» »

katere gaming slušalke?

katere gaming slušalke?

gamingpr1234 ::

pozdravljeni!
Razmišljam o nakupu novih gaming slušalk.
Maksimalna cena je tam okoli 130eur.
Morajo imeti mikrofon.Sam sem že našel nek model ki mi ustreza.
http://anni.si/slusalke/slusalke-z-mikr...
Zanima me ali jih ima kdo in kakšne ima izkušnje z njimi.
LP

galu ::

Kolegu sem priporočal HyperX Cloud II, pa je kr zadovoljen z njimi. Mikrofon je soliden.
Tako to gre.

r3dkv1c4 ::

Recimo, sam bi sigurno ponovno vzel corsair slušalke....odličen komfort, dober zvok, dober mike....skratka mene so navdušile......
.....kar pa je zelo pomembno, v primeru reklamacije, dobiš nove enake ali boljše.
Corsair ne popravlja ampak samo menja z novimi artikli.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

r3dkv1c4 ::

http://www.corsair.com/en-gb/corsair-ga...

imaš pa tudi wireless izvedbo model 2100.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

gamingpr1234 ::

Mene je pri teh strix slušalkah predvsem navdušilo to da si lahko sam spreminjaš nastavitive (control box, in gibljiv zvočnik ter 7.1 driverji.Mogoče tudi malo izgled ter osvetlitev.

Beta2 ::

Tele ki jih gledaš so odlične, zvok je super, mikrofon pa tudi zelo soliden, načeloma naj bi bile ok vse iz Asus Strix serije sploh pa te ki imajo ta audio station, kjer imaš potem precej nekih opcij/nastavitev, sicer točno za te ne vem ampak predvidevam da je glavna razlika med DSP in 7.1 modelom samo 7.1 zvok, če tega ne rabiš potem bi morale biti DSP ok.

gamingpr1234 ::

Kako pa je z pošiljanjem in garancijo teh crosair slušalkah.Če jih daš v garancijo koliko časa potem pošiljajo nazaj?
Ali to lahko zamenjaš v Slo ali moraš pošiljati nazaj v podjeteje.

Hvala za nasvete verjetno se bom odločil za te strixove slušalke.
LP

Zgodovina sprememb…

Beta2 ::

Načeloma slušalke kot vem nimajo nekih mednarodnih garancij (razen določene) tako da če kupiš zunaj boš tam tudi moral potem uveljavljati garancijo če ti bo kaj crknilo. Drugače sicer tudi Corsair naj nebi bile slabe ampak jih boš v slo malo težje dobil, mislim pa da z Asus strix serijo ne moraš falit ;).

Snackbarru ::

Sennheiser CX II ali pa Xiaomi Piston 3 + dober lapel mic.

forg0tten ::

Si pa malo temo falil, tukaj ni govora o ušesnih slušalkah ampak o tavelikih gaming ;).

Snackbarru ::

Prav nič nisem teme falil. Z in-ear slušalkami se "gejma" veliko bolje kot z nekim overpriced shitcup "gayming gear" kupom dreka.

pixelzgaming ::

Imam QPAD QH-85, ki so vbistvu Hyper X Cloud s open ear designom. Proti Plantronics Gamecom 777/380 ali Logitech G230 so bomba. Bi jih priporočal.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

galu ::

Snackbarru je izjavil:

Prav nič nisem teme falil. Z in-ear slušalkami se "gejma" veliko bolje kot z nekim overpriced shitcup "gayming gear" kupom dreka.


Probaj katere od zgoraj omenjenih slušalk. Če se ti bojo zdele slabše, obišči otorinolaringologa.
Tako to gre.

B-Stard ::

Gamelife ::

Piše katere gaming slušalke sam nekateri se niste tolk daleč k Snackbarru.
Lp

r3dkv1c4 ::

Beta2 je izjavil:

Načeloma slušalke kot vem nimajo nekih mednarodnih garancij (razen določene) tako da če kupiš zunaj boš tam tudi moral potem uveljavljati garancijo če ti bo kaj crknilo. Drugače sicer tudi Corsair naj nebi bile slabe ampak jih boš v slo malo težje dobil, mislim pa da z Asus strix serijo ne moraš falit ;).

Mi lahko razložiš kaj je to mednarodna garancija?

Garancijo izda proizvajalec, trgovina oz. servis samo opravi storitev, v času, ki ga zastopa garancijski rok.(če je recimo proizvajalec predpisal 5 let in trgovina leto dni, to pomeni, da servis opravi reklamacijo samo v času 1 leta, za ostalih 4 , pa se mora stranka sama obrnit na proizvajalca)

Izkušnje s corsairom in njihovo službo za stranke so, da reklamacijo rešijo predj kot v mesecu dni.
V slo dobiš vse od corsaira ampak se ne splača.


Slušalke se kupuje v tujini, ker slo trgovine niso niti približno konkurenčne.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

r3dkv1c4 ::

Snackbarru je izjavil:

Prav nič nisem teme falil. Z in-ear slušalkami se "gejma" veliko bolje kot z nekim overpriced shitcup "gayming gear" kupom dreka.

ti si vtikaš drek kar v ušesa.....oh ti pacek ti
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

MasterTade ::

Snackbarru je izjavil:

Prav nič nisem teme falil. Z in-ear slušalkami se "gejma" veliko bolje kot z nekim overpriced shitcup "gayming gear" kupom dreka.


Zdaj pa še utemelji, jaz ti napišem zakaj in ear ne maram;
-ven padajo
-tanek kabel
-kvalitetne so drage ko pra****
-za muziko so recimo da bolj primerne kot za špile
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171247 (14212) Banza
»

Slusalke

Oddelek: Kaj kupiti
458220 (7210) Verma
»

gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8510279 (8846) r3dkv1c4
»

Kater in-ear slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
355751 (3775) Janac
»

In ear slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
326005 (5370) IvoJan

Več podobnih tem