a je le ČRN zaslon.WIN7 64bit....malo sem brskal po netu..mogoče bi moral izbrisati hiberfil.sys ????? sam jo moram najdet je ne viddim ko disk priklopim kot zunanji disk....

Please help

sandmat ::

helo je izjavil:



torej tezava je ko prizgem prenosnik je le črn ekran, kot da se ne zbudi. slisim ventilatorje, lučka sveti je prizgan a je le ČRN zaslon.WIN7 64bit....malo sem brskal po netu..mogoče bi moral izbrisati hiberfil.sys ????? sam jo moram najdet je ne viddim ko disk priklopim kot zunanji disk....

Please help


Izgleda, da težava ni disk temveč laptop. Tudi brez diska moraš prit do biosa ali pa do sistema z live CDjem.

helo ::

laptop je star dobro leto....

brez diska je isto..... le črn zaslon.... misliš da je matična??kar tako zvečer dela vse OK, priklopim mobi preko USBja da se fila, zjutraj hočem surfat in net ne dela oz. določenih strani ne odpira, parkrat restart sedaj je pa le črn zaslon ko prižgem...

sem malo googlam za black screen of death pa nič pametnega našel, ker jaz tudi miške ne vidim na zaslonu :(

res nihče ne zna odpravit težave?? :8)

sandmat ::

heh, a je slučajno mobi še vedno vključen ko prižigaš laptop?

izključi vse USB naprave ;)

helo ::

vse usb naprave so izključene.tudi če dam ram ven ni razlike in nič ne piska.

gslo ::

laptop nesi nekomu, ki ve kaj dela. ponavad je to že prvi sosed.

AmokRun ::

Ko ga prižgeš poglej, če začne utripat kakšna ledica (caps lock, wireless, num lock, ...)

Duhec ::

Odstrani baterijo in iztakni napajalnik. Stisni in drži tipko za vklop nekaj 10sek. Nato priklopi samo napajalnik (brez baterije) in vklopi.
Poročaj.
http://blackbird.si/

helo ::

@gslo vem kaj delam, sem že popravljal pcje. a nikoli še ni bilo primera da je bil le črn zaslon.zato upam da ni matična ali grafična.

kolikor vidim po netu so primeri z black screen of death BSOD a pri njih se vidi vsaj miska pri meni niti miske ni.

@AmokRun ob prižigu gori le lučka, ki kaže da je prižgan. LAN ne sveti... ostale tipke za caps lock num lock ipd. nikoli niso imele lucke da bi svetile.

@Duhec storil, isto nič drugače....:(

Duhec ::

A obratno, samo z baterijo in brez napajalnika, tudi sveti power ledica ?
Priklopi še dodaten zunanji monitor.
http://blackbird.si/

AmokRun ::

Kater laptop imaš?

helo ::

na dodatnem monitorju: No video input

ledica sveti tudi če je le baterija notri. opazil sem da se ventilator sploh ne vrti. za disk nisem prepričan, ko prižgem ga ne slišim...možno da se tudi disk ne zažene...očitno je šla matična :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung 950 pro m.2 na intel dx79to

Oddelek: Strojna oprema
6800 (664) hojnikb
»

Windows 7 - počasen resume

Oddelek: Operacijski sistemi
262603 (2147) MrStein
»

Slikar (paint.exe) ter Photoshop začasne datoteke (temp files) pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
152146 (1693) Ziga Dolhar
»

Password lock notebook

Oddelek: Pomoč in nasveti
152102 (1518) boogie_xlr
»

Slo-Tech Linux 2.0.1 - 20040831

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
424336 (4336) drola

Več podobnih tem