» »

zvočniki - Logitech Z333 ali Genius SP-HF2.0?

zvočniki - Logitech Z333 ali Genius SP-HF2.0?

musicfreak ::

šajtrga ::

logitech

Spajky ::

Za muziko poslušat Genius IMHO , za igrce nabijat Logitech ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Thuban ::

za igre in filme zagotovo logitech. za glasbo pa odvisno kaj poslušaš.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

bambam20 ::

musicfreak je izjavil:

Kateri bi dali boljši zvok?

https://www.mimovrste.com/kompleti-zvoc...

https://www.mimovrste.com/kompleti-zvoc...



Pod mnjenja pri Genisusu so odzivi mlačni. Pri Logitechu jih sploh ni. Pol veš kok folka jih je kupilo.


Sem pa par mesecev nazaj v Big bangu poslušal tele Philipsove in bil navdušen nad zvokom. predvsem je odličen bass, ki se odziva tako kot mora in ni nadležno butajoč, da ti pokvari zvočno sliko. Da imajo res dober zvok, poterujejo tudi napisana mnjenja zadovoljnih uporabnikov. Zvočniki imajo 102 mnenj od kupcev ( 79 jih je zvočnike ocenilo z oceno 5 in 15 z oceno 4 )

https://www.mimovrste.com/kompleti-zvoc...

Tako, da ge za zelo dober zvočnike z odličnim zvokom in čistim , ter dobrim basom.

99% teh zvočniških sistemov ima probleme z slabim basom, ki preveč izstopa. logitech pa sploh nima kvalitenih zvočninov.

Meizu ::

Bose all the way.

musicfreak ::

Žal mi ti Philips vizualno ne odgovarjajo. Rad bi cele črne, kot sta ta dva v mojem linku.

bambam20 ::

musicfreak je izjavil:

Žal mi ti Philips vizualno ne odgovarjajo. Rad bi cele črne, kot sta ta dva v mojem linku.



Sem misli, da iščeš zvočnike, ki igrajo odlično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Thuban ::

vseeno sta njegova predloga lepša od te Philipsove plastike :P

Logitech navadno igrajo dobro, bi bilo treba primerjat direktno logitech in philips. Genius pa vedno igrajo slabše.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

bambam20 ::

Thuban je izjavil:

vseeno sta njegova predloga lepša od te Philipsove plastike :P

Logitech navadno igrajo dobro, bi bilo treba primerjat direktno logitech in philips. Genius pa vedno igrajo slabše.


Genius igra bolje od Logitecha.

Tale Philipsov model je pa med temi računalniškimi zvočniki eden od najboljših.


Logitech je dober samo pri miškah. Potem se pa preneha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Beta2 ::

Z333 je čisto nov model, zato še ni nobenih mnenj, to je naslednik z323 pa še malo močnejši so (40w rms), sigurno pa precej boljši kot crap od geniusa, sem imel ene nekaj časa nazaj, ni sploh primerjave... :)

musicfreak ::

Beta2 je izjavil:

Z333 je čisto nov model, zato še ni nobenih mnenj, to je naslednik z323 pa še malo močnejši so (40w rms), sigurno pa precej boljši kot crap od geniusa, sem imel ene nekaj časa nazaj, ni sploh primerjave... :)


Sem našel 2 kar dobri recenziji, pa tudi na amazonu so ok ocene:

http://ges-sa.com/logitech-z333-2-1-mul...
https://www.sysads.nl/2015/06/logitech-...

Sicer pa tudi ti Geniusi bi naj bli zelo dobri (v tem cenovnem razredu). Za druge modele od Genius ne vem, ta pa je že nekaj let zelo prodajan.

dope1337 ::

In ne z martin audio ali pa kv2 audio ane?

Bose ima najboljsi marketing. Zato pa se marsikam ustulijo zraven. Niso pa niti priblizno dober deal. Ponujajo to kar drugi, vendar po visji ceni. Lahko bi jih enacil z Beats by Dre.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

TOP ::

dope1337 je izjavil:

In ne z martin audio ali pa kv2 audio ane?

Bose ima najboljsi marketing. Zato pa se marsikam ustulijo zraven. Niso pa niti priblizno dober deal. Ponujajo to kar drugi, vendar po visji ceni. Lahko bi jih enacil z Beats by Dre.

Kaj ti sploh bereš naslov teme.Tukaj se kupuje nekaj v nišjem cenovnem rangu ne pa neke profizadeve,za katere je treba imeti tud resiver.Drugače pa moja izbira je Logitech,Gnjusa sem imel enkrat in nikoli več so crknili čez 1 leto to sem imel 5,1 sistem.

Thuban ::

bambam20 je izjavil:

Thuban je izjavil:

vseeno sta njegova predloga lepša od te Philipsove plastike :P

Logitech navadno igrajo dobro, bi bilo treba primerjat direktno logitech in philips. Genius pa vedno igrajo slabše.


Genius igra bolje od Logitecha.

Tale Philipsov model je pa med temi računalniškimi zvočniki eden od najboljših.


