» »

Foto slikanje dokum. .. Lj

Foto slikanje dokum. .. Lj

pSP 3004 ::

Zanima me, kje se lahko slikam v LJ za dokum. Rabim do 9 ure... oz. Ce je v blizini Žel. postaje in proti Dolgi most. Od npr 7ure ali 8ure in koliko traje izdelava.

Lp
Hvala

OrkAA ::

Mene so slikali kar direktno na tobacni, kjer so mi tudi izdali dokument.

#000000 ::

off topic, a lahko greš narest potni list in osebno tudi če še ni potekla ? Mislm je do poteka še cca 4 mesece, ampak zna bit da takrat ne bom v SLO pa da neb samo zarad tega hodil nazaj ?

OrkAA ::

_Moras_ jo narest dokler se ni potekla.

#000000 ::

Aha pol nima veze če pridem prej, ok. hvala grem v naslednjih dneh in upam da majo tud osebno ki velja 10 let, nikol več ne podaljšam za 5 no way

OrkAA ::

Osebna izkaznica se polnoletnemu državljanu izda z veljavnostjo desetih let, državljanu, staremu od treh do 18 let, se izda osebna izkaznica z veljavnostjo petih let, državljanu staremu do treh let pa se izda osebna izkaznica z veljavnostjo treh let. Državljanu, ki v obdobju petih let izgubi, pogreši ali odtuji dve ali več osebnih izkaznic, pri čemer ni izkazanega skrbnega ravnanja, se izda osebna izkaznica z veljavnostjo enega leta, v nasprotnem pa če državljan, ki mu je bila odtujena osebna izkaznica, dokaže, da je z njo ravnal z dolžno skrbnostjo in če je odtujitev prijavil kot kaznivo dejanje, to ne velja.


https://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodk...

pSP 3004 ::

Jaz potrebujem za posebaj dok. oz en tečaj ... ni potni list ali osebna.

#000000 ::

OrkAA je izjavil:

Osebna izkaznica se polnoletnemu državljanu izda z veljavnostjo desetih let, državljanu, staremu od treh do 18 let, se izda osebna izkaznica z veljavnostjo petih let, državljanu staremu do treh let pa se izda osebna izkaznica z veljavnostjo treh let. Državljanu, ki v obdobju petih let izgubi, pogreši ali odtuji dve ali več osebnih izkaznic, pri čemer ni izkazanega skrbnega ravnanja, se izda osebna izkaznica z veljavnostjo enega leta, v nasprotnem pa če državljan, ki mu je bila odtujena osebna izkaznica, dokaže, da je z njo ravnal z dolžno skrbnostjo in če je odtujitev prijavil kot kaznivo dejanje, to ne velja.


https://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodk...


se prav bom mel samo potni list, osebne niti ne bom podaljšal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

do osebne izkaznice še v istem dnevu?

Oddelek: Loža
2640956 (31003) Sergio4
»

Osebna izkaznica v 1 dnevu

Oddelek: Loža
82279 (1894) St235
»

Izgubljena osebna

Oddelek: Loža
83275 (2961) @nny
»

Osebne izkaznice - zakoni

Oddelek: Loža
143780 (3361) MIHAc27

Več podobnih tem