» »

Hp se vgasne med zagonom

Hp se vgasne med zagonom

gage87 ::

Lep pozdrav.

Moj problem je sledeč.
Med zaganjanjem se mi po parih sekundah (5-6 sekund) laptop vgasne.Ventilator se zažene,ekran pa ostane prazen.
Ve kdo kaj bi lahko bilo krivo.

FX6300B ::

marsikaj povej si v zadnjem času opazil kaj čudnega npr zmrzovanje itd lahko da so rami zanč napajalc lahk je krkol dobr skorej kr kol maš prkloplenga na štrom lahk da je baterija
May the force be with you!

gage87 ::

Probal samo na štrom in je isto.Rame vzel ven in se isto ne prižge.Je pa mi zadnje par dni tak malo zaštekal za par sekund pol pa je bilo vredo.Pred parimi dnevi se mi je sam izklopil ampak ga je šlo normalno zagnat,danes ga več ne gre.Zgodilo pa se mi je to med igranjem igre.

gage87 ::

pa še to wifi lučka zasveti za caps lock pa ne.če ga večkrat zaporedoma zaženem pa ne ostane prižgan niti 2 sekundi

mat3 ::

Če je bilo to med igro ugibam, da je šla grafična kartica rakom žvižgat (zaradi pregrevanja). Strošek menjave je običajno preko 100 €...
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

FX6300B ::

čisto možno imaš samo eno palčko rama ? ga lahko stestiraš na drugen laptopu ? če imaš več kot eno poizkusi vsako posebej

ponavadi če gre grafična se še vedno prižge samo ni slike tak da ni nujno
May the force be with you!

r3dkv1c4 ::

a v bios prideš?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

gage87 ::

V bios nisem mogel,ker je se laptop po par sekundah sam vgasnil (črn ekran) imam dvojne rame stestiral vsako posebej na tem laptopu.nova štorija sedaj pa je da mi na baterijo se sploh več ne zažene ko ga pa na kabl priklopim pa začne v adapterju piskat in se tud ne zažene (nobene lučke nič..tema).

FX6300B ::

hm vzrokov je lahko res več lahko je grafa če prou pomoje ni lahko je matična ram krkol
mogoče bi probal vzet vn matično pa jo dt u pečico?

kater pa je model laptopa?

kle maš tutorial http://www.computerrepairtips.net/how-t...
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

gage87 ::

Rami pomoje niso ker sem stestiro obojne pa ni ostal prizgan dalje ko par sekund.zakaj pa piska v adapterju.ker drugače je zaj čista tema,sploh se noče več zagnat. Hp g62

erex ::

Graficna je šla 99%. Nov čip pa reball treba narest, če hočeš dolgotrajno rešitev.

gage87 ::

erex je izjavil:

Graficna je šla 99%. Nov čip pa reball treba narest, če hočeš dolgotrajno rešitev.


Stroški cirka?

No ve kdo zakaj piska v adapterju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gage87 ()

gage87 ::

Ve kdo zakaj piska v adapterju ko ga priklopis na laptopa in v štrom

solatko ::

Lahko je stik na kontroli napajanja ali pa je počepnil napajalnik. Poizkusi z drugim.
Nesi na servis, bodo na hitro test naredil in ti povedal, kaj je šlo in koliko bi bilo popravilo.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
172601 (1848) solatko
»

Računalnik ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
253406 (3039) Fif55
»

PC se ne zažene sploh

Oddelek: Pomoč in nasveti
141909 (1742) shany
»

Crknu laptop - Acer TravelMate 292LMi

Oddelek: Pomoč in nasveti
161441 (1187) fras
»

Ali sem pokvaril procesor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
251706 (1379) Tilen

Več podobnih tem