» »

DVB-T/2 na hrvaškem

DVB-T/2 na hrvaškem

krebs11 ::

Prejšnji teden sem bil na morju in sem imel v sobi sprejemnik za dvb-t. Ker je bilo samo nekaj programov, sem dal ponovno iskanje in našlo mi je čuda programov, celo HBO, viasat explorer,... in to kar preko antene. Sprejemnik je bil strong in pisalo je na njem evotv, več o tem http://www.evotv.hr/
Hrvaška že ima DVB-T2.
LP

polpo ::

krebs11 je izjavil:

Prejšnji teden sem bil na morju in sem imel v sobi sprejemnik za dvb-t. Ker je bilo samo nekaj programov, sem dal ponovno iskanje in našlo mi je čuda programov, celo HBO, viasat explorer,... in to kar preko antene. Sprejemnik je bil strong in pisalo je na njem evotv, več o tem http://www.evotv.hr/
Hrvaška že ima DVB-T2.
LP


Ma ne, res? Če pogledaš na wiki recimo, piše lepo da oddaja plačljivi EVO TV že od 2012 -> DVB-T2 @ Wikipedia
Pri nas ga še ne potrebujemo, dokler se ne pride v splošno uporabo (TV in sprejemnik) HEVC, saj je brezveze preiti na H.264, ki ga uporabljajo Hrvati, Italijani itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

Heisenberg ::

Gledal sem tale evotv.hr in me zanima ali je kaj takega v SLO, ker za dobrih 10€ dobim to kar se pri telemachu plačuje 50€m ???

veso266 ::

a to plačuješ verjetno 10€ na mesec za tale EvoTV in imaš kakšno dekodirno kartico ali samo kupiš poseben Strong sprejemnik (z EvoTV brandingom (no še kaj drugega je notri verjetno kot samo napis na njem)) in imaš EvoTV za skoz (verjetno je tudi kakšna kartica ki se potem v sprejemnik utakne)
Why do you need an e signature if everyone can delete it

XS!D3 ::

Heisenberg je izjavil:

Gledal sem tale evotv.hr in me zanima ali je kaj takega v SLO, ker za dobrih 10€ dobim to kar se pri telemachu plačuje 50€m ???

Če plačuješ kateremu koli ponudniku pri nas 50€ samo za TV potem hudo preplačuješ zadevo. Sploh za tako malo kanalov predvsem pa zgolj 2 HD, ki ju ponuja EvoTV.
Za 50€ tipično dobiš internet (100+Mbps), televizijo z bistveno več kanali kot jih ponuja EvoTV in telefonijo. Zdaj za 10€ je to kar ponujajo čisto ok, (če nisi ravno ob meji in imaš še kakšen naslov na Hr, kamor bi to naročil, pri nas itak neuporabno), ne moreš pa tega primerjat s trojčki naših operaterjev.

gregiii87 ::

Pozdravljeni,
Bi mi kahko prosim nekdo pomagal, ki se vsaj malo bolj od mene spozna na satelitske kroznike ter zadevo okoli tega.
Namrec preselil sem se v Avstrijo (ob meji), zelim si narociti Total tv, ker hocem spremljati slo programe.

1. Ce vzamem paket z naročnino preko sorodnika v Sloveniji in opremo odnesem v Avstrijo, ali bo zadeva delovala in lahko ugotovijo, da (verjetno) krsim pogodbo?

2. Zivim v stanovanjskem bloku s šestimi stanovanji, vsi na enem krozniku. Trenutno lovim brez problema ASTRA 19.E, ali to pomeni, da ko bom priklopil njihovo opremo, bi moral prav tako najti njihove programe (brez prestavljanja satelita ker to ni mogoce zaradi drugih uporabnikov)?

3. Imam se kaksno alternativo na voljo?

Hvala vnaprej.

veso266 ::

@gregiii87

1. če si na Astri mislim da ne (krsis pogoje?? saj to je satelitska oni ne morejo vedet iz kje jih spremljaš)

2. ne ker je Total TV na Eutelsatu

3. koliko stran od meje si? (verjetno bi lahko dobil SLO Multiplexe na DVB-T (POP TV z samimi reklamami in nič drugega) če bi kakšno malo yagico (http://www.antennenland.net/3H-UHF-20LT... obesil na okensko polico ali balkon
Why do you need an e signature if everyone can delete it

konspirator ::

1. če si na Astri mislim da ne (krsis pogoje?? saj to je satelitska oni ne morejo vedet iz kje jih spremljaš)

Ne drži, oni precej točno vedo, kje se nahaja satelitska antena na tleh.
--

SaXsIm ::

Prosim, razloži kako.

No konspirator, a bo kaj?
SaXsIm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SaXsIm ()

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Vuli ::

sej piše pri vseh , da so DVB-T/T2
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVB-T sprejemnik + antena

Oddelek: Kaj kupiti
142838 (1767) aky
»

Satelitski sprejemnik DVB-S2X

Oddelek: Zvok in slika
5735 (575) link_up
»

Fiksni internet+TV, Hrvaška

Oddelek: Omrežja in internet
84283 (4006) Daniel
»

slovenski tv programi v Avstriji (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
516917 (5298) diler515
»

TV Antena 1 - Liga prvakov?

Oddelek: Omrežja in internet
181829 (1267) CleanPower

Več podobnih tem