» »

Zvočna kartica!!!

Zvočna kartica!!!

Elemen_T ::

Pred leti sem kupil "neko" grafično kartico...neko sem rekel zato ker je integrirana na matično ploščo in niti ne vem katera je.(ZK)...zadnjič sem formatiral disk in v bistvu zgubil tudi driverje za kartico. Problem je v tem da nikakor ne vem kaj naj naredim. PC mi je sploh ne zazna...kot sem že omenil se mi niti sanja ne katera zadeva je to...mogoče obstaja kak malo bolj zanesljiv in kvaliteten program za iskanje hardwarea? Ali pa kaka alternativa kaj storiti?

Hvala za pomoč.

Lp

ChiefThunder ::

Poglej katero matično ploščo imaš, pejd na stran proizvajalca, poglej za specifikacije (prikazan bo tud ker grafični čip maš), pol pa sam gonilnike dl- daj.

VASkO ::

po vsej verjetnosti je kartica del veznega cipovja (northbridga) plosce, zato povej, ker cipset mas pa ti lahko pomagamo.

Me je Chief prehito... damn!

ChiefThunder ::

:))

Elemen_T ::

Neka Intelova plošča je...če moraš vedet še za model bom odprl kišto...gre brez tega?...

Lp

BlackHole ::

In kje bi naj to imelo zvezo z zvočno kartico?

Elemen_T ::

Neka zvočna kartica je integrirana na matično ploščo intela. Ne vem pa katera...na zvočni k. ni nobenega imena, oznake...niente.
Mogoče obstaja kak driver ki bi delal z vsemi karticami?

lp

BlackHole ::

Čaki zdaj, al ja zvočna ali grafična. Na začetku si rekel da je grafična al pa jaz nisem zastopil.

ChiefThunder ::

Probi še s SISoft Sandro pogledat pod "Mainboard information", če ti kj piše za kakšno plato (čipovje gre).

dexter ::

Hello!



Ce je res intel (slot 1) je samo ati rage gor za zvocno pa yamaha,koker jest poznam te plate modeli so na intlovih straneh,mislim da sta samo 2 take plate (micro format).



LP



*ce je mu440ex dobim za pir*stran kjer poglej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353332 (2862) connel
»

HTPC..kaj kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
51102 (1017) DJ MartiNi
»

Nekaj vprašanj glede driverjov

Oddelek: Operacijski sistemi
101835 (1715) slatka_mala
»

Nov komp...vprašanje za driverje...

Oddelek: Strojna oprema
161317 (1182) Yoxi
»

nov računalnik - ne dela zvok

Oddelek: Zvok in slika
211555 (1338) 5er-->

Več podobnih tem