» »

ZDA, volitve 2016 in politična ureditev

ZDA, volitve 2016 in politična ureditev

Temo vidijo: vsi
««
55 / 158
»»

morbo ::

DarwiN je izjavil:

Ampak ja, v popolnem svetu bi Trumpa morali pospraviti..

Your time will come ;)

jype ::

morbo> Your time will come ;)

Ja, prihaja naš čas.

Župan Londona je že musliman (ki je mimogrede tudi odvetnik in borec za človekove pravice, tako kot je sem in tja tudi kakšen "kulturni kristjan" takšen).

Vaš čas je pa mimo.

http://www.feelthemath.org/

_dice7 ::

jype je izjavil:

morbo> Your time will come ;)

Ja, prihaja naš čas.

Župan Londona je že musliman (ki je mimogrede tudi odvetnik in borec za človekove pravice, tako kot je sem in tja tudi kakšen "kulturni kristjan" takšen).

Vaš čas je pa mimo.

http://www.feelthemath.org/


Sadiq Khan: There are too many white men on Transport for London

Seveda, Londonstan bo postal nova Sirija, isto kot je Chikongo nova Afika. Tvoji ljubljenčki imajo pač povprečni IQ veliko pod 90 in tu ne moreš narediti nič, da bi lahko vzdržali civilizacijo.

Je pa lapo da pedofili podpirate svoje pakistanske heroje:

A survivor of Rotherham's paedophile gangs claims that child exploitation ... had been abused by predominantly Pakistani-origin men from 1997 to 2013

_dice7 ::

jype je izjavil:

morbo> Your time will come ;)

Ja, prihaja naš čas.

Župan Londona je že musliman (ki je mimogrede tudi odvetnik in borec za človekove pravice, tako kot je sem in tja tudi kakšen "kulturni kristjan" takšen).

Vaš čas je pa mimo.

http://www.feelthemath.org/


Čigav čas je mimo? Morda judovski? A si antisemit?

Terrible! Watch: This is not Iran, this is London!

Thousands of Muslims shouting against the Jews, calling for jihad and shouting Allah Akbar, this is what happens in London.

morbo ::

_dice7 je izjavil:

Thousands of Muslims shouting against the Jews, calling for jihad and shouting Allah Akbar, this is what happens in London.

To je normalno obnašanje za islamce in njihove pajdaše narko-komuniste. Pozivanje k nasilju, uničevanje tuje lastnine, sovraštvo do Zahoda in Judov, ipd...

Levica + Islam = love on first sight

WarpedGone ::

Gliha vkup štriha.
Zbogom in hvala za vse ribe

Matako ::

_dice7 je izjavil:


Seveda, Londonstan bo postal nova Sirija, isto kot je Chikongo nova Afika.



No, no. Tako slab ne more biti... Clintonka mu je takoj čestitala. :D (on topic!)

http://edition.cnn.com/2016/05/07/polit...

Ampak za London je bolj problem, da izhaja iz družine voznikov avtobusov. En šoferdžija, Maduro se piše, je zajebal celo državo.


Eeee.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

_dice7 ::

To je normalno obnašanje za islamce in njihove pajdaše narko-komuniste. Pozivanje k nasilju, uničevanje tuje lastnine, sovraštvo do Zahoda in Judov, ipd...

Levica + Islam = love on first sight


Ti si nazi. Komu nistični levičarji so polni neizpodbitnih argumentov in so proti sovraštvu!

ZaphodBB ::

Slišat je kot v kurniku... :)

"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

gruntfürmich ::

DarwiN je izjavil:

Hillary pa je točno na sredini med njima.. Torej najprej sicer lastna rit, vendar vest obstaja, čustva so prisotna, ljudje in planet štejeta.

nisem siguren če se ni narava hudo poigrala s tabo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

DarwiN ::

gruntfürmich je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Hillary pa je točno na sredini med njima.. Torej najprej sicer lastna rit, vendar vest obstaja, čustva so prisotna, ljudje in planet štejeta.

nisem siguren če se ni narava hudo poigrala s tabo...

