» »

mozilla email

mozilla email

pino ::

Mozilla 1.3 se postavi v traj. Me zanima ce se da mail nastavit da pregleduje posto in ti potem javi, da imas novo posto. Al mora bit email od mozile skoz zalaufan.
LP Pino

Gandalfar ::

v mozilla mailu nastavis ..

Urejanje -> Nastavitev racuna za Posto in novicarske skupine -> Nastavitve streznika -> Preveri za nova sporocila vsakih __ minut

tole si nastavis in imas katerokoli okno od mozille odprto.. vsaj tako deluje pri meni :]

root987 ::

da, more bt mozilla mail skoz gr vkloplen.

Gandalfar: mislim da mrš met mozilla mail gr ne pa Navigatorja oz. kirga koli drujga. ker jst mam navigatorja skoz gr(oz. ko sm na netu) in mam tk nastavleno tut jst samo mi nikdar ne nardi tega.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

pino ::

Jap root987, bo drzalo. Tud men dela samo ce imam mail okno pognano. Mal sem gledal po helpu, pa pise, da bi moralo tud delat ce imas navigator zaprt in v traju. Pa ne dela, ce je odprt al pa v traju.
Pa se to. Imam en email snifer, ki mi sporoca za novo posto, sam iz njega ne morem zagnat Mozillin email. Ker ime naj kliknem v Mozilla direktoriju, da bi se mi pognal samo Mozillin e-mail
LP Pino

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pino ()

Gandalfar ::

root987: jaz imam odprtega navigatorja in mi zapiska ter se pokaze ikonca v spodnjem levem kotu navigatorja, ko imam nov mail.

To mi je delovalo v Mozilli 1.2.1 in sedaj v 1.3 in v nightly buildih na linuxu :)

root987 ::

jst mam 1.3 za winse... bom mal pogledo po nastavitvah ker lah da mam kej drgač. bom poročo.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

email client

Oddelek: Programska oprema
292191 (1114) tha_man
»

Mozilla 1.4 Vprasanja

Oddelek: Programska oprema
131319 (1026) Loki
»

Internet Explorer se poslavlja

Oddelek: Novice / Brskalniki
393165 (3165) CaqKa
»

Ker program uporabljate za srfat?

Oddelek: Programska oprema
401779 (1271) pivmik

Več podobnih tem