» »

Password lock notebook

Password lock notebook

tec ::

Naštimal sem v biosu password,Sedaj pa ko prizgem masino napise-password lock.
Potem pa ne morem nikamor vpisati gesla niti v bios ne morem vglavnem nobena tipka ne dela.
Mogoče je kombinacija tipk samo katerih?
Prosim pomagajte.
L.p
tec



SI_J ::

1. Preberi si navodila (kateri prenosnik sploh imas?)
2. Posqsi z geslom in ENTER
3. Posqsi vse mozne kombinacije tipk
4. Malo pocakaj na kaksen nasvet
5. Razdri racunalnik in naredi kratek stik na batariji za nekaj seqnd.

tec ::

Ja sem ze odklopiu baterijo biosa ampak še vedno isti problem.Peacock-voyager 200xl
233mhz P.V bios se pride z tipkam Fn+F2,
ima pa na tipki F8 ključavnic pa tud nič.
ko prižgem imam 5sek verzijo biosa na monitorju, verjetno čaka,da kaj pritisnem nato pa naj bi verjetno vtipkal geslo.
Password imam katirega sem jast nastavil v biosu navodil pa ne.
L.p
tec

BigFoot ::

a si probu FN+F8?
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

tec ::

Ja sem probou ampak takrat napis rahlo žmiga,med tem ko priostalih tipkah ne žmiga.Drugače pa ni sprememb.
L.p
tec

miha ::

Ukradena roba?

tec ::

Ne to sploh ni res!Kot sem reku jast sem nekaj zaj.In vem kodo,ker sem jo včeraj unesu!

BigFoot ::

nesi na servis pa nej se oni zajebavajo.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

tec ::

in da mi mastno zaracunajo...ne hvala. Ce lahko oni odkrijejo napako, jo lahko verjetno tudi jast..samo malo dlje bo trajalo

Mr.B ::

Probaj nekako tako da izklopiš baterijo za cmos , nato daj ven baterijo za napajanje. Počakaj malo recimo 5 minut. PRižgi prez baterij svoj notebook , poglej če prideš notri. Ugasni svoj notebook. Vstavi baterijo za BIOS , prižgi notebook ga potem ugasni , in vstavi še preostale baterije . Sedaj bi pa moralo delati.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

HEKO ::

In kak kaže?
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

tec ::

Sem probau vse zivo,celo noč pustil brez CMOS bat. pa nič ne pomaga enkrat mi je uspelo priti v bios s pritiskanjem 3h ali 4h tipk naenkrat ne vem kako. Potem sem pobrisal svoj User pass. samo ostal je še supervisor pass.,tega pa ne vem,mogoče je poleg navodil ali pa na servis kjer je bil,da bi zamenjali zaslon. Navodila pa dobim,če jih ni prejšnji osebek izgubil.Ja pass. vglavnem ne moreš zbrisati z odstranitvijo CMOS bat. ter ostalih dovodov energije,ker je pass. v flashu.Z odstranitvijo bat. sem samo pobrisal nastavitve Biosa.
Ja vseen hvala zaenkrat upam,da dobim navodila pa kakšno informacio iz servisa.
L.p
tec

razorblade ::

Rad bi obudil tole staro temo ker imam popolnoma isti problem, tukaj pa še ni nobene konkretne rešitve. V mojem primeru crackerski programi ne pridejo v poštev ker me comp ne spusti nikamor brez administratorjevega gesla tako da niti diskete noče zagrabit. Bios sem že resetiru tako da sem pustil baterijo za več ur od zunaj. Zdej mi pa javi napako v biosu in me takoj ob zagonu pošlje tja, seveda brez gesla pa nikamor... dobim le črn ekran z narisano ključavnico v levem kotu ki hoče le geslo...
Iz navodil sem dobil sledeče:

Supervisor password:
A supervisor password (SVP) protects the system information stored in the IBM BIOS Seup Utility.The SVP must be entered in order to get access to the IBM BIOS Setup Utility and make changes to system configuration settings.

Attention
If the SVP has been forgotten and cannot be made available to the servicer, there is no service procedure to reset the password. The systemboard must be replaced for a scheduled fee.

Notebook je IBM ThinkPad A20m

Kaj se res ne da odkleniti izgubljenega gesla za bios???

Spajky ::

programček KillCmos za ubit bios nastavitve (resetirat) če ne moreš baterije ali jumperja za reset biosa ...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

YenLoWang ::

kako bo pa zagnal programcek, ce niti v sistem nemore ampak obvisi pri biosu.

boogie_xlr ::

Moj hp ima še nekakšen security modul, ki se ga lahko sname s plate(seveda je prej potrebno laptop razdret) tak da na servisu bi ti verjetno tega menjal pa računal. S temi passwordi pr laptopih se res ni za igrat kaj preveč.

add: ups, tole je bil pa orng bump

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

enter supervisor password

Oddelek: Loža
313729 (3188) Yacked2
»

Laptop in kamere

Oddelek: Pomoč in nasveti
183074 (2638) Karen
»

Supervisor BIOS in HDD password reset?

Oddelek: Pomoč in nasveti
172166 (1891) solatko
»

Odklepanje trdega diska

Oddelek: Strojna oprema
131917 (1573) Durex
»

maznjen laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
251793 (1237) bmandelj

Več podobnih tem