» »

Headset

Headset

Mozi 111 ::

Potreboval bi nekakšen gaming headset (za npr. Counter Strike). Vzel bi čim cenejšega samo ne vem kakšne so primerne cene za nekakšno še kar kvalitetno robo. Po drugi strani bi potreboval tudi slušalke za muziko, tako da bi mogoče takega s snemljivim mikrofonom (če je to pametna ideja?). Hvala za pomoč.

MasterTade ::

Plantronics Gamecom 780 imajo dolby surround, kupil za 70€..Za igranje CoD2 in ostalih iger/nabijanje glasbe so super, pa še udobne so
Mors omnia aequat

zunno ::

Kje si jih pa kupil?

Trololololol ::

https://www.mimovrste.com/slusalke-in-m...
Za Counter Strike ne potrebuješ več kot stereo, predlagam Plantronics GameCom 388.
Zvok zelo v redu, mikrofon vrhunski. Skratka, odlične poceni gejmerske slušalke.

MasterTade ::

Harvey Norman je imel
Mors omnia aequat

dogo ::

Ne kupuj gamecom 780, so mi šle prej kot v dveh letih. Sama kvaliteta zvoka je zadovoljiva, so udobne, ampak imajo strukturno napako, meni je počil headband prej kot v dveh letih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dogo ()

Verma ::

Priporočam ti Kingston Hyperx Cloud II slušalke. Odličen zvok (tudi 7.1), dobri basi in nasplošno zelo kakovostne in predvsem udobne slušalke.

dogo ::

Verma je izjavil:

Priporočam ti Kingston Hyperx Cloud II slušalke. Odličen zvok (tudi 7.1), dobri basi in nasplošno zelo kakovostne in predvsem udobne slušalke.

Jaz imam njihove predhodnike in so super, tako da so II res top, samo na žalost nisem imel takrat $ za njih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming Slušalke

Oddelek: Pomoč in nasveti
445600 (3903) darkz
»

katere gaming slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
171658 (1417) MasterTade
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
132553 (2265) iDare
»

Katere slušalke??

Oddelek: Kaj kupiti
193151 (2118) BorutK-73
»

gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8510279 (8846) r3dkv1c4

Več podobnih tem