Could be. Ampak za razliko od tebe, jaz vsaj ne spamam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

DarwiN ::

FYI: Harvard Psychologist Explains Trump Is 'Dangerous' Because He's Literally a Narcissistic Psychopath.

Nezmožen kakršnegakoli sočutja do kogarkoli. Medtem pa ni dvomov, da je Bernie povsem na drugi strani spektra in hkrati eden redkih politikov z integriteto.

No, Hillary je pa IMO vmes med njima. To sem mislil s "čustvi" in "vestjo".
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ZaphodBB ::

No vidiš zato Bernie ni sposoben za predsednika.

http://elitedaily.com/life/motivation/p...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

dice7 ::

Kako ne, a niso levicarji prfukjeni?

DarwiN ::

Ja, well, za državo samo so psihopati verjetno res najboljši kandidati.. Hitler denimo je najlepši primer.. Kmalu bi mu uspelo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ZaphodBB ::

dice7 je izjavil:

Kako ne, a niso levicarji prfukjeni?

Ne vsi. Eni ste prifuknjeni, drugi so pa ok.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Matako ::

DarwiN je izjavil:

FYI: Harvard Psychologist Explains Trump Is 'Dangerous' Because He's Literally a Narcissistic Psychopath.

Nezmožen kakršnegakoli sočutja do kogarkoli. Medtem pa ni dvomov, da je Bernie povsem na drugi strani spektra in hkrati eden redkih politikov z integriteto.

No, Hillary je pa IMO vmes med njima. To sem mislil s "čustvi" in "vestjo".


Kaj pa moja čustva? Kaj ti res ni mar zanje? Mar ti res pomenim manj, kot Bernijev prdec?? :'(
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

DarwiN ::

Here comes Trump 2.0:



Get used to it, people.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ZaphodBB ::

Fucking racist psychopath Trump:
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

dice7 ::

Menda res ne verjames temu sociopatskemu vlozku?

ZaphodBB ::

dice7 je izjavil:

Menda res ne verjames temu sociopatskemu vlozku?

Menda res ne verjameš, da je Donald Bog?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

dice7 ::

To ne, mi je pa ta njegov marketinski stunt bil kar posrecen. Zenska in se minority? Dve volilni bazi na en mah, pa se obe ga ne marata prevec

ZaphodBB ::

dice7 je izjavil:

To ne, mi je pa ta njegov marketinski stunt bil kar posrecen. Zenska in se minority? Dve volilni bazi na en mah, pa se obe ga ne marata prevec

Ja ti še kar vztrajaš, da je Bog. Ker očitno je začel predvolilno kampanjo že leta 1976! Psihopat, ki planira tako daleč v prihodnost... To je nekaj neviđenega.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

dice7 ::

ZaphodBB je izjavil:

že leta 1976

Takrat se pomoje ne, ene 17 let nazaj pa

ZaphodBB ::

dice7 je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

že leta 1976

Takrat se pomoje ne, ene 17 let nazaj pa

Zakaj hudiča je pa pol že tarkat začel ženske zaposlovat na vodstvene pozicije? Ti psihopatski seksisti so res čudni, majke mi.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Matako ::

ZaphodBB je izjavil:

dice7 je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

že leta 1976

Takrat se pomoje ne, ene 17 let nazaj pa

Zakaj hudiča je pa pol že tarkat začel ženske zaposlovat na vodstvene pozicije? Ti psihopatski seksisti so res čudni, majke mi.


Ja da jih lahko poseksa ane, dduh!
/\/\.K.

dice7 ::

Ja kar sredi govorov jih je zaposloval, brez kakrsnih koli formalnih razgovorov o kvalifikacijah ali preteklih izkusnjah :)

Ta nastop je bil pa cisto naklucje, pa se tak fajn je prisla glih sredi kampanje ko mu njen profil ljudi ni prevec naklonjen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

ZaphodBB ::

Ja da jih lahko poseksa ane, dduh!

Je hotu nategnit direktorco, pa jo je moral najet? Možno.

