» »

Firefox black screen

Firefox black screen

GummyBear ::

Že nekaj časa imam probleme s Firefoxom. Sredi brskanja mi namesto vsebine strani pokaže črni zaslon in to v vseh odprtih zavihkih. Edina rešitev (ki pa ni najboljša) je klik na križec za zapiranje okna in ponoven zagon brskalnika. Vse dodatke in vtičnike imam onemogočene oz. nastavljene tako, da prej potrdim uporabo, zato lahko izključim možnost, da to povzroča kateri od vtičnikov. Firefox se sproti posodablja in trenutno uporabljam najnovejšo različico (39.0). Kaj bi lahko bilo narobe, da se prikazuje black screen?

xda develope ::

mogoče ti kaj pomaga

Ali ti je bilo to težkonarediti?

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Najnovejši je 40.03
Delo krepa človeka

GummyBear ::

Ne vem, meni piše, da posodobitev ni na voljo. Uporabljam pa 39.

Ne bi pisal tukaj na forum, če bi rešitev že imel. Pregledal sem vse uradne Firefox forume, vendar mi problema ni uspelo odpraviti. Driverji za grafiko so najnovejši oz. je že sam PC toliko star, da so driverji že nekaj let isti. Torej, nihče tukaj ne ve, kaj bi bil vzrok, da brskalnik kar naenkrat postane črn?

solatko ::

Nekaj v FF ti nagaja - kak plugin ali brovser vrstica. Pojdi na nastavitve in daj obnovitev ff, potem pobriši zgodovino in piškotke.
Zaradi istega vzroka ti tudi noče posodobit na 40.03.
Delo krepa človeka

gus5 ::

Zakaj Firefox ne preverja (slovenskega) črkovanja, čeprav imam v nastavitvah funkcijo "Preverjaj črkovanje besed, medtem ko pišem" vklopljeno? Kak predlog, kako odpraviti težavo?

gus5 ::

gus5 je izjavil:

Zakaj Firefox ne preverja (slovenskega) črkovanja, čeprav imam v nastavitvah funkcijo "Preverjaj črkovanje besed, medtem ko pišem" vklopljeno? Kak predlog, kako odpraviti težavo?

Težava odpravljena z namestitvijo slovenskega črkovalnika... :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla želi privzeto zbirati podatke uporabnikov Firefoxa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5514754 (11690) gus5
»

Firefox 4 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
14888 (633) DMX
»

slovar (v bistvu seznam) besed

Oddelek: Loža
52006 (1531) fizikalac
»

Program za oblikovanje (prelom) večjih količin besedila

Oddelek: Programska oprema
73262 (3160) redo
»

[Office (Word) 2003] podcrtovanje slovničnih napak

Oddelek: Programska oprema
82445 (2357) cryptozaver

Več podobnih tem