» »

Car mechanic simulator

Car mechanic simulator

Unknown_001 ::

Hja, eni mogoče poznate, drugi ne. Zdaj aktivno preigravam ta vikend zadevico in moram rečt da je zelo zanimivo narejeno :D Gre se za simulacijo mehanične delavnice. V glavnem ste v vlogi serviserja, ki tekom igre nabira izkušnje in služi denar z popravili vozil. S časom igralec investira v boljša orodja, merilnike in razširitve garaže (testna hala za podvozje, komora za barvanje vozila, parkirišče...) Kasneje ima igralec možnost kupovati rabljene avtomobile, jih restavrirati 8-) in prodati naprej. Načeloma zasnova igranja je zelo zanimiva in če vas tehnika vsaj malo zanima vam priporočam da sprobate ta vrhunski špil, kjer morate imeti dovolj prostorske predstave in poznati postavitev delov avtomobila, drugače lahko samo izgubljeno razstavljate in sestavljate avtomobil in upate, da bo kaj nastalo.:P




Še zanimivost, igra je plod uspešne akcije na kickstarterju.

https://www.kickstarter.com/projects/17...

No nabor atomobilov je zelo zanimiv. Od starih gar, pa do luksuznih avtomobilov z V8 motorji :D Najde se pa kar nekaj starih ameriških V8 klasik 8-)
Imate mestni jajček ki ima sprednjo masko od VW UP-a in karoserijo od Kie/Chevrolet spark, Fiat Grande punto z mal hecno masko, Dacia duster, Audi A8 ki spredaj sliči na škodo superb, Mercedes SLS, ki je še nekako najmanj popačen, popačen ford mustang, Audi A4 karavan, novi Chevrolet camaro z masko od starega Pontiaca firebirda, in pa stari dodge charger, in Corvetta tako na hitro. Mogoče sem kakega spustil ampak to je samo toliko za vzorec :D



Še malo iz gameplaya:

Razmontirana karoserija

OBD check

Dražba rabljenih avtomobilov

Menjava filtra za olje

Pregled stanja motorja (stanje delov ponazorjeno z obarvanostjo zeleno=dobro / rumeno=zadovoljivo / Rdeče=kritično


No kasneje so izdali še DLC avtomobile z povsem novimi deli. Lep primer je Fiat 126 ali Pejček/Bolha/Pičipoki... kakor vam je ljubše.



PRIPOROČAM da igro vsaj sprobate. Zagotovo bo koga čisto potegnila not. Ko sem jo prvič zagnal sem celo popoldne zabil v njej, pa sem z rednim igranjem igric prenehal že 3 leta nazaj.

Me preseneča da ni bilo nobene teme na to igro medtem ko za Farming simulator ki so ga mnogi skritizirali obstaja. :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Blinder ::

Menjava zobatega jermena in vodne pumpe traja minuto plus minuto za nabavit material. Kliknes na 'engine', z zeleno ti obarva dele, ki jih lahko odmontiras. Odmontirat pa moras toliko delov, dokler uspes pridet do v tem rpimeru zobatega jermena. Potem jih vgradis v obratnem vrstnem redu, pomagas si z spiskom kosov, ki jih imas na voljo (sicer pozabis kej vgradit).
12 min za razstavit motor in nazaj sestavit
S tem da crank.. se lahko zamenja odspodaj? Brez podiranja zgornjega dela motorja!?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Unknown_001 ::

Moraš zgornji del motorja podrt da bate odstraniš :P nč bat. Ko enkrat skapiraš sistem in si v glavi zapomniš kaj mora kje bit delaš vse že na pol na pamet.

V glavnem probaj igrat. Ti youtube videi naredijo stvar zelo nezanimivo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Napajalc ::

A se da tudi modificirat? Recimo na bolho V8 motor pa na dyno pol?
011011100111010101100010

Unknown_001 ::

Mislim da se da, vendar gre za nek dodatek kakor sem gledal, čeprav se mi zdi da je bolj ko ne osnovni tuning pa styling not zajet.

Mislim da se dodatek imenuje Visual Tuning ali nekaj takega.

Igra se še vedno razvija, tako da bi se po mojem splačalo spremljati sceno kaj bodo dodali še v prihajajočih izvedenkah.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KIA in Hyundai (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21139539 (9419) LeQuack
»

Igre ki ste jih igrali v otroštvu [Nostalgia] (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13829296 (25013) Maximus
»

Najljubši prigrizki

Oddelek: Loža
151655 (1132) JaGuArKa#1
»

AVTOMOBILI všečni (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8615435 (13226) Unknown_001
»

se splača vzet gigabyte nvidia geforce gtx 970

Oddelek: Kaj kupiti
111040 (774) igor0203

Več podobnih tem