Ta nastop je bil pa cisto naklucje, pa se tak fajn je prisla glih sredi kampanje ko mu njen profil ljudi ni prevec naklonjen

Ja saj ravno to pravim. Vse je zarota. Trump že od 70h dalje planira kako bo zajebal Bernija in Hillary!!!!
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

_dice7 ::

DarwiN je izjavil:

Medtem pa ni dvomov, da je Bernie povsem na drugi strani spektra in hkrati eden redkih politikov z integriteto.


Ni dvomov da komunizem/socializem prinese uspeh in izobilje in ne:


dice7 ::

Zaho, izgubljas na objektivnosti

DarwiN ::

_dice7 je izjavil:


Ni dvomov da komunizem/socializem prinese uspeh in izobilje in ne:

Za učinek Bernijevega komunizma/socializma boš moral pogledat v države kot so Nemčija, UK, Švedska, Norveška, ali Slovenija če hočeš.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ZaphodBB ::

dice7 je izjavil:

Zaho, izgubljas na objektivnosti

To se mi zgodi, ko začnem tvoje izjave jemati s kančkom resnosti.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

dice7 ::

Bos moral zatreti svoje tendence in ostajati objektiven

_dice7 ::

DarwiN je izjavil:

_dice7 je izjavil:


Ni dvomov da komunizem/socializem prinese uspeh in izobilje in ne:

Za učinek Bernijevega komunizma/socializma boš moral pogledat v države kot so Nemčija, UK, Švedska, Norveška, ali Slovenija če hočeš.


Ha ha ha ha ha, barvno slepi primerjate uspeh 'socializma' v državah belcev, izpuščate pa multikulturne tvorbe, ki bi jih tako radi uveljavali tudi v deželah z neo nazi dna sekvenco.

Se boste morali odločiti, ali bomo multikulturni, ali pa bomo imeli zastonj zdravstvo, šolstvo...

Dobro so vas nategnili, prav rabite bernati.

ZaphodBB ::

dice7 je izjavil:

Bos moral zatreti svoje tendence in ostajati objektiven

Ok, me smart cop - you dumb comp. Got it boss.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

Še mala šola ekonomije za vse "smart cop" fašiste:



Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

Svoboden ::

V premislek:

Hillary Clinton has shut Bernie Sanders out of the Black and Brown voters. She is their candidate. She is catering to them to an astonishing degree. She has endorsed all the fantasies and lies about White cops killing Black males. She has hauled the mother of Travon Martin around, putting her on the stage to endorse her candidacy, and talking about how Lil’ Travon was murdered by George Zimmerman but there was no justice. She has extolled the Gentle Giant. She made statements about a breaking story about three Black coeds who claimed they were attacked by Whites on a bus who called them “nigger.” When a surveillance video from the bus revealed that the whole story was concocted, Hillary refused to retract her statements or to apologize for joining in false accusations against innocent people.

There is no limit in race-betrayal that Clinton will not go to.

Clinton is now virtually the captive of the Blacks and Browns. They cast about half the votes in the Democratic Party. They are the ones who have given her the nomination.

The White Democrats — even the wimmin — have deserted her and flocked to Sanders in droves.

Sanders has gotten nowhere in his efforts to chip non-White voters away from Clinton.

He is the candidate of the White wing of the Democratic Party.

http://www.theoccidentalobserver.net/20...

ZaphodBB ::

Še mala šola ekonomije za vse "smart cop" fašiste:

Gordon Gekko? Really? Grasping at straws are we?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Zheegec ::

ZaphodBB je izjavil:

Še mala šola ekonomije za vse "smart cop" fašiste:

Gordon Gekko? Really? Grasping at straws are we?

Tip je eden največjih strokovnjakov. Ja, prej je bil pač bad guy :) Ga je že zapor izučil. Bil je stalni gost na MSNBC v letu 2015, dokler ni rekel, da podpira Bernijev tax plan :) Sedaj ga pa ne marajo več hehe.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

jype ::

ZaphodBB> Gordon Gekko? Really? Grasping at straws are we?

