» »

Problem v Wordu-Številka poglavja v napisu pod sliko

Problem v Wordu-Številka poglavja v napisu pod sliko

llavry ::

Pri dodajanju napisa pod slike mi ne želi vključiti številke poglavja. Ko kliknem na oštevilčevanje napisov in označim, da želim vključiti številko poglavja, kliknem v redu, se pojavi opozorilo: Ni številke poglavja za vključitev v napis ali številko strani. Če želite oštevilčiti poglavja, uporabite gumb Večravenski seznam na zavihku osnovno in izberite shemo oštevilčevanja. ki je povezana z naslovnimi slogi.
Temu seveda sledi da mi namesto napisa Slika 1.1 , pod sliko napiše Slika Napaka! V dokumentu ni besedila z navedenim slogom..1

Izdelane imam svoje sloge naslovov in tudi označen seznam uporabljenih slogov v večravenskem seznamu. Po številnih izbranih kombinacijah mi ni uspelo rešiti problema. Tisti, ki znate rešiti problem vas lepo prosim da napišete rešitev.

tor2 ::

Lažje bo šlo, če nekam prilepil en dummy dokument s svojo predlogo in neko sliko, da se vidi problem.

Verzija Worda ?

llavry ::

Word imam 2013
 Primer

Primer



lahko tudi pošljem primer mojega word dokumenta na mail, če bo kaj lažje.

llavry ::

Problem rešen!
Težava je očitno v tem, da v naslovu ne smeš uporabljati svojih slogov ampak izključno že pripravljen slog: Naslov1. Slog pa lahko seveda spremeniš in ga oblikuješ tako kot želiš.

harvey ::

llavry je izjavil:

Problem rešen!
Težava je očitno v tem, da v naslovu ne smeš uporabljati svojih slogov ampak izključno že pripravljen slog: Naslov1. Slog pa lahko seveda spremeniš in ga oblikuješ tako kot želiš.

Ne, definirat si moraš potem svoje sloge in tudi v tem številčenju definirati odgovarjajoče svoje sloge. Samo so postali tile novi Wordi obup, ker ti sami delajo neke character styles, po svoji pameti.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

llavry ::

harvey je izjavil:


Ne, definirat si moraš potem svoje sloge in tudi v tem številčenju definirati odgovarjajoče svoje sloge. Samo so postali tile novi Wordi obup, ker ti sami delajo neke character styles, po svoji pameti.

Ja nisem se dobro izrazila. Ja s tem ko maš ta slog izbran, potem ta isti slog spremeniš in mu dodeliš številčenje in vse ostalo kakor želiš imet.
Tak da ja tak kot praviš, sami nepotrebni problemi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazalo v wordu

Oddelek: Pomoč in nasveti
131857 (1311) [D]emon
»

Je mogoče narediti odseke v OpenOffice Writerju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111864 (1679) Icematxyz
»

Izdelava kazala v LibreOffice

Oddelek: Programska oprema
51228 (1155) slitkx
»

Word-avtomatski vnos slogov

Oddelek: Programska oprema
81098 (976) alexius103
»

word export slogov

Oddelek: Programska oprema
6988 (752) alexius103

Več podobnih tem