Logitech je dober samo pri miškah. Potem se pa preneha.


sem imel nekoč genius... in ne, niso igrali boljše od takratnih logitechovih alternativ. Morda se je do danes kaj spremenilo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

dope1337 ::

@TOP

Kontriral sem "bose al the way" ne pa zvocnike "nizjega cenovnega ranga". Ko smo ze pri bralni razumevanosti.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

TOP ::

dope1337 je izjavil:

@TOP

Kontriral sem "bose al the way" ne pa zvocnike "nizjega cenovnega ranga". Ko smo ze pri bralni razumevanosti.

Tukaj je sam izbira 1 ali 2 ne pa đe nekaj umes.

musicfreak ::

Thuban je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Thuban je izjavil:

vseeno sta njegova predloga lepša od te Philipsove plastike :P

Logitech navadno igrajo dobro, bi bilo treba primerjat direktno logitech in philips. Genius pa vedno igrajo slabše.


Genius igra bolje od Logitecha.

Tale Philipsov model je pa med temi računalniškimi zvočniki eden od najboljših.


Logitech je dober samo pri miškah. Potem se pa preneha.


sem imel nekoč genius... in ne, niso igrali boljše od takratnih logitechovih alternativ. Morda se je do danes kaj spremenilo.


Ja saj genius ni neka kvaliteta, ampak ti bi se jim naj posrečli:

http://www.amazon.com/Genius-SP-HF1800A...

aerie ::

bambam20 je izjavil:

Logitech je dober samo pri miškah. Potem se pa preneha.

Meni Logitech Z-2200 THX 2.1 še vedno prav lepo igra. Pa so stari že več kot 10 let. Sicer ni ne vem kaj, a za računalnik čist OK za ta cenovni razred.

Meizu ::

dope1337 je izjavil:

In ne z martin audio ali pa kv2 audio ane?

Bose ima najboljsi marketing. Zato pa se marsikam ustulijo zraven. Niso pa niti priblizno dober deal. Ponujajo to kar drugi, vendar po visji ceni. Lahko bi jih enacil z Beats by Dre.


Saj bi te se jemal kot "kredibilen" vir informacij, vendar si mi po tej izjavi zrusil pricakovanja. Ocitno se ti je bose enkrat zameril in sedaj pljuvas po njem. Obstajajo absolutno alternative, to ne recem, ampak tudi z bosejem ne mores falit, pa se lahko na glavo postavis.

dope1337 ::

Meizu je izjavil:

dope1337 je izjavil:

In ne z martin audio ali pa kv2 audio ane?

Bose ima najboljsi marketing. Zato pa se marsikam ustulijo zraven. Niso pa niti priblizno dober deal. Ponujajo to kar drugi, vendar po visji ceni. Lahko bi jih enacil z Beats by Dre.


Saj bi te se jemal kot "kredibilen" vir informacij, vendar si mi po tej izjavi zrusil pricakovanja. Ocitno se ti je bose enkrat zameril in sedaj pljuvas po njem. Obstajajo absolutno alternative, to ne recem, ampak tudi z bosejem ne mores falit, pa se lahko na glavo postavis.


Se strinjam, da z Bose ne mores falit (je vsak njihov produkt zadovoljiv za normalnega porabnika), ampak ceno ki jo postavljajo za svoje produkte ... Niso vredni tega denarja, pa se lahk nevemkdo na glavo postavi.

P.S. Pa niso se mi zamerl. Prav kontra. Na vsak nacin sem hotel imeti njihov produkt, vendar sem do sedaj se vedno nasel alternativo z isto kvaliteto, po manjsi ceni. Od tukaj izhaja moja primerjava z Beats.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Mateos ::

Sicer je tema že en čas odprta, pa vendar, mogoče bo še komu koristilo...

Zvočnike Logitech Z333 sedaj uporabljam že dobra 2 tedna in kot so že pred menoj omenili, je zvok bolj primeren igranju iger in gledanju filmov. Manj glasbi, ampak je spet odvisno katero glasbo poslušaš. Na primer, če poslušam AC DC, potem se zvok sliši, kot da je malo zadušen in manjka predvsem bass (tudi če dam potenciometer na max); zato morem vklopiti equalizer in ročno nastaviti te tone. Nekoliko tudi pomaga, če zvišam jakost zvoka, vendar potem je glasba glasnejša - sosedi in podobne zadeve. :) Za predvajanje kakšne bolj elektronske glasbe so pa zvočniki bolj primerni.

Kar se cene zvočnikov tiče, bi pa bilo povsem dovolj, če bi jih naši trgovci prodajali po max 50 EUR. To bi bilo realno razmerje za te zvočnike med ceno in kvaliteto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mateos ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobra zamenjava za moje Logitech 2.1 zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
151962 (1492) vilonja
»

Mikrofon + zvočnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
213474 (3108) čuhalev
»

Nakup 5.1 sistema zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
81723 (1182) MasterSPi
»

Zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
191671 (1195) manniac
»

Katere zvočnike za računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
64207 (4053) techsloth

Več podobnih tem