I just wanted you to see your kind of guy say it.

gruntfürmich ::

oh oh, ta angleščina...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

_dice7 ::

jype je izjavil:

ZaphodBB> Gordon Gekko? Really? Grasping at straws are we?

I just wanted you to see your kind of guy say it.


Ti neo naci pišeš v angleščini, namesto da bi v superiorni arabščini ali afrikanščini! Sram te bodi, popolnoma nobenega spoštovanja nimaš do nebelih kultur! Kaj boš tudi križ sežigal doma pred hišo??? Naci.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

WarpedGone ::

I kinda like this guy...
Zbogom in hvala za vse ribe

_dice7 ::

Man Beaten After Accused of Being 'Trump supporter'

"I bet you're one of those (gay slur) (expletive) Trump supporters!"

jype ::

More wisdom:

Matako ::

_dice7 je izjavil:

jype je izjavil:

ZaphodBB> Gordon Gekko? Really? Grasping at straws are we?

I just wanted you to see your kind of guy say it.


Ti neo naci pišeš v angleščini, namesto da bi v superiorni arabščini ali afrikanščini! Sram te bodi, popolnoma nobenega spoštovanja nimaš do nebelih kultur! Kaj boš tudi križ sežigal doma pred hišo??? Naci.



Hm, me spomni da je nekdo pred leti opazil, da velja nekakšno pravilo, da bolj je spletni nabijač anti-ameriški, bolj se trudi metati v prispevke (bolj ali manj) cele stavke v (kao ameriški) angleščini. Povdarek je na "trudi" - preveč. Sploh če je nekakšna zaključna "modrost", ki naj bi nekako pomagala argumentu, čeprav mi ni jasno kako naj bi to funkcioniralo. Ne govorim konkretno samo za ta forum.

Sigurno je zadaj nek psihološki kompleks, ki bi se ga dalo identificirati... ampak BMK.

Štosa z Gekkom pa nisem štekal - je sploh bil štos?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

gruntfürmich ::

Matako je izjavil:

Hm, me spomni da je nekdo pred leti opazil, da velja nekakšno pravilo, da bolj je spletni nabijač anti-ameriški, bolj se trudi metati v prispevke (bolj ali manj) cele stavke v (kao ameriški) angleščini. Povdarek je na "trudi" - preveč. Sploh če je nekakšna zaključna "modrost", ki naj bi nekako pomagala argumentu, čeprav mi ni jasno kako naj bi to funkcioniralo. Ne govorim konkretno samo za ta forum.

Sigurno je zadaj nek psihološki kompleks, ki bi se ga dalo identificirati... ampak BMK.

http://siol.net/siol-plus/kolumne/drhal...

drhal pač...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

_dice7 ::

gruntfürmich je izjavil:

Matako je izjavil:

Hm, me spomni da je nekdo pred leti opazil, da velja nekakšno pravilo, da bolj je spletni nabijač anti-ameriški, bolj se trudi metati v prispevke (bolj ali manj) cele stavke v (kao ameriški) angleščini. Povdarek je na "trudi" - preveč. Sploh če je nekakšna zaključna "modrost", ki naj bi nekako pomagala argumentu, čeprav mi ni jasno kako naj bi to funkcioniralo. Ne govorim konkretno samo za ta forum.

Sigurno je zadaj nek psihološki kompleks, ki bi se ga dalo identificirati... ampak BMK.

http://siol.net/siol-plus/kolumne/drhal...

drhal pač...


Pripovedovalci sebe Zadnja leta opažam nekaj novega: ljudje govorijo o sebi in ko pridejo do zapletenih notranjih stanj, vprašajo, ali lahko povedo v angleščini. Pokimam, preklopijo, pojasnijo, nato se vrnejo v slovenščino.

Verjetno je z jypetino pričao a sedaj thinka da smo vsi mudeli nepasmeni v slovenština. Majkemi.

AC_DC ::

ZbitaGrinta ::



če bo ta joker predsednik amerike bo spet en kup novih vojn...
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/
««
55 / 158
»»